לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

5 טיפים לרכישת מיטות בעיצוב מודרני

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

5 טיפים לרכישת מיטות בעיצוב מודרני

מיטות בעיצוב מודרני משמשות השראה ללא מעט דיירים בישראל, בין אם הם הורים לילדים המחפשים מיטה לילד, ובין אם הם חיים כזוג לפני או אחרי תקופת המגורים עם הילדים. ההשראה היא גם במובן העיצובי – שיפור חזות הבית, וגם במובן הפונקציונלי – להביא הביתה מיטה נוחה ככל האפשר, בהתאם לצרכים האורטופדיים והלוגיסטיים של המשתמשים. להלן 5 טיפים שיסללו לכם ביעילות את הדרך לקנייה מוצלחת של מיטות מתכווננות מעוצבות בעיצוב מודרני.

בחנו היטב את המזרון של המיטה

מזרון המיטה חייב להיות לכם נוח – ואסור בשום פנים להתפשר על כך. אם אתם יודעים כי ישנוט סוג מזרון שברבות השנים השתמשתם רק בו באהבה ובמסירות – חתרו לקנות אותו גם הפעם. לדוגמה – אם ישנתם שנים על מזרוני לטקס ללא קפיץ אין טעם לנסות את הגרסה עם הקפיץ, אלא אם כן החלטתם שבשינה הזוגית אתם מעוניינים לא לחוש בתנועותיו בשל הזולת במיטה, ואז יש לזה מקום. אותו דבר עם ויסקו ג'ל. אם כל השנים קניתם רק מזרוני ויסקו, אין טעם לעבור למזרונים אחרים אם מדדתם אותם ולא חשתם בנוח. לגופו של עניין, בחירת חומר המזרון הוא רק תחילת הדרך: נשאר לבחור בד (לחולי אסתמה, הדוחה את קרדית האבק, או בד רגיל) ורמת קושחה למזרון.

הקפידו על רכישת בסיס מיטה המתאים עיצובית לחלל החדר

הבסיס צריך להספיק במידותיו לשטח האחסון בו תכננתם להציבו, וכן להשתלב בהצלחה רבה בעיצוב הבית, כלומר להתאים לנוף הביתי הפנימי כחלק המותאם לפאזל. זה מצריך סבלנות, אך יש מי שיסייע לכם במלאכת מחשבת זו, למשל יועץ לענייני עיצוב בחנות המיטות.

רכשו מיטה המתאימה למזרון אשר קניתם

אם רכשתם מזרון נמוך, אין טעם לרכוש בסיס מיטה גבוה בו המזרון יהיה שקוע מטה ואתם תהיו בסכנה להיחבט מהעץ/מתכת מהם עשויה המיטה. אם רכשתם מזרון קצר, אין טעם לרכוש בסיס מיטה גדול שיגרע לכם מקום בחדר וגם יחשוף אתכם לסכנה של חבטה מבסיס המיטה.

רכשו תוספים למיטה המקובלים בחדרי שינה

שידות עם מגירות, מדפים צמודי מיטה ושאר התקנים לאחסון טובין לטווח קצר וארוך. כיום ניתן למצוא שידות משוכללות מאד עם מקום ייעודי להנחת פלאפונים, שעונים, ואפילו צרור מפתחות. מומלץ מאד להתעניין בקולקציה האחרונה בתחום הריהוט.

רכשו מצעים מבד איכותי

רצוי שהבד יהיה מלא (למשל כותנה מלאה) לשינה ערבה ומתוקה, אך כמובן שישנם גם בדים משולבים כותנה ופוליאסטר אשר יוכלו אף הם להיות נוחים ומפנקים. רצוי לקרוא היטב את הוראות הכביסה והייבוש בטרם השימוש.

2083 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 9 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים