לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימונים למתקדמים

פורסם בתאריך 01/05/2021      /      נכתב ע"י David_kaza

אתם מתאמנים כבר תקופה מאוד ארוכה ולא מצליחים לראות תואצות, אתם בטח נמצאים במצב מאוד מתסכל כי אתם לא מגיעים לתוצאות שאתם רוצים במהירות.

אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשפר את היכולות שלכם בכל אימון ולהגיע לתוצאות :

קודם כל תירגעו

אל תשכחו דבר חשוב מאוד, אימונים ותוצאות מהירות זה לא משהו שקיים, בכדי להגיע לתוצאות במיוחד באימונים יש צורך בביצוע הרבה מאוד עבודה ובהתאם המון סבלנות, זה לא משהו שקורה ביום אחד, אם התחלתם להתאמן היום או אתמול, מחר לא תראו תוצאות. לכן, אל תתיאשו מהר מידי ותבינו כי הגעה לגוף השרירי והמושלם היא דבר שלוקח זמן, אבל תהיו בטוחים שבסוף התהליך התוצאות יהיו מאוד משתלמות!

ציוד מתאים 

בכדי להגיע לתוצאות אתם צריכים לשפר את האימון שלכם ולהעמיס מעט יותר, תנו את כל הכוח ותעבדו הכי קשה שאתם יכולים בכל אימון, אל תפפחדו להוסיף משקלים ועצימות (כמובן בהתאם למגבלות שלכם ואחרי שהתייעצתם עם מדריך כושר מוסמך), הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להוסיף לכל אימון וסט משקולות שיצור לכם התנגדות קבועה בכל צעד במהלך האימון.

שינה טובה

אסור לכם להיות עייפים בשום אופן, עייפות היא הדבר המשמין ביותר, יותר מכל מאכל כאשר אתם עייפים הרצון לפחממה ומתוקים גובר בצורה קיצונית, מה שגורם להרבה מאוד אנשים להישבר ולאחר מכן לאכול מזון שישבור להם את כל האימונים ולא יגרום לירידה באחוזי השומן בגוף. לכן, חשוב מאוד להקפיד על שינה ארוכה בריאה וטובה, זה המפתח הטוב ביותר להצלחה.

תזונה נכונה

כל מאמן שתשאלו יענה לכם כי התזונה מהווה 80% מהדרך ואילו האימונים הם 20% אבל בכדי להגיע לתוצאה הרצויה אתם חייבים שם לשמור של שגרת תזונה וגם על זגרת אימונים חזקה במיוחד.

 

70 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת David_kaza
החשיבות של הכנה לעימות במשטרה עד כמה חשוב להתכונן לעימות במשטרה? רבים נוטים לזלזל בעימות ובחשיבות שלו לבניית כתב אישום. לכן, הם לא עושים מאמצים בכדי להתמודד עם המקרה בצורה אידאלית ובוחרים לא להתכונן לעימות. מדובר על טעות קריטית גדולה מאוד! חובה להתכונן לעימות במשטרה.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 5 חודשים 3 ימים
מה קובע את גובה שכר טרחת עורך דין אחד הדברים שרבים שואלים את עצמם שהם זקוקים לשירות של עורך דין פלילי הוא מה גובה שכר הטרחה, ומדוע ישנם הבדלי מחירים בין עורכי דין שבסופו של דבר נותנים את אותו השירות והוא ייצוג בערכאה משפטית. כל הגורמים האלו מוסברים המאמר הבא, זה יעזור לכם להבין על מה אתם משלמים ןהאם אתם יכולים להתמודד לבד עם הליך פלילי.
פורסם בקטגוריית אלימות במשפחה, לפני 7 חודשים 1 ימים