לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3265 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים?

פורסם בתאריך 19/08/2020      /      נכתב ע"י signup

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.

ההבדל המשמעותי עוד יותר משמו של החוק החדש הוא דרך הביצוע עצמה. בעוד שבעבר בעת שחייב היה חייב כספים לנושיו, הרי שאלו היו נוקטים פעולות שנועדו לעזור להם בנושא הסדרי חוב מולו דוגמת הוצאה לפועל, עיקולים והגבלות רבות שנועדו להקשות עליו כדי שישלם את חובותיו.

המצב הזה של תהליכים פתוחים רבים העומדים מול החייב הקשו עליו להחזיר את מה שכן יכול היה להחזיר ורק צברו ריביות והחובות תפחו לממדים הזויים במקרים מסוימים. כיום מדובר על ריכוז של כל החובות לתיק אחד והכרזה על הקפאת הליכים כנגדו בכל הערוצים שהם לא במסגרת צו חדלות פירעון ושיקום כלכלי שיוצא עבורו.

כעת אפשר היה לרכז את כל הרכוש וההון העומד לזכות החייב כדי להגיע להסדר הטוב ביותר מול נושיו. את החוב פורסים לתשלומים רבים, לעתים עד 36 תשלומים, כאלו שעדיין יאפשרו לו לחיות ולהתקיים בכבוד, ואם יעמוד בכל התשלומים הללו, הרי שיוכל לזכות בהפטר חוב מבית המשפט ולסיים את כל התהליך מול הנושים שלו כשהוא רשאי לחזור לעולם העסקים או שוק העבודה ולהתחיל מהתחלה.

אם יש לך חובות, פנה עוד היום לקבלת ייעוץ אצל עורך דין פשיטת רגל בחיפה, בתל אביב או במקום מגוריך. רק עורך דין מוסמך יוכל לעזור לך! 

57 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
מנעולן בקריות – פורץ עם רישיון אם אתם מתגוררים באזור הקריות ואתם מחפשים מנעולן בקריות, כדאי כי תדעו כיצד לחפש בעל מקצוע בתחום זה, אשר יהיה מקצועי, אמין וישר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 6 ימים
מנעולן בחיפה – שירות 24 שעות ביממה חיפה, הינה עיר גדולה בארץ, שוקקת חיים שיש בה הרבה בניני מגורים ובתי פרטים, מקומות בילוי רבים ומרכזי קניות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 6 ימים
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 חודשים 1 שבועות
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 2 שבועות
נגיף הקורונה וחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נגיף הקורונה מכה בכלכלת העולם כולו וגם בישראל כמובן ונידמה שלא היה טיימינג טוב יותר לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שעבר בחודש ספטמבר 2019.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 2 שבועות