לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הפקת ימי עיון לעסקים

פורסם בתאריך 25/05/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

על מנת להפיק ימי עיון לעסקים עליכם להסתמך על חברת הפקות מהטובות בשוק, שכן זהו יום בו המוזמנים שלכם גם צריכים ללמוד וגם לקחת חלק מאירוע בוטיק עם המון מעוף, אשר יגרום להם ליישם את מה שלמדו. לשם כך, תזמונו של האירוע ועריכתו דורשים תכנון מדוקדק של חברת הפקות. להלן סל העצות המלא לגיבוש הפקת ימי עיון לעסקים.

חלקו את האירוע לזמני לימוד וזמנים פנויים

הקציבו לאירוע את הזמנים המבוקשים לחלוקת החומר של יום העיון, לימודו והפסקות יזומות במהלך היום. מומלץ לקבוע הפסקה ראשונה לשעת ארוחת הצהריים, ויתר ההפסקות – קטנות יותר במהלך הערב. מומלץ לחשוב על פתרון מקורי עבור קייטרינג לאותה ארוחת צהריים על מנת שהלומדים שהוזמנו לאותו יום עיון יהיו בעלי מוטיבציה יתרה להמשיך ולהשקיע בו כמיטב יכולתם.

קייטרינג יום העיון

אנו ממליצים על קייטרינג משביע אך לא כזה שיגרום למוזמנים לחוש עייפות. חברת ההפקות תדע בדיוק אלו תפריטים לשלב כך שהאורחים לא ייוותרו רעבים וגם יהיו בעלי מוטיבציה יתרה להמשיך ביום העיון ובגדול. חברת ההפקות תמליץ לכם רק על תפריטים אלו על מנת שאירוע יום העיון שלכם יספק לאורחים בדיוק מה שהם צריכים גם מבחינת תזונה.

הפסקות קטנות – תוכן מומלץ

רצוי להקדיש את חלק מההפסקות לזמן פנוי לגמרי ואת חלקן להמשך הלו"ז, למשל – שמיעת קונצרט מוזיקה חיה או ניגון חי המושמע כמוזיקת רקע במהלך ההפסקות המלאות מלוח הזמנים. יש להקפיד על הפסקות על מנת לאפשר לאורחים לשבור שגרה כדי שיוכלו להיות מרוכזים בהמשך שעות הלימוד בצורה טובה.

סיום האירוע

מומלץ לסיים את האירוע עם המסרים העיקריים שנלמדו, ולא לעבור למסרים פריפריאליים: יש לברור את המוץ מן התבן ולהכין נאומי סיכום שייטיבו עם האורחים ויגרמו להם להבין מהו הערך המוסף שנלמד כאן הלכה למעשה. זכרו שמה שהאורחים שמעו אחרון זה מה שהם יפנימו מהרגע שיעזבו את הכנס, ולכן חשוב מאד להקפיד על סיום אירוע מסוכם היטב לצורך כך. חשוב מאד כי סיום הפקת ימי עיון לעסקים ייעשה פי כללים אלה.

פנו אלינו להרמת הפקת ימי עיון לעסקים, תוך מימוש מיטב מהלכי ההפקה לטובתכם וטובת המוזמנים!

1232 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 3 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 7 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים