לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2388 מאמרים 530 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אדנית עץ – היכן נכון למקם אותן

פורסם בתאריך 20/07/2016      /      נכתב ע"י morale

צריך לזכור אדנית עץ נמצאת בכל מקום בו היא מוצבת בשני כובעים, במובן מסוים, כובע אחד הוא הבית של הצמח, כאן הצמח גדל ולכן יש חשיבות למקום שהאדנית נמצאת בשביל שהצמח יגדל בצורה נכונה, בכובע השני, האדנית מהווה פריט שמשתלב בעיצוב של הבית, ואם היא נהרסת אז משהו בעיצוב נפגם. לכן חשוב להציב אותה במקום שישמור עליה.

יש לזכור נקודה נוספת, הרבה פעמים אין ברירה אלא להשתמש באדניות עץ בבתים פרטיים ודירות, זה קורה למשל כשהאדמה בגינה איננה פורייה מספיק או כשמדובר בבית שאין בו גינה אלא רק שטחים בנויים ולכן חייבים להשתמש באדנית ובוחרים באדנית עץ.

 

היכן נכון למקם אדנית עץ וכיצד

תחילה נאמר, שהמקום הנכון להציב אדנית עץ הוא במקום בו ניתן לשלב אותה באופן טבעי. כלומר חשוב שהאדנית לא תהיה נטע זר במקום בו היא מוצבת, אחרת זה יעיב על העיצוב של המקום. מן הסתם, במקום בו היא מוצבת יש לוודא שזה מקום טוב עבור הצמח עצמו, שכן הוא הדבר החשוב באמת שיש לשים לב אליו.

דבר נוסף שיש לבחון זה, שהאדנית ממוקמת במקום שניתן להשתמש בה בצורה פשוטה, כלומר, עלינו לקחת בחשבון שנצטרך להשקות את הצמחים באדניות שבגינה או בחצר, מעת לעת נצטרך לגזום את הצמחים ולהחליף חול. זה אומר שאנחנו צריכים לוודא שהמעבר אל האדנית יהיה פנוי, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נאבקים בשביל לטפל בצמחים ועם הזמן ייתכן ונתייאש מכך, אז הצמחים ייפגעו.

כמו שציינו האדנית היא הבית של הצמחים, לכן עלינו לוודא שהם גדלים וצומחים שם בצורה טבעית ונכונה. זה אומר שהאדנית צריכה להיות ממוקמת במקום שיש מספיק אור ואוויר, אם יש צורך שהצמח יהיה חשוף לשמש, אז צריך להציב את האדנית במקום כזה. כמו כן אם הצמח הוא כזה שמטפס וצריך מרחב, אז יש לוודא ששום דבר לא חוסם את האדנית ואותו. רק כך הוא יגדל בצורה נכונה.

נקודה אחרונה מתייחסת למים, לא בכל מקום בו נציב את האדנית תהיה קירבה תמידית לברז, לכן רצוי ליצור כמין "בנק מים" כך שהצמח לא יתייבש. מדובר על תחתית שהיא כל הזמן לחה, מה שמאפשר לצמח לא להתייבש. כמו כן ניתן להשתמש בזרעי מים, זרעים שהם כמין ג'ל מים שמאפשרים להשקות את הצמחים לעיתים רחוקות ואז אין צורך לדאוג כל הזמן שיהיו מים באדנית. 

741 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 6 חודשים 17 שעות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 9 חודשים 3 ימים
טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס – לבחור את המטפל הנכון כל מי שיקליד היום בגוגל "מטפל טבעי ביתר פעילות בולטת התריס" לא יתקשה למצוא מטפל ספציפי עבור בעיה זו, הן באזור מגוריו והן בכלל. מטפלים רבים מציעים פתרונות שונות לבעיה זו, ומזמינים אותנו ליצור איתם קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים, כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 10 חודשים 4 ימים
מדוע ללכת לטיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס אין זה סוד, שבמהלך השנים האחרונות הרעיון של טיפול טבעי, קורץ ללא מעט אנשים אשר מתמודדים עם בעיות רפואיות שונות, בין אם מדובר על בעיות פיזיות, נפשיות ואחרות. טיפול טבעי הוא למעשה, סוג של אנטיתזה לטיפול המערבי הידוע, במסגרתו נהוג להשתמש בתרופות וכדורים שונים, אם לא בפעולות חודרניות שונות על מנת לפתור כל בעיה.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 10 חודשים 4 ימים