לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה מועדון לקוחות של מפעל זכוכית מקבל הנחות?

פורסם בתאריך 13/12/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

כאשר מועדון לקוחות חובר למפעל זכוכית ונעשה ללקוחו, הוא זכאי להנחות משמעותיות גם בשל היותו לקוח, וגם בשל היותו לקוח חשוב מבחינה תדמיתית, אשר אצלו מתהווים כל האירועים המרכזיים באזור, כאולם אירועים. כזה הוא למשל מועדון סיירוס שבעמק חפר. המועדון משרת את בעלי האירועים, בדגש מיוחד על בת מצוות, תחום התמחותו העיקרי. המועדון רכש את כל פתרונות הזכוכית שלו ממפעל זכוכית מרכזי במונחים ישראליים, אשר מייצר זכוכית למעקות וחלונות. לא זו אף זו, המפעל מספק את החלונות והמעקות עצמם, מוכנים להתקנה במקום. מפעל זכוכית מעין זה משרת את לקוחותיו הנאמנים לא רק באופן מעשי, אלא גם מבחינת תנאי התשלום, שנעשים הרבה יותר נוחים עבור מועדון שכזה, ביחס ללקוחות זוטרים יותר.

כאשר קונים הרבה זכוכית, מתגלמת הנחה סיטונאית

מה שנכון בכל שטחי המסחר, נכו לבטח כאשר מדובר באולם אירועים אשר קונה מטעם מפעל זכוכית את פתרונות הזכוכית שלו. מי שביקר או חגג פעם במקום כמו מועדון סיירוס, ודאי שם לב למסה הקריטית של רכיבי הזכוכית שיש בפנים, ולעיצוב הזכוכיתי הייחודי. עיצוב זה לא נולד במקרה: הוא תולדה של התקשרות שוטפת עם מפעל זכוכית אשר דאג לאפיון העיצובי ולאספקת מוצרי הזכוכית המובילים למענו.

כיצד גם אתם יכולים לקדם את עצמכם כלקוחות המתבססים על עיצוב זכוכית – בזול?

פשוט חברו לבית חרושת המייצר זכוכית, כמו למשל מפעל זכוכית האחראי על ייצור חלונות בוטיק ומעקות דקורטיביים לכל מטרה. לכו בעקבותיו של מועדון סיירוס, ובססו את החלונות שלכם והמעקות שלכם על זכוכית יוקרתית של מפעל זכוכית. כך, למשל ניתן לבסס התקנים אלו על זכוכית פנורמית במבנה שתי וערב, או זגוגיות גדולות המכסות קירות שלמים. מפעל זכוכית ילך בעקבות המאוויים העיצוביים שלכם, ויספק לכם בדיוק את פתרונות הזכוכית המבוקשים לכם, כפי שהיה כאשר המלצנו וייעצנו לבעליו של מועדון סיירוס. בואו גם אתם לקחת חלק בהצלחה מסחררת – במפעל זכוכיות המייצר זכוכיות משודרגות, חזקות, עמידות, ולא פחות חשוב: מעוצבות ומתאימות לרוח הדקורציה של ימינו.

1236 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
שירותי קלדנות בעבור בתי משפט במידה ואתם מעוניינים לגשת לבית המשפט עם ראיות אשר יצדיקו את צדקתכם, במקרים רבים עליכם יהיה להיעזר בשירותיו של קלדן.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 11 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 7 שנים 10 חודשים
תעדוף משימות - עושים זאת נכון אם אתם תוהים בכל הנוגע לנושא של תעדוף משימות אז יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם נעזרים בתוכנות אינטרנטיות אשר יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים ויאפשרו לכם לבצע תעדוף בצורה הרבה יותר נוחה ונגישה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 4 חודשים
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 6 שנים 9 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 6 שנים 6 חודשים