לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3423 מאמרים 964 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הובלות- כמה טיפים לבחירה נכונה

פורסם בתאריך 27/09/2016      /      נכתב ע"י פיקסייז

רבים מאתנו, יהיו זקוקים בשלב מסוים בחייהם לעבור דירה, או עקב שיפוץ, יצטרכו להעביר את הריהוט ושאר החפצים למקום אחר עד תום השיפוצים. תחום הובלות הוא נרחב. ניתן למצוא כמה וכמה סוגי הובלות, אשר ישרתו אתכם על פי המטרות הספציפיות שלכם.. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על מחיר ההובלה. חלק מהמרכיבים שמשפיעים על מחיר הובלת דירה הם:

  • מרחק הובלה היות ומרחק בין ערים רחוקות יותר ישפיע על מחיר ההובלה.
  • הובלת דירת קרקע תהיה זולה יותר בגלל שאין מדרגות או מעלית שמקשים על ההובלה
  • פירוק והרכבה שלך רהיטים
  • מרחק החניה מהדירה אליה או ממנה מובילים
  • העונה ב תהיה ההובלה- קיץ היא תקופה שבה כל המובילים עסוקים כך שהעברת נכס בתקופה זו היא יקרה יותר.
  • הובלת רהיט כבד כגון באמצעות מנוף זרוע, יעלה את המחיר של ההובלה

הובלת דירה-  טיפים חשובים לבחירה מושכלת

הרבה אנשים, הופכים להיות לא שקטים כאשר הם עומדים לעבור דירה. האריזה, החברה שתהיה אמינה ומקצועית, פירוק והרכבה נכונה של הרהיטים, קשיים בהעברה של ריהוט ועוד. שינן הרבה חברות הובלות, במיוחד בערים הגדולות ובמרכז הארץ, כך שיש לבחור נכון את החברה, על פי הוותק שלה, המלצות של לקוחות מרוצים, חברים או בני משפחה שימליצו על חברת הובלה זו או אחרת. שי לערוך סקר שוק, על פי סוג ההובלה, כך שלאחר שתהיינה לכם שלוש או ארבע הצעות מחיר, תוכלו לבחור נכון את חברת ההובלה שתיראה לכם הכי אמינה ומהימנה בעבודתה.

חשבו מחוץ לקופסא..

כמו כל הצרכנים החכמים, אנו עורכים הרבה השוואות, ממש כמו שאנו רוכשים מוצרים אחרים, רק שהפעם מדובר בשירות. גם הובלה בראש שקט, תקנה לכם הרבה. היות ותהיו שקטים שחפציכם היקרים שעבורם עבדתם שנים רבות, יגיעו למחוז חפצכם בבטחה.  כדאי כי את החפצים האישיים שלכם והיקרים לכם, כגון תכשיטים או כסף מזומן תיקחו יחד אתכם. עברו על רשימת הארגזים הארוזים והרהיטים לפני ואחרי ההובלה. שאלו לפני ההובלה, מה יהיה מחיר של פירוק והרכבת ארונות, מיטות וכדומה.

 

879 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת פיקסייז
הובלות בגוש דן- בדרך להתחלה חדשה.. מעבר דירה הוא אינו פרויקט פשוט. ניתן למצוא משפחות שעוברות דירה כמה פעמים במהלך חייהם, אך עדיין אינם מיומנים כל כך באריזות לפני המעבר מהדירה הישנה לחדשה.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 5 חודשים
הובלות – זו מקצועניות של מומחים אם אתם מחפשים חברת הובלות, ההמלצה הראשונה היא לא לחכות לרגע האחרון. ניתן למצוא בישראל הרבה חברות שמובילות דירות, משרדים, מפעלים או עסקים, אך יש לבחור את האמינה והמקצועית, כך שתהיו שקטים, כי הרכוש היקר לכם, יגיע למחוז חפצו בשלום. חשוב, כי לאחר שהזמנתם את חברת ההובלה
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 5 חודשים
הובלות בתל אביב כל מי שעובר דירה לתל אביב, יחפש חברת הובלות בתל אביב, אשר תבצע את ההובלה במקצועיות, באמצעות צוות מיומן, ציוד כלי שינוע וכלי עבודה מתאימים. במידה ונתקלתם בקשיים במציאת חברת הובלות וותיקה שתהיה פנויה, כדאי לפזול לערים השכנות, כגון רמת גן, גבעתיים או רמת אביב.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 5 חודשים
הובלות ברמת השרון מעבר דירה הינו הליך לא פשוט לכל הדעות. ישנן נראות אשר הן מרוהטות בפשטות, אך לכאורה הן קשות להובלה. החפצים האישיים שלנו, כגון כלי מטבח, ביגוד הנעלה, חפצים שונים לשימוש יום יומי, כל אלה, הופכים בנוסף את ההובלה למורכבת יותר.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 5 חודשים
מובילים בתל אביב אם אתם כבר בחרתם חברת הובלות בתל אביב, יש לשמור על שטח חניה פנוי לפני הבניין ולהכין תיק עם בדים, ממש כפי שאתם יוצאים לחופשה בת כמה ימים, אך כדאי לא לשכוח מצעים ומגבות, אם מדובר בכמה בני בית.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שנים 5 חודשים