לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3265 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שחזור דיסק קשיח

פורסם בתאריך 11/10/2020      /      נכתב ע"י tictac

שחזור דיסק קשיח הוא המדיה הפופולרית ביותר בעולם. ע"פ מחקרים כ- 99% מהמידע הדיגיטלי אגור בתוך דיסקים קשיחים. האם המידע בטוח? באופן יחסי כן, אבל תקלות בדיסק יכולות לקרות. הדיסק הקשיח מורכב ממספר רב של מערכות, וכמו כל מערכת היא לא חסינה בפני תקלות.

דיסק קשיח בנוי מפלטות מגנטיות האוגרות את המידע. המידע נרשם באמצעות מנגנון המכונה ראשי קריאה / כתיבה. את הראשים מזיזה מערכת מגננטית המסוגלת להזיז אותם במהירות רבה מצד לצד. מאחורי הדיסק הקשיח מצוי כרטיס אלקטרוני האוגר בתוכו את מערכת ההפעלה של הדיסק הקשיח. מערכת זו מנהלת את פעילותו של הדיסק ומאפשרת תקשורת שלו מול המחשב האישי.

כל אחת מהמערכות הללו – יכולה להתקלקל. זה יכול להיות כתוצאה מפגם פיזי, מכה, שריפה, פגיעת מים בעקבות הצפה, חבלה מכוונת ועוד.  מה עושים במצב כזה?  הפתרון מצוי במעבדות לשחזור מידע. מעבדה מובילה בישראל היא טיק טק שחזור מידע, החברה המנוסה ביותר בארץ. לטיק טק מונטין של 25 שעה ועשרות אלפי שחזורים מוצלחים. השירות ניתן לגורמים בטחון, רשויות אכיפה, חברות מסחריות ולקוחות פרטיים.  בשלב הראשון – מבצעים בדיקה ראשונית לדיסק הקשיח. מטרת הבדיקה היא להעריך את הנזק הקיים בדיסק על מנת לאפשר משלוח הצעת מחיר מסודרת לאישור הלקוח.  שלב השחזור אורך מספר שעות עד מספר ימים. במקרים חריגים השחזור אורך גם שבועות.  דיסק קשיח מצוי גם בתוך מערכי RAID  אשר ברובם כוללים מספר דיסקים קשיחים. במקרה שחזור RAID   יש צורך לקבל את כל הדיסקים הקשיחים לבדיקה.

את המידע המשוחזר שולחים ללקוח באמצעות דיסק קשיח חדש, ומשלוח עד הבית או המשרד. ניתן גם לקבל את תוצאות השחזור דרך מערכת הענן הפרטית של טיקטק , המאפשרת הורדה מהירה ובטוחה של המידע.

 

האם ניתן תמיד לשחזר דיסק קשיח? ברוב המקרים כן, אבל קיימים גם מקרים חריגים שהם לא ניתן לשחזר המידע. האם שחזור דיסק קשיח הוא עניין יקר? ברוב המקרים עלות השחזור היא 500-2500 ₪ לא כולל מע"מ. בתקלות מורכבות במיוחד העלות יכולה להגיע גם לאלפי שקלים.  האם עליי להגיע למעבדה? תוכל לקבל ללא תשלום שליח עד המשרד או הבית על מנת לאסוף את ציוד המחשבים שלך.   מה היתרון של טיק טק על גבי המתחרים?  שירות, שירות ושירות. שירות שחזור דיסק קשיח הוא שירות מקצועי ביותר ונשען על ניסיון מצטבר.  תן למומחים לשחזר לך את המידע !

18 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת tictac
חוות דעת מומחה מחשבים חוות דעת מומחה מחשבים - כיצד כדאי לבחור מומחה מחשבים בהליכים משפטיים, איזה סוגי חוות דעת מומחה יש, עלויות התהליך, מה הדגשים שאני צריך לבקש ממומחה מחשבים בבית משפט.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 5 ימים 19 שעות
שחזור מידע שחזור מידע - כיצד מבצעים שחזור מידע מדיסק קשיח , שחזור טלפון סלולרי או שחזור כונן חיצוני, עלויות וזמנים
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 5 ימים 19 שעות