לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מהי קרן נדל"ן?

פורסם בתאריך 16/08/2020      /      נכתב ע"י expert

קרן נדלן היא אחת מאפשרויות ההשקעה הרווחיות בישראל בשנים האחרונות. קרנות הנדלן מציעות מודל השקעה חדשני אשר במסגרתו מספר משקיעים פרטיים מתאגדים יחד עבור השקעה גדולה אחת, המניבה תשואה גבוהה הרבה מהממוצע המקובל בעולם הנדלן. תחום ההתמחות של קרנות הנדלן, המנוהלות על ידי אנליסטים, הוא בעצם אספקת גישה לכל משקיע פרטי להצטרף להשקעות הגדולות בנדלן אשר היו עד היום במגרש של היזמים הגדולים. עם עשרות אלפי משקיעים פרטיים ואלפי השקעות שהניבו רווחים משמעותיים לבעליהן, קרנות הנדלן יוצרות חיבור בין משקיעים פרטיים ליזמים המובילים במשק, כאשר המודל מאפשר לכל משקיע, מהמתחילים שבהם ועד המנוסים ביותר, להצטרף לקבוצת המשקיעים ויחד לגייס את ההון הנדרש לפרויקט מסוים אשר יכול היה להתבצע עד לפני מספר שנים על ידי טייקוני נדלן בלבד.

תהליך בחירת הפרויקטים

לקרנות הנדלן מגיעות מידי חודש מאות הצעות להשקעות, אשר עוברות תהליך מיון וסינון קפדני. כל השקעה העוברת את הסינון הראשוני, נבחנת שוב לעומק ונערכות עבורה בדיקות נאותות מקיפות בשילוב הערכות רמת הסיכון. בסופו של התהליך, רק השקעות בודדות מדי חודש עוברות בהצלחה את תהליך הסינון והבחינה הקפדני ומוצעות למשקיעים הפרטיים החברים בקרן. כל ההשקעות מבוצעות תוך פיקוח מלא של רואי חשבון ומנהלי הקרן. באמצעות מודל ההשקעה הייחודי, כל קרן נדלן מציעה אלטרנטיבה להשקעה ייחודית עבור משקיעים פרטיים בעלי חסכונות, המעוניינים בתשואה גבוהה יותר עבור חסכונותיהם. בכל קרן נדלן דרכן מבוצעות ההשקעות, קיים ליווי אישי למשקיעים, כולל עדכונים שוטפים מהפרויקטים השונים.

מי יכול להיות שותף בקרן נדלן?

כל אחד יכול להיות שותף בפרויקטים בקרנות נדלן על ידי רכישת יחידת השקעה בסכום שהוגדר מראש. ההשקעה מבוצעת בשיתוף משקיעים פרטיים נוספים כקבוצה אחת, כאשר כל משקיע הוא שותף בפרויקט ובבעלותו חלק יחסי במיזם המשותף בהתאם לסכום השקעתו. חלקה של קרן הנדלן במיזם הוא לרוב אך ורק אחוזים מרווחי הפרויקט, ללא דמי ניהול שנתיים.

ההזדמנויות בקרנות הנדלן

בקרנות הנדלן ניתן למצוא הזדמנויות להשקעות בפרויקטי נדלן בארץ ובחו”ל ובתשואה גבוהה של מינימום 18% לשנה, דבר שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג במסלול ההשקעה מסורתי בנדלן. מאות מגולשי אתר סודות נדלן כבר איתרו השקעות אטרקטיביות בהיקפי השקעה המתאימים להם ובעלי אחוזי תשואה גבוהים במיוחד. גם אתם יכולים, פשוט מלאו את הטופס המופיע כאן למטה וקבלו פרטים אודות ההשקעות החמות ביותר בקרנות הנדלן.

מה היתרונות במילוי הטופס המופיע כאן?

לאחר מילוי הטופס ליצירת קשר המופיע כאן למטה, קרנות הנדלן הטובות בישראל יחזרו אליכם עם מידע אודות העסקאות הפעילות החמות ביותר והפתוחות להשקעה.
כמובן, שאין כל התחייבות בשמיעת הפרטים וקבלת המידע. יתרה מזאת, היתרון הגדול הוא שתוכלו לבחור מבין מגוון הצעות ולקבל החלטה על סמך שיקול דעת המבוסס על מידע ממגוון מקורות אמינים ומנוסים.

מה נרוויח ממילוי הפרטים בטופס?

נקבל אפשרות לבחור בהשקעה בפרויקט המתאים לנו, מתוך מגוון השקעות שכבר נבחנו בקפידה ועברו את כל תהליכי הסינון ובדיקות הנאותות.
נוכל להרוויח תשואות גבוהות בהשקעה נמוכה ובסיכון ידוע ומוגדר מראש.
הנכס בפרויקט יירשם על שם השותפות בה נרשם המשקיע, דבר היוצר בטוחה איתנה לקיום הפרויקט.
נקבל ליווי אישי של אנשי עסקים מנוסים בעולם הנדלן והטכנולוגיה.
הפרויקט מנוהל בשקיפות מלאה לכל אורך תהליך ההשקעה.
במהלך הפרויקט יוצגו בפנינו כל הנתונים ונקבל עדכונים בכל שלביו.
קבלת הפרטים הינה ללא כל התחייבות מצדכם.
כל פרטיכם שמורים במערכת ונשלחים אך ורק לגורם הרלוונטי המופיע בטופס.
חסכו זמן ונצלו את כוחו של האינטרנט בכדי לאתר השקעות אטרקטיביות. מידי תקופה ישנה הצעת השקעה חדשה על הפרק, לכן כדאי כבר עכשיו להירשם לשירות החינמי של קבלת הודעות אודות ההשקעות האטרקטיביות החדשות בקרנות הנדלן, כל זאת כמובן ללא כל התחייבות מצדכם.פרטים נוספים באתר נדל"ן נטו

597 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
רישיון לרחפן - מידע חשוב יש לדעת כי למרות השימוש הנפוץ של הרחפן, לא לכל אחד מותר להטיס אותו. כדי להטיס אותו בארגונים ובאופן מסחרי, יש צורך ברישיון מטיס, וכן צריך לעמוד בכל התנאים כדי לקבל רישיון זה.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 3 שנים 11 חודשים
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 2 חודשים
כל השלבים בדרך לחלוקת מזון לנזקקים עבור אנשים רבים האוכל הוא ממש לא דבר מובן מאליו. לצערנו, אוכלוסיות כמו ניצולי השואה, נזקקים, חסרי בית, חיילים בודדים ואוכלוסיות נוספות סובלות מחרפת רעב, ומיכולת מצומצמת ביותר לרכוש מזון, לבשל אותו ולדאוג לעצמם לארוחה חמה.
פורסם בקטגוריית חברה ומדינה, לפני 2 שנים 6 חודשים
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 2 שנים 7 חודשים
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שנים 8 חודשים