לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3211 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה

פורסם בתאריך 03/07/2016      /      נכתב ע"י morale

לפני שנסביר על ההבדלים בין קרטונים למעבר דירה לקרטונים שמיועדים לאריזה לצורך אחסון, חשוב לציין, שאותם קרטונים שמיועדים למעבר דירה, אנחנו יכולים למצוא אותם במקומות שונים, החל ממקומות שמציעים קרטונים ואריזות בחינם לאחר שימוש ועד חברות הובלות וחברות שמציעות קרטונים ואריזות למכירה.

לעומת זאת, כשמדובר על קרטונים לאריזה לצורך אחסון, הרי שאז מדובר בקרטונים שהחברה עצמה מספקת ברוב המקרים, ועל כן אין צורך לחפש ואין צורך לדאוג מהיכן נביא אותם. כמו כן אנחנו נגלה שמדובר בקרטונים ואריזות שונות באופיים מאותם אריזות וקרטונים למעבר דירה.

 

מדוע קרטונים למעבר דירה שונות מקרטונים לאחסנה

אפשר להבין מדוע קיים הבדל בין השניים. קרטונים למעבר דירה משמשים אותנו לזמן קצר. אנחנו לא צריכים להשתמש בהם אחרי שאנחנו פורקים אותם. אנחנו יכולים כמובן לעשות בהם שימוש חוזר, אך בדרך כלל אחרי שאנחנו פורקים את החפצים אין לנו עוד צורך בהם. מה שאומר שהחפצים עצמם נמצאים זמן קצר מאוד בתוך הארגזים.

לעומת זאת, קרטונים לאחסון, משמשים אותנו למשך זמן רב יותר. הם משמשים אותנו לשבועות ואף חודשים, מכאן שהחשיבות שלהם עולה. אנחנו לא יכולים להשתמש בארגזים או קרטונים חלשים ולא עמידים אשר יתפרקו במהלך האחסון, אלא אנחנו צריכים להשתמש בקרטונים חזקים שאנחנו יכולים לעשות בהם שימוש ממושך.

 

מה עלינו לבדוק כאשר אנחנו משתמשים בקרטונים לאחסנה

עמידות – הקרטונים צריכים להיות עמידים וחזקים על מנת שיוכלו להחזיק מעמד זמן רב. אנחנו צריכים לזכור, הם אמורים להחזיק מעמד חודשים בתנאים שונים. אומנם המחסנים לאחסון אמורים להיות כאלה שיש בהם תנאים נוחי, בלי לחות, רטיבות או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לקרטונים ולחפצים, ובכל זאת מוטב לבדוק שהקרטונים עצמם מסוגלים להיות עמידים לכל מצב ולכל תנאי.

חוזק – מאחר והקרטונים אמורים לשאת משקל כבד לאורך זמן, עלינו לוודא שהם חזקים מספיק ולא יכולים להיקרע או כל דבר אחר. כך נוכל ליהנות מהם בצורה נוחה וטובה.

גודל – להבדיל מקרטונים של מעבר דירה שאמורים להיות מסודרים בצורה מסוימת ולכן רצוי להשתמש בסוגים שונים של גדלים, במקרה של קרטונים אשר מיועדים לאחסון, אנחנו יכולים להשתמש בגודל דומה אשר יכול לאפשר כמות עצומה של חפצים וציוד.

רצוי לציין שבכל מקרה, בכל קרטון שאנחנו משתמשים רצוי מאוד שיהיה ניתן לאטום אותו בצורה טובה, וכמובן לציין על גביו מה בדיוק יש בו, כך שיהיה לנו סדר מסוים ונכון של הדברים. 

1174 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 9 חודשים 1 שבועות
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 9 חודשים 1 שבועות
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 9 חודשים 1 שבועות
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 4 שנים 2 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 1 שנים 1 חודשים