לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רהיטים לבית

איך בוחרים רהיטים לבית?

פורסם בתאריך 21/04/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

בחירת רהיטים לבית הם בחירה המשקפת את האנשים שגרים בבית. הרהיטים שנבחר לביתנו הם אלו שישקפו את הסגנון העיצוב שלנו. לכן בחירת רהיטים לבית אינה בחירה קלה. היא בחירה שצריכה לשלב בין חזות הרהיטים, היופי שלהם העיצוב שלהם, לבין זה שהם צריכים להיות פרקטיים ובסופו של דבר לשמש את בני הבית. הרי לא נקנה ספה לסלון, יפה ככל שתהיה, ובסוף לא נשתמש בה רק בגלל שהיא יותר מדי לשבת עליה.

רהיטים לבית – שילוב של פרקטיקה ויופי

יש היום מגוון רחב של סגנוני ריהוט לבית. יש רהיטים צבעוניים ויש רהיטים חד גוניים, יש רהיטים גדולים ומאסיביים ויש רהיטים קטנים ומינימליסטיים. בסופו של דבר רהיטים צריכים לשמש את היושבים בבית, את בני המשפחה. יש כאלו שיימצאו את השילוב הזה, של רהיטים המוצאים חן בעיניהם בצורה ובסגנון שלהם וגם יהיו שמישושיים עבורם, בחנויות רהיטים. יש כאלו שאם לא ימצאו את הרהיטים האלו,שאולי יכולים להיות לטעמם אך אינם מתאימים לשימוש יום יומי עבורם, אלו אנשים שיפנו להזמנת רהיטים בהתאמה אישית.

מה משפיע על בחירת רהיטים לבית?

בחירת רהיטים לבית מושפעת משילוב של מספר אלמנטים:  

  1. התקציב העומד לרשותכם בקניית הרהיט לבית – עדיף להגדיר מראש מה התקציב שאתם מכינים לקניית הריהוט כדי באמת לא לחרוג ולהגיע לסכומים גבוהים, שלא תוכלו לעמוד בם לאחר מכן. רהיטים לבית היא הוצאת תקציבית גדולה

  2. העיצוב של הרהיטים – לפני קניית הרהיטים כדאי להסתכל בתמונות של קטלוגים או באתרי אינטרנט כדי להבין קודם כל איזה עיצוב אתם אוהבים. כמובן יש כאלו שלא יהיה להם צורך להסתכל בתמונות והם יודעים בדיוק מה הם רוצים. העיצוב של הרהיטים כאמור, משקף את הסגנון שלך.

  3. ייצור הרהיטים – חשוב להבין היכן מיוצרים הרהיטים, איזו חברה עומדת מאחורי הייצור של הריהוט שאתם רוצים אותו? איזה נגריה החברה הזאת מחזיקה? כמה שנות ניסיון יש לה בייצור רהיטים?  באיזה חומרים היא משתמשים ברהיטים שהיא מייצרת? והשאלה ה כי חשובה – איזו אחריות היא נותנת על הרהיטים שהיא מייצרת?

1952 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
שירותי קלדנות בעבור בתי משפט במידה ואתם מעוניינים לגשת לבית המשפט עם ראיות אשר יצדיקו את צדקתכם, במקרים רבים עליכם יהיה להיעזר בשירותיו של קלדן.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 שנים 5 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 8 שנים 4 חודשים
תעדוף משימות - עושים זאת נכון אם אתם תוהים בכל הנוגע לנושא של תעדוף משימות אז יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם נעזרים בתוכנות אינטרנטיות אשר יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים ויאפשרו לכם לבצע תעדוף בצורה הרבה יותר נוחה ונגישה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 10 חודשים
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 7 שנים 3 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 7 שנים 1 שבועות