לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פתיחת סתימות ומניעת הצפות

פורסם בתאריך 26/08/2015      /      נכתב ע"י targetil

פתיחת סתימות ומניעת הצפות

להגיע הביתה ולראות מים שזורמים לך מבעד לדלת זה דבר לא נעים ולפעמים די מלחיץ! לגלות נזילה בסוף יום עבודה קשה ומפרך זה בהחלט דבר מבאס! למה זה קרה? כמה זמן המים זורמים? כמה חשבון מים אני אקבל עכשיו?! האם רהיטי העץ ספגו את המים ונהרסו?!

כמה שאלות אבל אין באמת מה לעשות עם זה כעת. צריך לפתור את הבעיה. 

קודם כל, למה הייתה לכם הצפה בבית? האם אפשר היה למנוע את זה?

אז הצפות קורות לרוב כשאחד מהצינורות התפוצץ לחלוטין וזה כנראה קורה מצינורות חלודים שלא הוחלפו מאז שהבית הוקם, לעתים עשרות שנים, יכול להיות שזה מגומיות קרועות, יכול להיות שזה מסתימה בביוב ושכחתם במקרה לסגור את הברז או לא כיביתם את מכונת הכביסה או המדיח לפני שיצאתם מהבית. אלף ואחת סיבות. 

אז מה עושים? דבר ראשון לא להלחץ! כדי למנוע סתימות רצוי מאוד לא לתת לדברים גדולים כמו אוכל או כל מיני אובייקטים לזרום עם המים לעבר הביוב. לדאוג להשליך את השערות הנושרות לפח ולא לתת להם להגיע לביוב. לדאוג לזרוק את שאריות האוכל לזבל ולא לתת לו לעבור בכיור.

כל דבר כזה קטן יילך ויצטבר בביוב ולאט לאט הוא יגרום לסתימה. סתימה שאפשר לעתים לפתוח לבד ע"י חומרים שדי מסוכנים למגע או פשוט לנקות אחת לכמה זמן את הסיפונים בכיורים ואת הפתח של הביוב מכל השערות שבכל זאת הצליחו להכנס פנימה.

דבר נוסף שאפשר לעשות זה לחייג לחברת TARGET איתור נזילות, חברת אינסטלציה הנותנת מענה מקצועי, מהיר ויעיל, בטלפון 073-7969752 ואנו נדאג להגיע במהרה כדי להציל אתכם מההצפה הנוכחית ולנסות למנוע את ההצפה הבאה.

 

1324 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
איתור נזילות הזזתם את הארון באמבטיה ופתאום מגלה אל מול עיניכם כתם גדול של מים? במילים אחרות רטיבות? מה עושים? האם להכנס לפניקה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
גילוי נזילות מה הם הגורמים לנזילות מים? כיצד ניתן לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
עבודות אינסטלציה חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים
מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני? נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
עבודת אינסטלציה כשאתם נמצאים במצב חירום בגלל בעיית אינסטלציה אתם צריכים לפנות לטובים ביותר! TARGET- איתור נזילות, חברת אינסטלציה שנותנת פתרונות אינסטלציה והשירות מהיר(במקרה של SOS). חייגו ל 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 9 חודשים