לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3713 מאמרים 1108 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ההבדל בין מנקה פרטית לחברת ניקיון

פורסם בתאריך 16/11/2016      /      נכתב ע"י info@mor-clean.co.il

ההמלצה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתשלח את אחד מעובדי הניקיון אותם היא מעסיקה לעומת שימוש בשירותים של חברהן קבלנית, אינה מקרית.

עובדי ניקיון אשר משתייכים לחברת ניקיון מועסקים בדרך כלל לטווח ארוך ומקבלים תנאים סוציאליים נאותים, כמו: קרן פנסיה, ביטוחים שונים ומשכורת חודשית.

לעומת זאת עובדי קבלן מועסקים אצל קבלן הנקרא: "המעסיק בפועל" ולרוב נשלחים על ידו לפרויקט זה או אחר, ללא התחייבות לטווח ארוך.

פעמים רבות פורסם בערוצי מדיה, כי חלקם אינם מקבלים תנאים סוציאליים נאותים והתשלום המופרש אליהם כשכר עבודה הוא מינימאלי. לכן, הרי זה טבעי שלעובדי ניקיון המועסקים בחברת ניקיון פרטית, תהיה יותר מוטיבציה לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה על משרתם.

כאשר אתם צריכים להגיע להכרעה באשר: האם להעסיק עובד פרטי או עובד קבלן, כדאי לדעת כי רוב הלקוחות מעדיפים את האופציה הראשונה.

 

חברת ניקיון – יתרונות

מקצועיות – עובדי החברה מיומנים בסוגים שונים של עבודות ניקון.
ציוד – ישנם פעמים בהם צריך ציוד, כגון: מכונות פוליש ומכונות שטיפה וחברת הניקיון מספקת אותם.
עבודה רציפה – היתרון הגדול ביותר של חברת ניקיון היא הסדר וחוסר הדאגות. לא יתרחש מצב בו מנקה לא יגיע לעבודה אצלכם מסיבות השמורות עמו, שכן חברת ניקיון לוקחת את האחריות על כל עבודות הניקיון, כולל שליחת עובד אחר במקרה של תקלה זו או אחרת.
ניקיון– הבית המשותף, חדר המדרגות, הכניסה וכל החללים השייכים לביתם המשותף תמיד יהיו מבריקים. ועד הבית אינו זקוק לדאוג לחומרי ניקון חסרים, גביית תשלום מכל דיירי הבית ובירורים מדוע עובד הניקיון לא הגיע. חברת ניקיון היא זו האחראית על כל הקשור בניקיון ביתכם המשותף. (כולל ביטוחים).

מציאת חברת ניקיון לבניין שלכם

מציאת חברת ניקיון אינה פשוטה. ישנם בתים משותפים אשר עושים טעות ובוחרים בחברה אשר אינם מכירים ולא קיבלו המלצות לגביה ומגלים כי למעשה קנו "חתול בשק".

חשוב להיות נבונים בתהליך הבחירה:

סקר שוק – גשו לכמה בתים משותפים באזור לכם, ראו האם אתם מרוצים מהתוצאות הניבטות לעין, דברו עם הדיירים ובררו כמה זמן חברת ניקיון זו מספקת להם שירותים וכך לאחר כמה המלצות של וועדי בתים והשוואת מחירים, בחרו את חברת הניקיון המתאימה לכם ביותר.
המלצות– בחרו בחברה בעלת המלצות. ההמלצות הטובות ביותר הן של לקוחות מרוצים של החברה.
ניסיון – חשוב שתחליטו מראש על סוגי הניקיון הדרושים לכם ועל פי נתונים אלו קבלו החלטה באשר לאיזו חברה הכי מתאימה לכם מבחינת השירותים אותם היא מספקת.
תחרות – קיימת תחרות רבה בין חברות הניקיון, דבר אשר אתם יכולים להרוויח ממנו.
קיימים מצבים רבים בהם חברת ניקיון אחת תנסה לתת הצעת מחיר אטרקטיבית יותר מהשנייה והטבות נוספות וזאת על מנת לזכות בכם כלקוח.

עלויות חברת ניקיון

הצעות המחיר של חברות ניקיון נעות בטווחי מחירים שונים. חברת ניקיון לרוב תשלח את אחד מנציגיה על מנת לבחון את בית העסק או את הבניין המשותף ורק אחר מכן תגבש הצעת מחיר.

בין הפרמטרים שעל פי הם תקבע הצעת המחיר של חברת ניקיון יהיו:
גודל הבניין, דרישות הניקיון שבו, תדירות שירותי הניקוי, מספר העובדים הנדרש ועוד.

1203 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת info@mor-clean.co.il
ניקיון חדרי מדרגות- אנחנו בדרך אליכם הלב של הבניין נמצא בחדר המדרגות. ובינינו כל אחד מאתנו דואג ללב שלו בצורה הטובה ביותר בחיי היומיום. מחובתך בתור ועד הבית להעניק לבניין שלך את הטוב ביותר ולא פחות מזה. בכול בניין משותף קיים חדר מדרגות שזקוק לניקיון יסודי, מקצועי ומעמיק עם תכשירי ניקויי איכותיים ושירותים נלווים כמתבקש לעונות השנה ולצורכיהם של הדיירים. בשביל זה ריכזנו עבורך כמה כללים חשובים לבחירת חברת ניקיון חדרי מדרגות
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 2 חודשים
דלתות כניסה לבניין- ידענו שתבחר נכון תתארו לעצמכם את התחושה בחזרה מיום עבודה כשאתם מגיעים סוף סוף הביתה ונכנסים דרך דלתות הכניסה ללובי. התשישות מתפוגגת ומתחלפת לה באווירה נעימה, צבעים מרגיעים, מראות מזמינים,
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 2 חודשים
פוליש ווקס למה נועד?? מגיע הרגע שהריצוף פשוט נראה ישן, מלוכלך ושרוט, לא משנה כמה נשטוף אותו המצב לא ישתנה. במקום לרוץ לקנות ריצוף חדש, פוליש ווקס של Mor-cleanיציל לכם את המרצפות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 2 חודשים
אחזקת מבנים בחברת mor-clean אחזקת מבנים עושים רק עם חברה עם מוניטין ואחריות!
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 5 שנים 2 חודשים