לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2917 מאמרים 744 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
נעלי נשים מעוצבות

לא מכורה לנעלי נשים, אני יכולה להפסיק מתי שאני רוצה!

פורסם בתאריך 23/05/2016      /      נכתב ע"י dudish

מאת רידס

אנחנו נמשכות אליהן כשם שדבורים נמשכות לצוף, כמו מגנט. גם אם אין לנו שום צורך ממשי בהן עדיין נעצור ליד כל חלון ראווה של חנות נעליים, נדביק את האף שלנו לזגוגית ונמלמל לעצמנו שעוד נחזור לקנות את זוג נעלי הנשים המשגעות שראינו שם.

איך זה קורה שאני, שאינני קניינית גדולה או צרכנית מדופלמת, חייבת לעצור בכל חנות נעליים? תהיה זו חנות וירטואלית, מודעת פרסום, באנר, חנות נעלי נשים בישראל, בניו יורק, פריס, דלהי או ברצלונה? יתרה מכך, איך כל זה קורה כשאני מודעת לחלוטין "לבעיה" שלי וחושבת שאני יכולה להפסיק מתי שאני רוצה?! מה סוד הקשר שבין נשים לנעליים ומדוע הוא בלתי ניתן לניתוק???

נשים, נשים… ונעלי נשים!

יצאנו לבדוק מה מקור הקשר ההדוק הזה שבין נשים לבין נעליים, וגילינו עולם ומלואו.

נתחיל בקצת היסטוריה. נעליים זו לא המצאה חדשה כלל ועיקר. יש עדויות לכך שכבר במצרים העתיקה נעלו סוגים מסוימים של נעליים, אבל רק בקרב האצולה. מאוחר יותר בימי הביניים וגם לאחריהם, גם נעלו נעליים, וגם אז נעליים היוו סמל סטטאטוס. לפשוטי העם לא היה את הכסף הדרוש לרכישת נעליים, הם הלכו יחפים וחשופים בעוד שבעלי הממון עטו נעליים אציליות.
למעשה אם אתם מסתובבים בחלונות הגבוהים תגלו שעד היום נעליים הם חלק מסט האקססוריז שיכולים ללמד אותנו אודות מעמדו של אדם בחברה, ביחד עם בחינת השעון והחגורה שלו.
אבל מספיק עם ההיסטוריה. בואו נחזור לעיקר, הקשר המאגי שבין נשים לבין נעליים.

חוקרים החליטו לחקור לעומק את הקשר שלנו, הנשים, לנעליים וגילו שיש קשר הדוק בין תחושת עוצמה וכוח, בטחון עצמי, סקסיות ונשיות לבין נעלי עקב. החוקר הקנדי דנסיי, פרסם בשנת 1999 ספר ובו הוא פורס את ממצאי מחקרו. הוא גילה שנשים שנועלות עקבים גבוהים מושכות יותר גברים, וכי גברים שרואים נשים בנעלי עקב יטו להקשיב להן יותר.

מחקר נוסף שנערך בצרפת ותוצאותיו ראו אור בכתב העת  "Archive of Sexual Behaviour" הראה שהסיכוי שנשים שאיבדו נעלי עקב ברחוב יקבלו אותן חזרה מגבר שראה אותן ועבר בסביבה -  גבוה בכ-53 אחוזים מאישה שאיבדה נעל שטוחה באותו רחוב.

והנה עוד מחקר שיכול לחבר בין כל הממצאים שעלו במחקרים הקודמים שהצגנו. חוקרים סוציו-ביולוגים חקרו את נושא נעלי העקב וגילו קשר ביניהן לבין סקס. לטענתם, כאשר אישה נועלת נעלי עקב הגוף שלה משתנה למעין גוף שועלי (FOX-LIKE). הגב מתעקל ומקשית והישבן הופך לבולט יותר, מה שממצב את האישה בפוזה שמכנים "לורדוסה" – תנוחה פרימיטית שמעידה על מוכנות לזיווג.

ממחקרים אלו עולה תמונת מצב בהירה; כאשר אנחנו נועלות נעלי נשים יפות וסקסיות אנחנו זוכות לתשומת לב רבה יותר מהמין הגברי, תשומת הלב הזו מעלה את הביטחון העצמי שלנו וגורמת לנו לקשר בין נעליים לבין בטחון עצמי ותחושת נשיות.

אתן יכולות להסכים עם הממצאים של המחקרים הללו או לא להסכים, לי אישית זה ממש לא משנה. כל המחקרים והמידע הראציונלי שהבאתי כאן לא יצליח לעצור אותי מלרכוש עוד זוג נעליים מדהימות בהזדמנות הראשונה שתקרה בדרכי, בין אם אני זקוקה להן ובין אם לאו. מסתבר שלא! אני לא יכולה להפסיק מתי שאני רוצה, וכן!!! אני פשוט מכורה!!!

1518 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת dudish
הלבנת שיניים ביתית של Crest 3D White Whitestrips: אתם שאלתם, אנחנו משיבים ערכת הלבנת שיניים ביתית 3D White Whitestrips מבית היוצר של Crest הפכה לפופולרית מאוד בזמן האחרון מאחר והיא מעניקה פתרון נפלא לבעיה שרבים סובלים ממנה, שיניים צהבהבות ומוכתמות
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שנים 9 חודשים
מזון לכלבים בררניים זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות. רוב הילדים אוכלים מה שנותנים להם אבל יש ילד אחד שאכילה עבורו היא פעילות מומלצת בלבד, אופציונלית, לא משהו הכרחי לקיומו.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 2 שנים 2 שבועות
עוגת תפוזים בחושה אני לא יודעת בני כמה אתם, אבל מאחר ואני אישה – לא אחשוף גם את גילי (הרי לא מנומס לשאול גברת לגילה). בכל אופן, אני סבורה שהסיפור הקטן שיש לי לספר אודות ישראל היפה והטובה ותפוזים בוודאי יסגיר את הגיל שלי (אבל אל תגלו לאף אחד, כן?).
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שנים 7 חודשים
סקר שוק: מחירים של ציורי קיר צריך להבין ממה מורכבת הצעת מחיר לציור קיר כדי לדעת איך לדבר בשפה הנכונה עם אמן ציורי הקיר שמעוניינים לשכור את שירותיו
פורסם בקטגוריית אמנות, לפני 4 שנים 5 ימים
תאורה לגידול צמחים בבית - טיפים לגנן הביתי בין אם מדובר בגידול תבלינים, פרחים או כל צמח אחר, חשוב להכין מראש תאורה בעלת תנאים מתאימים. כדי שתוכלו לבחור בחכמה את התאורה האידיאלית עבורכם, ליקטנו מהמומחים בתחום מספר טיפים רלוונטיים.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 1 שנים 4 חודשים