לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3366 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פעם היה ערך לתמונות, היום זה אחרת

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י yortem

אם תגשו היום לאדם ברחוב ותשאלו אותו אם יש לו מצלמה עליו הוא יגיד לכם "בודאי" ויצביע על הטלפון. אם הייתם עושים אותו דבר לפני 20 שנה אנשים היו מסתכלים עליכם במבט מוזר מאוד של "למה נראה לך שאני מסתובב עם מצלמה כל יום?".

זה נשמע שהיום יש הרבה מצלמות על כולנו אז אפשר לצלם מלא תמונות טובות, אבל שימו לב שמאז שהטלפונים הסלולריים הביאו איתם את המצלמות האיכותיות יחסית גם הערך של התמונות ירד בהרבה. פתאום תמונות שהיו בעבר שוות 1000 מילים הופכות להיות שוות מחיקה מיידית, נפנוף ביד או במקרה הטוב פרסום קליל בפייסבוק שיקבל כמה לייקים. בעבר זה לא היה ככה, אם היינו מצלמים תמונה ומישהו היה מפריע לנו מול העדשה התמונה בכל זאת הייתה זוכה למקום מכובד באלבום התמונות כי השקענו בה פיל וגם יש לה ערך מסוים, היום אנחנו אפילו לא שומרים את התמונות באלבומי התמונות אלא פשוט משאירים אותם בזיכרון של הטלפון או הענן לעולמי עד. רק מיעוט מהתמונות זוכות ליחס ולזיכרונות, בדרך כלל מדובר על תמונות כמו צילומים של הילדים, השלבים בגדילתם, תמונות משפחתיות או תמונות מתקופת ההריון, מדובר על תמונות בעלות ערך שהזמן שלהם הוא מה שחשוב ולא התמונה עצמה ולכן לא מפתיע שאנשים שרוצים שיהיו להם תמונות בלתי נשכחות עושים זאת באמצעות צלמים מקצועיים שנועד לצלם צילומי ילדים ומשפחה או צילומים מיוחדים כמו צילום הריון, צילום בעלי חיים, צילום ניובורן וכו'... חומר למחשבה על מה שהשתנה מאז ועד היום.

1226 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 2 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 2 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 6 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 5 חודשים