לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4431 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה לבנות בתים ממכולות?

פורסם בתאריך 24/04/2016      /      נכתב ע"י shirutaiahsanacoil

הצפיפות העירונית רק הולכת ועולה משנה לשנה, ביחד עם מחירי הנדל"ן שלא מפסיקים לנסוק. זוגות צעירים רבים ויתרו על חלום הבית משלהם מתוך חשש מפני לקיחת משכנתא או הלוואות ארוכות טווח. במקביל גם המודעות לאפשרויות מחייה אחרות, שלא מצריכות בזבוז משאבים ופגיעה סביבתית, גברה באופן משמעותי. שילוב גורמים אלה יצר דרישה לפתרונות חדשים אשר יעניקו הזדמנויות מחייה ברות השגה ההולכות ברגל עם מגמה ירוקה. ברחבי העולם מצוקה זהה יצרה את מגמת הבנייה ממכולות, אשר מהוות חומר גלם גמיש ואיכותי שמאפשר הקמהת מבנים מתקדמים ואיכותיים. מבנים אלה מתאימים לכל תנאי מזג האוויר, ניידים וניתנים להעברה בקלות ממקום למקום. בשנים האחרונות בנייה ממכולות זכתה להתפתחות גם בארץ וניתן למצוא פרויקטים רבים המשלבים חומר גלם זה. 

בית ממכולה - כיצד זה נראה?

לצורך הבנייה ניתן למצוא מכולות בגדלים ובנפחים שונים. בתחילת התהליך המכולות עוברות ניקוי ושיפוץ יסודיים, על מנת להבטיח איכות ובטיחות לדיירים. בשלב הבא נעשה תכנון והתאמה אישית של החלל לצרכי הלקוח. בתוך כל מבנה ניתן להוסיף חדרי שירותים, אמבטיה, חלוקה פנימית לחדרים, להתקין מערכת נעילה חכמה, מערכות אבטחה, תורה ומיזוג אוויר. מכולות למגורים ניתנות לחבור קל ופשוט לתשתיות במטרה לספק לדיירים חיבור לחשמחל ומים זורמים. בנוסף לצרכים הבסיסיים ניתן לשדרג את הבית בכל רמה שרוצים ואפילו להתאים בידוד חום/קור/רעש, מרפסת שמש, עיצוב בגבס ועוד. בסיום העבודה תחושת המגורים בבית כזה אינה שונה בהרבה מכל בית רגיל. למעשה, קיים סיכוי גבוה שהאורחים שלכם כלל לא ידעו כי אינם נמצאים במבנה רגיל. 

למי פתרון זה יכל להתאים?

הפתרון נועד עבור אנשים המחפשים לבנות בית ירוק ואיכותי במחירים נמוכים. אפשרות זאת יכולה להיות מצויינת עבור אנשים וזוגות צעירים אשר מעוניינים להקים בית אבל לא רוצים להסתבך עם משכנתא. בית ממכולה יכול להתאים גם לאנשים אשר מעוניינים להעלות את רמת החיים שלהם על ידי בניית סית  אשר מאפשר להם להשאיר יותר כסף לדברים אחרים. ברחבי העולם המכולות משמשות גם לבנייה של מעונות סטודנטים, המאפשרים לאכלס כמות גדולה יותר של אנשים בעלות נמוכה. אין זה נדיר לפגוש גם אנשי עסקים המעדיפים לבנות משרד דווקא ממכולה. למרות שהעלות היא אכן עניין מרכזי, הרי שיש כאן גם שיקול סביבתי משמעותי, המאפשר לצמצם את הנזק הסביבתי על ידי שימוש בחומרי גלם ממוחזרים. 

נוחיות מירבית בשילוב ניידות

פתרון המכולה מאפשר להקים מבנים ניידים למכירה והשכרה אשר ניתנים להעברה למקום אחר באופן כמעט מיידי ובקלות. כל זאת מבלי להתפשר על האיכות או הבטיחות. למעשה, הניידות מהווה את אחד היתרונות הבולטים בבחירת המכולה לצורך בניית הבית. זה מאפשר להעביר את הבית אתנו כשנרצה לעבור למקום אחר, מבלי שנצטרך להשקיע בבנייה של בית חדש. המכולות מתאימות לכל האזורים הגיאורגרפיים, לכל תנאי שטח ועמידים בכל מזג אוויר. 

1404 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת shirutaiahsanacoil
קונטיינרים כפתרון מגורים או משרד קונטיינרים מהווים אלטרנטיבה איכותית, זולה וידידותית לסביבה ליצירת מבנים לצורך מגורים או עבודה. המבנים ניתנים להתאמה אישית, לעיצוב ייחודי ולחיבור לכל התשתיות החשובות.
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 7 שנים 4 חודשים
עיצוב משרדים ניידים - כיצד לעשות את זה נכון? משרד המעוצב בצורה נכונה יסייע לשפר את התפקוד, הריכוז, המצב רוח והמוטיבציה של העובדים. בנוסף, עיצוב נכון ישרת בצורה טובה ויעילה יותר את קהל הלקוחות. עיצוב אינו נועד רק למשרדים רגילים, אלא גם לשיפור ושדרוג משרדים ניידים.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 1 חודשים
כיצד לבחור שירותי אחסנה במרכז כאשר אנו בורחים שירותי אחסון מומלץ להגדיר בצורה מסודרת את הצרכים, היעדים, פרק הזמן והתקציב, כדי לקבל מושג ברור יותר לגבי איזה מקום כדי לחפש. מפני שצרכיי האחסון מגוונים מאוד, הרי שגם פתרונות האחסון הזמינים באזור המרכז הם מגוונים.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 9 חודשים