לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד לכלוך וזיהום מזיקים למערכת הסולארית?

פורסם בתאריך 09/06/2022      /      נכתב ע"י niritb

לא רק לכלוך ומזהמים הנישאים באוויר ישפיעו על ייצור אנרגיה מהמערכת הסולארית, אלא גם יפגעו בתאים הסולאריים עצמם. תא קונבנציונלי ורגיל המוצל על ידי התאספות אבק יפעל כהתנגדות לכוח שנוצר על ידי תאים אחרים לכן אי ניקוי מערכות סולאריות, בתורו, גורם לתא המוצל להתחמם ולפגוע במערכת. מערכות סולאריות רבות אינן מחוברות באופן עצמאי ונשענות על התאים שמסביב כדי לשמור על פרודוקטיביות השמש. ואילו ישנן מערכות סולאריות בהן אם תא אחד היה מוצל או מכוסה באבק, האחרים ימשיכו לעבוד מצוין מבלי לפגוע בתא המוצל. אבל ייצור התא האחד הזה עדיין יושפע לרעה מהאבק.

כיצד יש לבצע ניקוי מערכות סולאריות?

מלבד כל הדיבור על האבק, בוא נניח שאתם מעוניינים לבצע ניקוי מערכות סולאריות בעצמכם. הרבה חברות סולאריות לא היו ממליצות על כך בגלל סיבות בטיחות ואחריות.כדי לנקות את הפאנלים הסולאריים שלכם תצטרכו לעלות לחלק העליון של הגג ולקרצף את הפאנלים בעצמכם, מה שעלול להוות סכנה. למרות שזה עשוי לחסוך לכם קצת כסף, זה מאוד מייאש בגלל האופי העדין של הניקוי הדרוש עבור עבודה זו.

האם ניתן לשטוף בלחץ פאנלים סולאריים?

מכונות שטיפה בלחץ טובות להרבה דברים, אבל ניקוי מערכות סולאריות הוא לא אחד מהם. מכונות שטיפה בלחץ חזקות מכדי לנקות בבטחה פאנלים סולאריים ועשויות לגרום לשריטות או נזק אחר. אם הפאנלים הסולאריים שלכם מלוכלכים, עדיף להשתמש בספוג לא שוחק ובמי סבון. ואפילו עדיף יותר, התקשר לאיש מקצוע שיוכל להבטיח שהעבודה תתבצע כהלכה ובבטחה.

באיזו תדירות כדאי לערוך ניקוי מערכות סולאריות?

בדרך כלל מומלץ לנקות פאנלים סולאריים כל חצי שנה עד שנה על מנת לשמור על הפרודוקטיביות והיעילות של הפאנלים. עם זאת, בהתבסס על מקום מגוריכם ורמת הלכלוך והזיהום, הצורך בניקיון עשוי להיות תכוף יותר.שמרו על מערכת הסולארית החדשה שלכם במיטבה, הרי מערכת סולארית היא השקעה מצוינת. ברגע שתתחילו לחסוך עם אנרגיה סולארית תרצו בעצמכם לשמור על הפנלים שלכם נקיים כדי למקסם את הביצועים הגבוהים ביותר שלה. השקעה בבית מגיעה עם עלויות תחזוקה מסוימות, להשקעה ברכב יש עלויות תחזוקה מסוימות, והשקעה במערכת סולארית מלווה באופן טבעי בהליכי ניקוי מערכות סולאריות למיקסום המערכת.

24 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת niritb
מידע על מערכת ERP העבודה שנעשית באמצעות מערכות תוכנה בעסקים וארגונים, מתבצעת במקרים רבים על ידי אוסף של תוכנות ומערכות אשר כל אחת מהם אחראית לחלק נפרד בפעילותו של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
מה המשכורת של הנדסאי תוכנה? כולם רוצים להגיע להייטק אבל יודעים מצוין שללא לימודים בבית ספר מוכר ובעל מוניטין טובים כמו בית הספר להנדסאים, קשה מאוד להגיע לזה באמצע החיים ורק בזכות קורסים קצרים ולא מעמיקים.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 1 שבועות 4 ימים
מערכות סולאריות, העתיד של כולנו להתקין מערכות סולאריות בישראל זה רעיון כל כך פשוט וכל כך טבעי לאקלים הישראלי עד שזה כמעט לא הגיוני להשתמש בחשמל אותו מספקת חברת החשמל הממשלתית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים
יום גיבוש בלתי נשכח אחד הדברים החשובים ביותר להצלחתו של כל עסק או מקום עבודה, הוא מצב הרוח של העובדים. כאשר העובדים אוהבים את מקום העבודה שלהם, שמחים לבוא אליו, ונמצאים בקשר חברי אחד עם השני, תפוקת העבודה שלהם עולה פלאים
פורסם בקטגוריית פנאי, לפני 3 שבועות 1 ימים
כל כמה זמן מחדשים רישיון נשק? העובדה כי בכל כמה חודשים מתרחש פיגוע טרור במקום כזה או אחר ברחבי הארץ, גורמת לאזרחים רבים לרצות להחזיק נשק בכדי שיוכלו להגן על עצמם ועל הסובבים אותם במקרה של אירוע ביטחוני.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 1 חודשים 3 שבועות