לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה מועדון לקוחות של מפעל זכוכית מקבל הנחות?

פורסם בתאריך 13/12/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

כאשר מועדון לקוחות חובר למפעל זכוכית ונעשה ללקוחו, הוא זכאי להנחות משמעותיות גם בשל היותו לקוח, וגם בשל היותו לקוח חשוב מבחינה תדמיתית, אשר אצלו מתהווים כל האירועים המרכזיים באזור, כאולם אירועים. כזה הוא למשל מועדון סיירוס שבעמק חפר. המועדון משרת את בעלי האירועים, בדגש מיוחד על בת מצוות, תחום התמחותו העיקרי. המועדון רכש את כל פתרונות הזכוכית שלו ממפעל זכוכית מרכזי במונחים ישראליים, אשר מייצר זכוכית למעקות וחלונות. לא זו אף זו, המפעל מספק את החלונות והמעקות עצמם, מוכנים להתקנה במקום. מפעל זכוכית מעין זה משרת את לקוחותיו הנאמנים לא רק באופן מעשי, אלא גם מבחינת תנאי התשלום, שנעשים הרבה יותר נוחים עבור מועדון שכזה, ביחס ללקוחות זוטרים יותר.

כאשר קונים הרבה זכוכית, מתגלמת הנחה סיטונאית

מה שנכון בכל שטחי המסחר, נכו לבטח כאשר מדובר באולם אירועים אשר קונה מטעם מפעל זכוכית את פתרונות הזכוכית שלו. מי שביקר או חגג פעם במקום כמו מועדון סיירוס, ודאי שם לב למסה הקריטית של רכיבי הזכוכית שיש בפנים, ולעיצוב הזכוכיתי הייחודי. עיצוב זה לא נולד במקרה: הוא תולדה של התקשרות שוטפת עם מפעל זכוכית אשר דאג לאפיון העיצובי ולאספקת מוצרי הזכוכית המובילים למענו.

כיצד גם אתם יכולים לקדם את עצמכם כלקוחות המתבססים על עיצוב זכוכית – בזול?

פשוט חברו לבית חרושת המייצר זכוכית, כמו למשל מפעל זכוכית האחראי על ייצור חלונות בוטיק ומעקות דקורטיביים לכל מטרה. לכו בעקבותיו של מועדון סיירוס, ובססו את החלונות שלכם והמעקות שלכם על זכוכית יוקרתית של מפעל זכוכית. כך, למשל ניתן לבסס התקנים אלו על זכוכית פנורמית במבנה שתי וערב, או זגוגיות גדולות המכסות קירות שלמים. מפעל זכוכית ילך בעקבות המאוויים העיצוביים שלכם, ויספק לכם בדיוק את פתרונות הזכוכית המבוקשים לכם, כפי שהיה כאשר המלצנו וייעצנו לבעליו של מועדון סיירוס. בואו גם אתם לקחת חלק בהצלחה מסחררת – במפעל זכוכיות המייצר זכוכיות משודרגות, חזקות, עמידות, ולא פחות חשוב: מעוצבות ומתאימות לרוח הדקורציה של ימינו.

1068 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 5 שנים 1 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 4 שנים 10 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 2 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 1 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 5 שנים 9 חודשים