לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השקעה של החברה בעובדים חיילים בודים וקצינים משוחררים

פורסם בתאריך 25/03/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

 

השקעה של החברה בעובדים חיילים בודדים וקצינים משוחררים טריים

הישראלים, הם עם חם ומכניס אורחים. כאשר מדובר על חיילים בודדים או חיילי צה"ל בכלל,

הם מגלים אמפטיה רבה, מארחים חיילים בודדים בביתם, מבקרים אותם בסיסי צה"ל ודואגים לכל מחסורם. כך גם חברות אשר פותחות את דלתותיהן ומבצעות השקעה של החברה בעובדים, חיילים בודדים וקצינים משוחררים טריים, אשר מעוניינים למצוא את דרכם בחיי האזרחות. חיילים אלה הם פטריוטים מטבעם, כשאר עזבו משפחות בחו"ל והגיעו עם דעה  לתת מעצמם למדינת ישראל. חברות ישראליות כמו  חברת נירים מרפסות, משקיעה בהם לימודים ומכניסה אותם לעבודה מכובדת ומקדמת את החיילים בודדים והקצינים הטריים. עידו, מנהל החברה הינו מג"ד בצנחנים והוא בעל רגישות יתרה לחיילים הבודדים ולקצינים המשוחררים.

 

הקלה בהשתלבותם של חיילים בודדים וקצינים משוחררים בחיים האזרחיים

 

במרכז להכוונת חיילים, חיילים בודדים וקצינים משוחררים טריים, ישנן פניות של חברות גדולות, אשר מעוניינות להשקיע בכוח אדם משתלם וחרוץ כמו השקעה של החברה בעובדים, חיילים בודדים וקצינים משוחררים טריים. החיילים עוברים מבחני התאמה לחברות השונות ומשתלבים היטב בחברות שיהיה להם משתלם לעבוד מולם. ישנן חברות שמשקיעות יותר בחיילים הבודדים או בקצינים המשוחררים, היות והן רואות בחיילים אלה, את דור ההמשך האיכותי.

 

מנהלי חברות גדולות, יודעות במי משתלם להן להשקיע ומעניקות יחס חם והוגן כלפי חיילים משוחררים ובמיוחד חיילים בודדים. אחת מחברות אלה, אשר בולטות בהשקעה בחיילים בודדים וקצינים טריים, הינה חברת נירים מרפסות. החברה עוסקת בבניה מתועשת, תוספת מרפסות ובניה בקונסטרוקציות פלדה של מבנים שונים.

 

איתור המקצועות המתאימים לחיילים בודדים וקצינים טריים משוחררים

 

את מבחני ההתאמה והיישום בעבודה, חיילים עוברים במחוזות ההכוונה ומרכזי הצעירים. החיילים מתראיינים בשיחה אישית עם יועצי המחוזות ובאמצעות תוכנות חשב מאתרים את התחומים המתאימים להם בחיי האזרחות. ישנן חברות אשר פונות ישירות למרכזי ההכוונה לחיילים בודדים וקצינים טריים, על מנת לסייע להם במציאת עבודה מכובדת ומקדמת. חברת נירים מרפסות, הינה אחת החברות שמעוניינת להשקיע בחיילים ולסייע להם כאשר החברה משקיעה בעתיד בכוח אדם איכותי שזה עתה השתחרר מצה"ל..

 

 

23 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
הקפדה על כללי הבטיחות לפני כל פרויקט בניה, יש לתכנן תכנית של הקפדה על כללי בטיחות באמצעות מהנדס בניין ומנהל עבודה. זהו חוק חשוב אשר מגן הן על פועלי הבניין והן על הדיירים שגרים בבניין המגורים. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת מקפידה היטב על הכללים הללו כבר 12 שנה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 ימים 23 שעות
בדיקות איכות חברות בניה איכותיות, בודקות היטב את חומרי הבנייה ואת תקן הבניה באמצעות בדיקות איכות. בדיקות אלה, נעשות במעבדות מיוחדות ומקבלות תו תקן ישראלי
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 ימים 12 דקות
היתרי בניה- השלב הראשון לפני כל הליך בניה כל תוספת במבנה וכל תהליכי בנייה, מחייבים היתרי בניה. חברת נירים הבונה בטכנולוגיה מתקדמת כבר 12 שנה, תדאג לכל האישורים וההיתרים, לפני כל התחלת ביצוע פרויקט. החברה בונה מרפסות מקונסטרוקציות פלדה במבני מגורים קיימים וכן, פרויקטים גדולים עם חברת החשמל, משרד הביטחון ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אדריכלות - מקצוע המצריך מקצועיות ואחריות הן במגזר הציבורי והן בפרטי אדריכלות הינו מקצוע חשוב אשר מתחיל עם בעל מקצוע שעבר לימודים של שנים וקיבל דיפלומה ממוסד לימודי גבוה. חברת נירים אשר עוסקת בבניית מרפסות באמצעות קונסטרוקציות פלדה למבני מגורים קיימים ועוסקת גם בפרויקטים חשובים עם משרד הביטחון וחברת החשמל מעסיקה אדריכלים מקצועיים
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 שבועות 1 ימים