לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הדברת זבובים וזבובונים

פורסם בתאריך 11/10/2021      /      נכתב ע"י vasili885

הדברת זבובים וזבובונים

כל השיטות היעילות

זבובים וזבובונים הם בעלי חיים נפוצים מאוד. הם נמצאים כמעט בכל מקום שיש בו בני אדם, ומייצרים מטרד משמעותי - בעיקר בגלל שהם נמשכים לאשפה ומעבירים חיידקים מסוגים שונים אל בני אדם. כך למשל זבובי הבשר - זבובים שניזונים ממזון מהחי כולל ביצים - נושאים עליהם למעלה מ-300 סוגי חיידקים, ולא רק נושאים אותם איתם אלא גם מפזרים אותם בכל מקום שהם נוחתים בו.

בהתאם כדאי לפעול בכל הדרכים האפשריות כדי להרחיק את הזבובים, כולל באמצעות חברות הדברה מקצועיות.

מלכודות

דרך אחת להיפטר מזבובים וזבובונים היא מלכודות. ישנם שני סוגים עיקריים של מלכודות זבובים - סוג אחד מבוסס על דבק וסוג שני קוטל את הזבובים באמצעות חשמל. חשוב מאוד להקפיד על מלכודות איכותיות, גם מבחינת הדרך שבה הן מושכות את החרקים כשאחת האופציות היעילות ביותר היא פרומונים (מולקולות ריח שגורמות לזבובים להתעופף אל עבר המלכודת), וגם מבחינת אפקטיביות הפעולה שמתבצעת כנגד הזבובים (בין אם דבק ובין אם זרם חשמלי).

עוד דגש חשוב הוא מיקום מדויק של המלכודות כך שהן ינטרלו לחלוטין את המטרד. בהתאם כדאי להיעזר בחברות עם ניסיון רב כמו למשל הדברה מיכאל ובוריס.

ריסוס

דרך נוספת למנוע נוכחות של זבובים וזבובונים ברחבי הבית והחצר היא ריסוס. כשמרססים נגד זבובים חשוב לכסות גם מקומות שיש בהם רימות, וזאת על-מנת שלא יתפתחו לכדי זבובים בוגרים. החומרים העיקריים לביצוע הדברות אלה הם באנג'י, מאסטר פליי ורספונסר. גם סוג זה של פעולה נגד החרקים מפיצי המחלות מחייב ניסיון רב, גם כדי להשתמש בחומר המתאים בהתאם לסוג הזבובים וגם על-מנת לכסות את כל השטחים הרלוונטיים.

שמירה על הניקיון

הפעולה של חברת הדברה מקצועית מחסלת את המטרד, אבל גם לכם יש חלק במאבק המתמשך - כדי למנוע הופעת זבובים וזבובונים חדשים כעבור פרק זמן מסוים. הפתרון הטוב ביותר לבעיית החרקים האלה היא להקדים תרופה למכה - ולוודא שאין שום דבר שמושך זבובים או זבובונים. כך למשל זבובי תסיסה וזבובי פירות נמשכים לפירות שמתחילים להרקיב ובפרט פירות הדר, ולכן חשוב לזרוק לאשפה כל פרי שמתחיל לגלות סימני ריקבון (או כמובן לאכול אותו עוד קודם לכן…)

באופן דומה אסור להשאיר בשר חשוף משום שהוא מושך זבובים ובנוסף עלולות להתפתח בו רימות. גם ביצים שנשארות מחוץ למקרר עלולות להפוך מקור להופעת זבוב הבשר.

בבניינים משותפים חשוב לשמור על הניקיון של חדר האשפה ולהשאיר את כל הפחים סגורים באופן קבוע. בורות ביוב חשופים הם עוד סכנה ומפגע תברואתי באופן כללי שחשוב לטפל בו באופן מידי. בכל מקרה כשמזמינים חברת הדברה מקצועית המדבירים יספקו לכם מידע ספציפי לגבי הבית, החצר או העסק כדי שהמטרד לא ייווצר מחדש. אגב, כשאתם בחיק הטבע ורוצים להרחיק זבובים - למשל בזמן פיקניק - קחו אתכם שמן ארומטי, רצוי מנטה או לבנדר, מעורבב עם מים. כשאתם מתיישבים שפכו מעט מהנוזל של מטלית והניחו לידכם - הזבובים נרתעים מהריח הזה ולכן לא יתקרבו אליכם.

מידע מקצועי נוסף אודות הדברת זבובונים וזבובים מכל הסוגים השונים ניתן למצוא באתר zurpestcontrol.co.il.

27 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת vasili885
ביחרו נכון עורך דין מיומן ומקצועי בנושא תאונות עבודה וקבלו את הפיצוי הגבוה כל תפקידם של עורכי הדין הוא להוות כמעין מתווכים בין הציבור הרחב לבין הרשות המשפטית. עורכי דין לומדים במשך ארבע שנים לכל הפחות במטרה לסיים את שנות התואר במשפטים לקבל את רישיונם להתחיל לעסוק בתחום זה. חשוב להבין כי מעבר לעובדה כי עורכי הדין מכירים היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה הקשורים לתחום ההתמחות בו הם בחרו, הם גם מבינים היטב את השפה המשפטית המקצועית כך שידעו להעניק את השירות המיטבי עבור כל לקוח.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 2 חודשים
ישנם לא מעט מתקינים שאינן מספיק מקצועיים לצערינו כיום ישנם לא מעט אנשים אשר מציגים את עצמם כמתקיני מזגנים מקצועיים בעוד שבפועל הידע המקצועי שלהם בתחום שואף לאפס. רבים נוטים לחשוב כי אין חשיבות רבה למתקין המזגנים שהרי כל פעולתו היא התקנה פשוטה בלבד.
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 2 חודשים
יועצי משכנתאות מהשורה הראשונה יועצי משכנתאות פרטיים אשר עברו הכשרה מקצועית מכירים היטב את כל מסלולי המשכנתא המשתלמים ביותר שהבנקים ישמחו שלא תכירו. אנשים רבים בוחרים להיעזר בשירותיו של יועץ המשכנתאות של הבנק ללא ידיעה כי הוא משרת את האינטרס של הבנק לפני צורכי הלקוח.
פורסם בקטגוריית משכנתא, לפני 1 שנים 2 חודשים
מובילים שאינם מספיק מקצועיים עלולים לגרום לנזקים בשווי אלפי שקלים נקודות חשובות שיש לשים לבן עליהן לפני בחירת חברת ההובלות ותחילת האריזות.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 שנים 2 חודשים