לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פעם היה ערך לתמונות, היום זה אחרת

פורסם בתאריך 10/03/2016      /      נכתב ע"י yortem

אם תגשו היום לאדם ברחוב ותשאלו אותו אם יש לו מצלמה עליו הוא יגיד לכם "בודאי" ויצביע על הטלפון. אם הייתם עושים אותו דבר לפני 20 שנה אנשים היו מסתכלים עליכם במבט מוזר מאוד של "למה נראה לך שאני מסתובב עם מצלמה כל יום?".

זה נשמע שהיום יש הרבה מצלמות על כולנו אז אפשר לצלם מלא תמונות טובות, אבל שימו לב שמאז שהטלפונים הסלולריים הביאו איתם את המצלמות האיכותיות יחסית גם הערך של התמונות ירד בהרבה. פתאום תמונות שהיו בעבר שוות 1000 מילים הופכות להיות שוות מחיקה מיידית, נפנוף ביד או במקרה הטוב פרסום קליל בפייסבוק שיקבל כמה לייקים. בעבר זה לא היה ככה, אם היינו מצלמים תמונה ומישהו היה מפריע לנו מול העדשה התמונה בכל זאת הייתה זוכה למקום מכובד באלבום התמונות כי השקענו בה פיל וגם יש לה ערך מסוים, היום אנחנו אפילו לא שומרים את התמונות באלבומי התמונות אלא פשוט משאירים אותם בזיכרון של הטלפון או הענן לעולמי עד. רק מיעוט מהתמונות זוכות ליחס ולזיכרונות, בדרך כלל מדובר על תמונות כמו צילומים של הילדים, השלבים בגדילתם, תמונות משפחתיות או תמונות מתקופת ההריון, מדובר על תמונות בעלות ערך שהזמן שלהם הוא מה שחשוב ולא התמונה עצמה ולכן לא מפתיע שאנשים שרוצים שיהיו להם תמונות בלתי נשכחות עושים זאת באמצעות צלמים מקצועיים שנועד לצלם צילומי ילדים ומשפחה או צילומים מיוחדים כמו צילום הריון, צילום בעלי חיים, צילום ניובורן וכו'... חומר למחשבה על מה שהשתנה מאז ועד היום.

1832 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 5 שנים 2 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 5 שנים 7 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 7 שנים 10 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 8 שנים 2 חודשים