לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מערכות אזעקה מתקדמות בנתניה

פורסם בתאריך 08/06/2016      /      נכתב ע"י amiactivecoil

מערכת אזעקה מהווה מנגנון הגנה שימושי ויעיל לבית ולמשרד. ניתן למצוא דגמים רבים המוצעים למכירה בשוק, שלכל אחד מהם מפרט והוראות הפעלה שונים. כיצד נדע במה לבחור? בטיחות הדיירים והציוד מהווה נושא בעל חשיבות עליונה בכל הקשור לבטחון היקרים לנו ולכן נרצה להתקין את המערכת המתאימה באופן מירבי לשמירה עליהם. באזור נתניה ניתן למצוא מנגנוני אבטחה שונים המיובאים לארץ, אך לא כולם מתאימים לכל מקום. עלינו להבין מה הם סוגי האזעקה העיקריים וכיצד להתאים את המנגנון הנכון למבנה שברשותינו. לשם כך, עלינו להבין מהי מערכת אזעקה וכיצד מתקינים אותה. 

מהי מערכת אזעקה?

מדובר במערכת מתקדמת הניתן להתאמה למבנה, תוך התחשבות בהגדרות התקציב והיעדים של הלקוח. למערכת 3 יעדים עיקריים: הרתעה של גורמים עוינים, התרעה על כניסה של גורמים שאינם מורשים, התרעה על תנועה חשודה בשטח הפרטי של הלקוח. התקנת מערכת אזעקה בנתניה אינה מצריכה הוצאה של סכומים גדולים, מפני שקיימים מגוון פתרונות בשוק המתאימים לכל כיס. פיתוחים שונים בתחום הטכנולוגיה, אפשרו להפוך את מערכות האזעקה למדויקות, יעילות וקלות יותר לתפעול. אין צורך בהבנת מנגנונים מסובכים או שימוש בציוד יקר - ניתן לקבל תוצאות מצוינת גם עם ציוד בסיסי הזמין בשוק, והכל אודות לאיכות הגבוהה של המכשירים. התקנת המערכת מתבצעת לפי סוג המבנה והתשתיות הקיימות אצל הלקוח. כל דגמי המערכות נחלקים לשני סוגים עיקריים: מערכת קווית ומערכת אל-חוטית. 

מערכת אזעקה קווית

התקנת מערכת אזעקה קווית מצריכה הכנה של תשתיות המבנה בקירות או בצנרת. המערכת מתחברת לבקר המרכזי באמצעות כבלים. סוג זה של אזעקה מתאים בעיקר לאנשים הבונים מבנה חדש ומתכננים להקים בו אזעקה. תכנון זה מאפשר להתאים ולהכין את המבנה להתקנה. מערכת קווית נחשבת לאמינה ועמידה. הכבלים אינם גלויים לעיין ונשמרים באופן מירבי. הכבלים גם מאפשרים כיסוי של שטחים נרחבים יותר. נראה שימוש במערכת זו במפעלם, אזורי תעשייה, מבני ציבור, בתי ספר, מעונות, שטחים חקלאיים, מחסנים, ועוד. 

מערכת אזעקה אל-חוטית

מערכת זו אינה מצריכה הכנה של תשיות או העברת כבלים. החיבור לבקר נעשה באמצעות קשר אל-חוטי. האזעקה מתאימה בעיקר למבנים קיימים, שלא ניתן לבצע בהם שינויים במבנה או בתשתיות. המערכת מספקת פתרון משתלם מבלי להתפשר על האיכות. לרוב נמצא את המערכת בביתים פרטיים, דירות בבניין, משרדים, גנים פרטיים, חנויות, ועוד. 

כיצד לבחור מערכת אזעקה מתאימה?

כשבוחרים מערכות אזעקה בנתניה, חשוב לקחת בחשבון את צרכי הלקוח, תקציב, זמן ואפשרויות המבנה. התאמת המערכת נעשה לפי שיקלול כל הנתונים ובחירת האפשרות העדיפה ביותר ללקוח. לאחר שמחליטים על סוג המערכת הרצויה, ניתן למצוא את הדגם המתאים מתוך המבחר הזמין בשוק בארץ. 

1215 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiactivecoil
בית חכם בנתניה בית חכם הינה מערכת מתקדמת המאפשרת להפוך את השימוש במכשירים החשמליים בבית לנוח, פשוט, יעיל וחסכוני יותר.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 7 שנים 5 חודשים