לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
המזגן הפך לחלק בלתי נפרד מרוב בתי ישראל. כמו מקרר חשמלי מכונת כביסה ומייבש תפס המזגן את מקומו בין מכשירי החשמל הנרכשים. מחירו הזול יחסית עלות הפעלתו ויעילותו מביאים יותר אזרחים לרכוש מזגנים. מספר יצרנים של מזגנים בארץ ויש גם חברות המספקות מזגנים מכל מיני יצרנים. במסגרת הסכם רכישת מזגן מקבל הלקוח תעודת אחריות. בשנות האחריות מקבל הלקוח שירותי תיקון מזגן מטעם החברה ועל חשבונה. בסיום האחריות הלקוח שנמצא במאגר הלקוחות של החברה יכול להמשיך את ביטוח המזגן על ידי רכישת פוליסה מתאימה. הוא יכול גם לפנות לאחת מחברות הביטוח לרכישת פוליסת ביטוח למכשירי חשמל ובין היתר סעיף תיקון מזגן. מי הוא טכנאי רציני? כל טכנאי מזגנים בארץ נדרש לרישיון עבודה מטעם משרד העבודה והרווחה אותו יקבל לאחר לימודי טכנאות מזגנים ולאחר שיעבור מבחן הסכמה. טכנאי שישובץ לעבודה בכל חברת מזגנים עובר התמחות למוצר של החברה המעסיקה אותו. תיקון המזגן נעשה בבית הלקוח. נדיר ביותר הוא מצב בו הטכנאי צריך לקחת את המזגן למעבדת היצרן כדי לבצע תיקון מזגן. מרבית חברות הטכנאים

תיקון מזגן – כמו לדאוג לאחד הילדים!

פורסם בתאריך 20/02/2017      /      נכתב ע"י yehuda1811@gmail.com

המזגן הפך לחלק בלתי נפרד מרוב בתי ישראל. כמו מקרר חשמלי, מכונת כביסה ומייבש תפס המזגן  את מקומו בין מכשירי החשמל הנרכשים. מחירו הזול יחסית, עלות הפעלתו ויעילותו מביאים יותר אזרחים לרכוש מזגנים. מספר יצרנים של מזגנים בארץ ויש גם חברות המספקות מזגנים מכל מיני יצרנים. במסגרת הסכם רכישת מזגן מקבל הלקוח תעודת אחריות. בשנות האחריות מקבל הלקוח שירותי תיקון מזגן מטעם החברה ועל חשבונה. בסיום האחריות, הלקוח שנמצא במאגר הלקוחות של החברה, יכול להמשיך את ביטוח המזגן על ידי רכישת פוליסה מתאימה. הוא יכול גם לפנות לאחת מחברות הביטוח לרכישת פוליסת ביטוח למכשירי חשמל ובין היתר סעיף תיקון מזגן.

מי הוא טכנאי רציני?

כל טכנאי מזגנים בארץ נדרש לרישיון עבודה מטעם משרד העבודה והרווחה אותו יקבל לאחר לימודי טכנאות מזגנים ולאחר שיעבור מבחן הסכמה. טכנאי שישובץ לעבודה בכל חברת מזגנים עובר התמחות למוצר של החברה המעסיקה אותו. תיקון המזגן נעשה בבית הלקוח. נדיר ביותר הוא מצב בו הטכנאי צריך לקחת את המזגן למעבדת היצרן כדי לבצע תיקון מזגן.
מרבית חברות הטכנאים, הטכנאים העצמאיים ולעיתים גם חברות יצור המזגנים מפרסמים את עצמם באתרי האינטרנט, בעיתונות הארצית או המקומית, בפליירים ומגנטים בתיבות הדואר של האזרחים. כל אחד מציע את שרותיו תוך ציון מקצועיות גבוהה, עלות נמוכה ומהירות השרות.
בשוק יש הרבה אפשרויות של תיקון מזגן, הן בחברות הגדולות והן על ידי טכנאים עצמאיים, דבר שגורם לתחרות בתחום והמרוויח העיקרי הוא הלקוח שיכול להתמקח על מחיר התיקון. לקוח המעדיף לעבוד עם טכנאי עצמאי טוב לו אם יבדוק בספר הטכנאים את פרטי הטכנאי הנבחר. באתר האינטרנט של איגוד הטכנאים יש פרסום שמות כל הטכנאים המשתייכים לאיגוד עם פירוט מכתבי  המלצה מלקוחות מרוצים, או לחילופין תלונות של לקוחות לא מרוצים.

וטיפ לסיום: כדי למנוע את הצורך בתיקון המזגן כדאי לעשות טיפול שנתי מונע, החלפת חלקים שעומדים בפני קלקול תמנע את קריסתם ומילוי גז במדחס לפני שהמכל יתרוקן ימנעו הפסקת המזגן בזמן אמת. הטכנאי המגיע לעשות תיקון מזגן מביא אתו ארכה המכילה את כל הנדרש כדי לעשות את העבודה.

 

1128 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yehuda1811@gmail.com
קופה רושמת של חברת אומגה – מס' 1 בישראל לקוחות רבים שנכנסים לבתי עסק כדי להסדיר את החשבונות שלהם או למשוך כספים עושים את הקניות שלהם באותו מקום. בנוסף להכנסה כספית מעמלות שמקבל בעל העסק על הפעולות השונות, מתרחב גם היקף המכירות של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 1 חודשים
עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה הרפורמה בלשכות ההוצאה לפועל במסגרת תיקוני חוק ההוצאה לפועל משנת 2008, מאפשרת בין היתר לרשויות האכיפה והגביה להטיל הגבלות על רישיון הנהיגה על חייבים שנפתח כנגדם תיק הוצאה לפעול בגין חוב כספי. במקרים בהם מוטלת הגבלה על רישיון הנהיגה של החייב, רישום ההגבלה מופיעה באופן אוטומאטי במחשבי משרד הרישוי, ותוקפו מבוטל עד להסרת ההגבלה.
פורסם בקטגוריית דיני תעבורה, לפני 6 שנים 3 חודשים
חברת פנורמה אקווריום מציעה לכם את הטוב ביותר! כל סיר צריך מכסה וכל דג צריך אקווריום. עם זאת יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מפלסטיק, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מזכוכית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה מוארך, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד לרוחב, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד על גבי ארון מובנה, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יגיע בצבעים משתנים, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יכיל תאורה מובנית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה בגודל המינימלי ביותר שאפשרי (מבחינת תנאי המחיה של הדגים הרצויים) וכדומה.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 6 שנים 1 חודשים
פינוי דירה בדירת אגרנות כפייתית אם אתם רוצים לעשות פינוי תכולת דירה בתוך דירת אגרנות כפייתית חשוב להיעזר בחברת פינוי דירה. לא כל חברת פינוי דירה מתאימה עבור פינוי דירת אגרנות כפייתית. חברה שלא מנוסה בסוג פינוי כזה עלולה להיכשל ולא להצליח לפנות את דירת האגרנות כאשר האגרן נמצא בה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 6 שנים 3 חודשים
נוטריון לצרפתית מה חשוב לדעת? זקוקים לחתימה או אישור של מסמכים משפטיים או אזרחיים בצרפתית? מחפשים אחר שירותי נוטריון לצרפתית המתמחה באימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים ואזרחיים? זה הזמן לדעת יותר על פעילותו המקצועית של נוטריון לצרפתית.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 2 חודשים