לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חוקר פרטי בגידות

פורסם בתאריך 19/11/2020      /      נכתב ע"י עוז סער

חוקר פרטי בגידות   

זה יכול לקרות לכל אדם באמצע החיים, פתאום בן או בת הזוג חוזרים ומשהו שונה בהתנהגותם, בתזוזה של גופם ואפילו בריח הגוף. כמו כן הגעתם מיום עבודה הופכת ארוכה, פתאום עוד פגישה ועוד שיחה ומיד גם עולה החשד "האם אני נבגד/ת"?

נשמע לכם מוכר? האם משהו שונה בבן או בת הזוג שלכם ואין לכם מושג בוודאות האם אתם בודים את זה מלבכם או שאולי יש בסיס לחשדות שלכם? עצרו רגע, לפני שאתם עושים צעד חריג אולי כדי לכם להיוועץ עם חוקר פרטי בגידות.

האם הוא בוגד בי?  חשיבות הבירור הראשוני

האם צריך לקבוע באופן גמור כי מדובר בבגידה? רגע לפני שאתם מתחילים תהליך מול חוקר פרטי בגידות יהיה עליכם לבדוק האם החשד שלכם אכן מבוסס. האם מישהו במשרד אוהב להתבשם ולהפיץ ריח חזק מדי? האם השעות הנוספות במשרד אכן מצדיקות את זה ואין שום דבר מאחורי זה? לשם כך מתקיים גם הבירור הראשוני שבדיוק בשביל זה הוא קיים.

בירור ראשוני יכול לעשות המון סדר בבלגן שרץ לכם בראש, הוא יכול לבטל את החשדות אבל בו זמנית הוא גם יכול לבסס אותן ולכן כבר כאן נכנס לתמונה החוקר הפרטי שמבין ומנוסה דיה בכדי להגיד לכם שיש כאן "קייס" ברור.

אז יש קייס? בדיוק כאן מתחילה החקירה מהצד הראשוני לחזק שלה וזה בא לידי ביטוי באמצעות חוקר שמורשה לעקוב, לתעד קול ועוד פעולות שלכם אין את הרשות החוקית לכך. מיותר לציין כי גם בפעולות מורשות אתם עלולים להיקלע למבוי סתום, האדם אחריו עוקבים ירגיש בכך והתוצאה כמו כתובה על הקיר. רוצים להימנע מזה? אולי כדאי לכם לפנות עוד היום אל חוקר פרטי בגידות שיאמת או יבטל את החשדות לאלתר.

אם כן לא משנה עד כמה אתם צודקים ויש או יהיה בסיס לחשדות שלכם, אם במקרה תעשו דברים שלא "על פי הספר" אתם בקלות עלולים לעבור מתפקיד הטוב לתפקיד הרע בסיפור.

מהו תכנון מעקב בגידה וכיצד הוא מתבצע?

כמו בכל דבר בחיים גם כאן כשמשהו לא נראה לכם מצד בת או בן הזוג שלכם תכנון המעקב קריטי ביותר. בשלב הזה יבוצע התכנון ודרכי פועלו על ידי חוקר פרטי בגידות מנוסה שבחן את המקרה ופועל אך ורק על פי עקרון הספציפיות.

אז בעוד כל מקרה נבחן בקפדנות ובצורה מאוד מסוימת ודקדקנית כך גם מותאם לו סוג התכנון וכך גם דרכי פעולה שבסופו של דבר יהוו את ההצלחה ויביאו אתכם לאן שאתם צריכים ורוצים – יש בגידה או אין?  

בסיכומו של דבר התכנון לא רק יחסוך לכם עלויות יקרות אלא גם ייגש לדברים בצורה העדינה והחשאית ביותר והתוצאה? חקר אמת בזמן הקצר ביותר ועל הצד הטוב ביותר.

 

 

104 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת עוז סער
מה ההבדל בין חוקר פרטי לבלש פרטי ? רוב האנשים רוצים לדעת את האמת בחייהם ולעיתים יוצאים לחפש אותה בדרכים הפחות מקובלות וחוקיות. רוצים להימנע עד כמה שניתן ממקרים אלו? לא מבינים את המשמעויות המסתתרות מאחורי זה? בדיוק לשם כך רצינו לעשות לכם סדר בדברים ולהציג בפניכם את ההבדלים בין חוקר פרטי לבין בלש פרטי.
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 3 חודשים 2 שבועות