לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3426 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תרומה לפורים היא מצווה גדולה

פורסם בתאריך 22/02/2021      /      נכתב ע"י expert

על פי השיר המפורסם "חג פורים, חג פורים, חג גדול לילדים", משתמע שכל הילדים אמורים להיות שמחים בחג הזה, אבל המציאות מספרת סיפור אחר, שבו לא מעט ילדים נאלצים גם בחג הפורים, כמו ביתר ימות השנה, לסבול מעוני וממחסור בתנאי מחייה בסיסיים. מלבד עצם העובדה שתרומה לפורים היא מצווה גדולה שאותה אתם יכולים לעשות, היא גם תוכל לאפשר לאותם הילדים ולמשפחותיהם לשמוח בחג, להנות מארוחה חמה ולספק לעצמם את כלל הצרכים. אז איך תרומה לפורים יכולה לעזור?

תרומה לפורים: כספים, ביגוד, מוצרי חשמל – מה שעולה על דעתכם

לא מעט אנשים בטוחים שתרומה לפורים חייבת להגיע אך ורק בתצורה של כסף מזומן. אז נכון, אמנם כסף מזומן יכול לסייע רבות למשפחות הנזקקות ולילדים הנזקקים, אבל הוא ממש לא הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו לתרום.

תרומה לפורים יכולה בהחלט להית גם בעזרת בגדים ישנים שאתם כבר לא לובשים, תיקים שלא השתמשתם בהם תקופה ארוכה, מוצרי חשמל שאפשר להציל, רהיטים שבמקום להמתין לפינוי ברחוב יוכלו לשמש את המשפחות, ארגזים עם אוכל יבש, חמגשיות עם אוכל מוכן ודרכים נוספות. כל תרומה לפורים, גדולה או קטנה ככל שתהיה ובכל פורמט שהוא, תוכל להעניק אושר ושלווה למשפחות שכל כך זקוקות לה.

תרומה לפורים עם מאיר פנים – כדי לעשות את הדברים בצורה מסודרת

לא פעם תרומה לפורים ותרומות בכלל מתבקשות על ידי אנשים אקראיים ברחוב, ולכן הסבירות שאכן נתרום להם יורדת משמעותית. לעומת זאת, תרומה לפורים דרך ארגון מסודר היא תרומה שאתם יכולים להיות בטוחים שתגיע אל היעד המתאים.

מאיר פנים הוא ארגון ללא מטרות רווח, שפועל במשך כל ימות השנה למען משפחות נזקקות. עם מבצעי ענק של איסוף תרומות, גם כתרומה לפורים וגם בכלל, ופעילויות נוספות ושוטפות שמתקיימות במשך השנה כולה, אתם יכולים להיות בטוחים שהתרומה שלכם תגיע לאנשים שבאמת זקוקים לה. עם מאיר פנים אתם מבצעים מצווה גדולה, ואתם מוזמנים לבצע מצוות נוספות במשך השנה כולה, על ידי יצירת קשר עם מאיר פנים בטלפון 3656*.

 

11 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
שמלות כלה נפוחות אחד הדברים שהכי מאפיינים שמלות כלה נפוחות, הוא המראה המאסיבי של שכבות הבד שבאמצעותן ניתן ליצור את הנפח המדובר. לעומת זאת, היום באמצעות שימוש בבדים קלים עם אפקט הנפיחות, ניתן להגיע לשמלות כלה נפוחות בלי להשתמש ביותר מדי בדים שיכבידו עלייך.
פורסם בקטגוריית אופנה, לפני 3 שבועות 2 ימים
לחצן מצוקה - לשים את עצמכם בידיים טובות על מנת לשים את הפחדים והחששות הכבדים האלו בצד, כדאי שתכירו את השירות של מיי דוקטור, שמאפשר לכם להתקין לחצן מצוקה בבית ולהנות משירות וסיוע רפואי מידיים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 4 שבועות 1 ימים
קפטן חיסכון מאתרים 100 אחוז מהכספים שלך סכומי כסף רבים יושבים כאבן שאין לה הופכין במקומות שונים בבנקים ובקרנות חיסכון. לעיתים מדובר על סכומים גבוהים מאד, שהאדם אינו מודע לכם כלל. אלו סכומים שיכלו לעזור להם מאד במצבים קשים בחייהם או לקראת הוצאות כבדות.
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 4 שבועות 1 ימים
פוליש לרכב כנראה שרובכם מבקרים אחת לשבועיים או שלושה במנהרות שטיפת הרכבים. המנהרות האלו הן זולות, מהירות ולא גוזלות יותר מדי אנרגיות ומאמץ מצידכם, והן מאפשרות לכם לנסוע ברכב הנקי שלכם. אבל האם נקיון הוא האלמנט החשוב שחשוב לכם ברכב שלכם? אם תתנו לנו לנחש, אנחנו נגיד שכנראה שלא. חובבי רכבים אמיתיים יודעים שהרכב שלנו צריך להיות לא רק נקי, אלא גם מוגן מפני פגיעות פוטנציאליות שונות, ולכן פוליש לרכב הוא צעד בדרך שלכם להגיע לתוצאה הזאת בדיוק. אז מה חשוב שתדעו על פוליש לרכב? כל הפרטים כאן למטה.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אפליקציית לחצן מצוקה של חברת מוקד אנוש – בשביל השקט האישי שלכם בשנים האחרונות, הודות לפיתוחים הטכנולוגים החדשים והאפשרויות הבלתי מוגבלות בכל הנוגע לטלפון בנייד שלנו, חברת מוקד אנוש עושה כל מאמץ על מנת לשכלל את השירותים שאותם היא מעניקה לקשישים רבים ברחבי הארץ. אפליקציית לחצן מצוקה של חברת מוקד אנוש היא אחד מהפיתוחים החכמים, הנגישים והיעילים ביותר שהומצאו בשנים האחרונות, אז בואו נכיר אותה קצת יותר מקרוב.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 1 שבועות