לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רק לא לשכוח את התינוק ברכב

פורסם בתאריך 12/07/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

לשכוח תינוק ברכב ביום שרבי
תאר לעצמך תרחיש שביום שרבי, יצאת לא בביתך מהשעות המוקדמות ביום ומעוניין לסיים את כל התכנונים שהכנת ואת רשימת הסידורים שהמצאת. הבאת ברכבך את ילדך בן חצי שנה. וכעת הגעת לחנות האחרונה שהנך צריך בשביל להביא ממנה פריט ערכי ועל פי תכנון מהירר ולהגיע לקנות את הפריט האחרון  טרם שתחזור הביתה. מיהרת, סגרת את דלת רכבך ופנית דרך היכן שחנית לסופר מרקט, ואפילו לא זוכר שהילד שהנך אוהב, הלך לישון מיד בכיסא המכונית שלך, לבדו ברכב הרותח.

לכולנו עלול הדבר להתרחש
תרחיש מסוג שכזה עלול לקרות אצל לכל אחד מאיתנו. אין ספק, הדבר הפך למצב עדין ומתסכל בשבילנו. 10 דקות בשבילינו זמן די והותר לנזק מכת החום. לפי הסטיסטיקה,כ 7 תינוקות מתו בכל שנה בגלל שכחה במכונית ועוד הרבה מגל חום בארץ.
האם רק מבוגרים שוכחים?
זה לא מחייב שבלבד מבוגרים שוכחים וסוגרים לא בכוונה את התינוק במכוניותיהם; הדבר מתקיים גם שהקטן נמצא לבד. זמן עבודה עבורנו חם מאוד, אתה דואג להמשך הסידורים או המשך משימות שגרתיות בעולם המייגע הזה, חוסר תשומת לב ברגע זמני של הורה ערני תמיד. מידי פעם, ילדון סקרן ששוהה בחניה למעשה נכנס לאוטו לא נעול ונעל את עצמו בטעות בפנים. תרחישים אלה עלולים לקרות גם בייחוד לטובים ביותר שיש מבחינת עירנות. הדבר החיוני איך אפשרי להתמודד מולם. להלן קצת רעיונות שיועילו עבורכם להיחלץ עם תרחישים כאלו של מצב.
שמור על איפוק, חובה לנהוג בזריזות
עדיף להישאר שלווים ודלי מחשבות מלחיצות בכל פעם שהנך בסיטואציה מתסכלת. תסכול ופאניקה מבזבזים זמן יקר ועלולים להוביל לכשל נוסף. הטמפרטורה בפנים של מכוניתכם מטפסת במהירות, גם כאשר המעלות מחוץ לרכב בפועל סבירה על פי בתחזית מזג האוויר, החום במכונית יכול לעלות ל 70 מעלות בצל , ובמהירות 8 רגעים הראשונים, רוב הטמפרטורה ברכב קופץ. התינוק חום גופו עולה יותר מ 3-5 פעמים בהשוואה למבוגר. זה מסוגל להוביל את התינוק למכת חום קשה ומסוגל להוביל למוות לו ימצא במצב זה לא מעט זמן. לכן יש צורך בפעולה זריזה, ראה את כל המשאבים העומדים לפניך בסביבתך במצב שהנך קורא לסיוע.

צור קשר עם פורץ רכבים מנס ציונה זמין תמיד
אם לא תפסת משאב מיידי לשחרור הפעוט, התקשר עוד הרגע לפורץ רכבים 24 שעות בנס ציונה. רוב הזמן אנשים מקבלים המלצה על ידי המשטרה לשבור את אחד החלונות האוטו ללא שירות כדי להתעמת עם הקושי שבזה. עבר לא מעט עד שחילוץ מסויים יוכל להגיע ליעד למקום. מנעולן בנס ציונה מסוגל לפתוח את המכונית ללא שום נזקים שהם יפתחו את הדלת  שברשותכם בכדי להציל את הקטנטן המבוהל.

בדרך כלל מנעולני רכב אנו נותנים שירותי חילוץ פעוטות מיידיית במחיר זול. פורץ מנעולים מסביב לשעון ביממה שלנו מצויד כל הזמן בכלים באיכות גבוהה מהשורה הראשונה לפי תקנים מחמירים מודרניות ע"מ להעניק בשבילך שירותים מהירים ואיכותיים.

החברה המקצועית שלנו גם מסייעת,  אם אתה מתמודד עם תרחיש זה, אז תנסה לצנן את חלון הרכב שלך כדי להאט את התפשטות חום הרכב. אם איש אינו מסוגל לסור לקראתך בזריזות,בהנחה אם העזרה איחרה, פשוט שבור את חלון הדלת באופן בהול.

התקשר אלינו בין אם אתה זקוק לשירותי חילוץ ילדים או שאתה זקוק לשירותי רכב, ממנעולן מורשה ומוסמך שיספק לך שירותים מקצועיים ואמינים מבלי שיעלה לך הרבה כסף.

372 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים