לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מטאטא כבישים

פורסם בתאריך 23/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

מטאטא כבישים

ישנן סכנות לא מועטות בכבישים חוץ מתאונות כמובן. כמו חומרים כימיים שהצטברו בכבישים. התוצאה של זיהום הכבישים אינה ניתנת לראייה. בכבישים יש פסולת של צואת בעלי חיים כמו כלבים וציפורים ופסולת כימית כמו כרומיום, נחושת עופרת ניקל, פוספטים ועוד חומרים מסוכנים אחרים. הבעיה של הזיהום בכבישים במיוחד בערים הצפופות היא לא קטנה.  זיהום כבישים היא בעיה ממשית בכבשים הקרובים לאזור הים, כי הכביש יכול לגרום לזיהום הים ביתר קלות באמצעות החומרים שנמצאים בו. חשוב לשמור על ניקיון הכבישים ובמדרכות באמצעות מטאטא כבישים שמסוגל לנקות את הזוהמה והפסולת הכימית. ישנה חשיבות רבה לניקיון הכבישים גם בגלל הסכנה של זיהום מקורות המים שמהם אנו שותים ומתקלחים. במקומות בהם יש גני ילדים ובתי ספר יש לנקות יותר את הכבישים והמדרכות באמצעות מטאטא כבישים שמנקה את הכבישים והמדרכות באמצעות זרם חזק של מים.

מטאטא כבישים – להפחית מהרעלים הנמצאים סביבנו

ישנם מקומות מאוד מזוהמים שיש צורך בפעולה מאסיבית ע"י מטאטא כבישים ופתרונות שטיפה בלחץ.  שינם רעלים ומתכות רעילות הנמצאים בכבישים השונים והעירוניים ברחבי הארץ, כמו למשל אזורים שיש בהם תחנות דלק, שדה תעופה, תחנה מרכזית בה יש הרבה אוטובוסים שמזהמים את הכביש. מטאטא כבישים יכול להסיר 90 אחוזים  מהזיהום והרעלים הנמצאים בכבישים. חשוב להקפיד על ניקיון קבוע של הכבישים באמצעות מטאטא הכבישים. מטאטא כבישים הוא בעל חשיבות גבוהה לבריאות הציבור והוא יכול לטפל בצורה מושלמת ברעלים והזיהום הנמצאים בכבישים. לרוב מי שאחראי על הניקיון של הכבישים באמצעות מטאטא כבישים היא העיריה און המועצות השונות.

מטאטא הכבישים המכני – שומר על בריאותנו

 ישנם הרבה אנשים שאינם יודעים כי מטאטא הכבישים המכני שאנו רואים מוקדם בבוקר סמוך לכבישים בשכונה בה אנו גרים, שומר על בריאותנו ובריאות ילדינו. מטאטא כבישים מאפשר פעולות נוספות כמו למשל, ביצוע של עבודות ניקיון מאסיביות באתרי בנייה, בשטחים פתוחים חללים סגורים ועוד. בעזרת מטאטא כבישים נוכל לגרום לכל שטח להיות נקי והיגייני שימנע סכנות בריאות שונות בציבור או במקום העבודה בשטחים פתוחים. מטאטא הכבישים מציע הרבה פונקציות מתקדמות ומתמודד יפה ברמות שונות של לכלוך.

1651 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים