לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4259 מאמרים 1291 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קבלן שיפוצים

פורסם בתאריך 24/08/2015      /      נכתב ע"י easybuilderil

קבלן שיפוצים

כשאתם מקבלים החלטה לשפץ את הבית אתם מקבלים החלטה יחסית כבדה, זאת לא עוד החלטה של מה בכך, זאת החלטה להפרד מעשרות אלפי שקלים ובתמורה לקבל דירה משופצת קומפלט ללא תקלות, ללא מענות...

האם הבחירה בקבלן שיפוצים או שיפוצניק מתבצעת על רגל אחת? האם כדאי לבדוק מספר אנשי מקצוע עד קבלת החלטה בלב שלם על האחד?

ובכן, בחירת בעל מקצוע בתחום השיפוצים צריכה להעשות ע"י חקר שוק וסינון מועמדים עד שמגיעים להחלטה על זה שיבצע את העבודות.

לא צריך להתבייש לשאול שאלות , להתעניין ואפילו להתעלק, בסופו של דבר זה הכסף שלכם והבית שלכם. אתם לא מעוניינים לזרוק כסף לשווא ואתם מאוד מעוניינים שהבית ייצא קומפלט ולא תחפשו בעל מקצוע נוסף בעוד חצי שנה שיבוא ויסדר את הנזקים שבעל המקצוע הזה גרם לכם.

בבואו אליכם לבחון את הנכס המיועד לשיפוץ, בעל המקצוע צריך להעריך את גודל השיפוץ ועלותו וכמובן לקחת בחשבון גם גורמים נוספים שיכולים לייקר את העלויות שיכולים לקרות פתאום במהלך השיפוץ ולא נלקח בחשבון קודם לכן כמו פיצוץ צנרת, פגיעה בתשתית כזאת או אחרת כתוצאה מעבודה באזור מסויים. צינורות חלודים שכדאי להחליף כבר בשיפוץ הנוכחי.

קבלן רציני ומקצועי ייקח בחשבון את כל מה שיכול לקרות במהלך השיפוץ ולתמחר את השיפוץ על פיהם כאשר במידה והשיפוץ יעבור חלק אז החלק הזה לא ייחשב בעלויות הסופיות.

כאשר השיפוץ נגמר לא נגמרת האחריות של הקבלן, בגדול , די שכיח לקבל שנת אחריות בו הקבלן נדרש לכל תקלה שנגמרה כתוצאה ישירה מעבודה לא תקינה או חומר לא תקין שנעשה בו שימוש.

אז כשאתם פונים לקבלן שיפוצים תדאגו לבקש ולהוסיף בחוזה סעיף אחריות שלו במהלך השיפוץ ולאחריו כך שלא תשארו עם "המכנסיים למטה" ולא יהיה לכם לאן לפנות במקרה הצורך.

1408 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת easybuilderil
שיפוצים מחפשים שיפוצניק או חברת שיפוצים באזורים שונים ברחבי הארץ? מה דעתכם על חברת שיפוצים שעובדת בפריסה מכרמיאל ועד אשקלון? כל מקום במרחב הזה שנתבקש לשפץ אנו נופיע שם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 7 חודשים
מה זה שליכט צבעוני? הרבה פעמים אתם נתקלים במושג שליכט צבעוני ולא ממש ידעתם על מה ולמה ומה זה בכלל?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 7 חודשים
ריצוף חוץ עולם העיצוב המגוון לא פסח גם על עולם ריצוף החוץ והאפשרויות בתחום זה הן רבות ומגוונות. הישראלים אוהבים להשקיע בבית ובחצר ובהתאם לאהבה זאת מגיעים מדי שנה חידושים נוספים בתחום העיצוב, כולל בתחום ריצוף החוץ.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 4 חודשים
שיפוץ דירה מעוניינים לשפץ את דירתכם או ביתכן ורוצים לעשות זאת עם חברת שיפוצים רצינית ומקצועית? חייגו לאיזי בילדר בטלפון: 073-7969751
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
שיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ חדרי אמבטיה הוא אחד השיפוצים השכיחים ביותר. ההבדלים בין המחירים נעים בין טיב החומרים לבין מקצועיותם של קבלני השיפוצים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים