לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מחזור משכנתא- מתי כדאי לעשות/ יד ביד ייעוץ משכנתאות

פורסם בתאריך 26/02/2017      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

רכישה של דירה היא כפי הנראה הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שרובנו נבצע במהלך חיינו. בהתאם לכך, המשכנתא היא גם ההלוואה הגדולה ביותר שניקח אי פעם. המשכנתא מלווה אותנו לאורך שנים רבות וארוכות, ולכן חשוב מאוד להיות זהירים מאוד בכל המנוגע לבחירה במסלול המשכנתא הנכון.

לאחר שמצאתם את הדירה המתאימה לכם, עם מספר החדרים הרצוי (בהתאם לגודל המשפחה או גודל המשפחה שאתם מתכננים להקים), עם שיש למטבח של אבן קיסר ועם מרפסת נעימה, אתם צריכים לעשות חישוב מעמיק של סכום ההון העצמי העומד לרשותכם וסכום ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו. יחד עם זאת, ייתכן מאוד שלאחר מספר שנים תגלו שהמצב הכלכלי בשוק, או לחילופים המצב הכלכלי שלכם, השתנה. זהו הזמן לשקול מחזור משכנתא, אשר יכול לחסוך עבורכם אלפי שקלים

מתי כדאי לבצע מחזור של המשכנתא

מחזור משכנתא מאפשר לכם למעשה להמיר את המסלול המקורי של תשלומי המשכנתא במסלול חדש, אשר יתאים למצב הכלכלי הנוכחי העדכני. על ידי מחזור משכנתא תוכלו לקבל תנאי תשלום נוחים יותר, הכוללים לעיתים ריביות נמוכות יותר ולעיתיםם גם קיצור של משך הזמן של ההלוואה אותה לקחתם. כדאי מאוד לשקול מחזור משכנתא כאשר אתם נוכחים לדעת כי אינכםם מצליחים לעמוד בגובה ההחזר החודשי שלכם - הרי ידוע לכל כי הערובה של הבנק לוקח כנגד ההלוואה שהוא נותן הוא לא פחותת מהבית שלכם עצמו. בכל מקרה של צבירת חובות בגין המשכנתא הבנק עלול לעקל את דירתכם, ואתם נמצאים בסיכון גבוה של הפסד כל הסכום הגדול שהשקעתם בדירה שלכם במשך השנים.

התייעצות ובדיקות מקדימות

היות ומדובר בהחלטה פיננסית משמעותית וגדולה, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה למחזור משכנתאות לפני כל צעד שתחליטו לעשות. ישנם מקרים בהן תופתעו לגלות כי עדיף לכם להישאר במסלול המשכנתא בו אתם נמצאים כיום, וישנם גם מקרים בהם ההבדלים בין הניסוחים והאותיות הקטנות במסלולים השונים החדשים המוצעים לכם יכולים לעשות את כל ההבדל שבעולם - התייעצו עם איש מקצוע, ותוכלו להגיע אל המסלול הנכון עבורכם.

 

1152 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.
פורסם בקטגוריית הלוואות, לפני 3 שנים 11 חודשים
מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 2 חודשים
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 2 חודשים
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 8 חודשים
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 9 חודשים