לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הום סטיילינג - איך להשיג שינוי גדול בזמן קצר?

פורסם בתאריך 28/02/2017      /      נכתב ע"י helenamorcoil

מעטים מודעים להשפעה העצומה שיש לחלל שסובב אותנו עלינו ועל התפקוד שלנו ביום יום. סגנון ועיצוב יכולים להשפיע באופן ישיר על מידת הריכוז, מצב רוח, השראה, שמחת חיים, פרודוקטיביות, דימוי עצמי, ועוד. כשאתם מרגישים נוח בחלל בו אתם גרים תרגישו בנוח לשהות בו, מלאי אנרגיות אחרי כל שהות וכוחות מחודשים. כאשר החלל אינו מתאים לכם או הולם את האישיות שלכם, אתם עשויים לחוש מרוקנים, מדוכאים ומסוגרים. אין כמו לחזור בהתלהבות הביתה בסוף כל יום או להתעורר בהנאה כל בוקר. עיצוב נכון יכול בהחלט לעודד לדפוסי חשיבה חיוביים והתנהגות שמטיבה עמכם. אז מדוע כל כך הרבה אנשים נמנעים מלעשות שינוי בבית שלהם? מתוך אמונה שגויה שכל שינוי חייב להיות כרוך בשיפוצים או שינויים מבניים. מתוך חשש שכל שינוי ימשך זמן רב מדי ויפגע בשיגרה. הום סטיילינג מהווה את הפתרון המושלם לאנשים אלה מפני שהוא מעמיד לרשותנו כלים מתקדמים לעיצוב ולשינוי החלל הפנימי בזמן קצר וללא תהליכים מורכבים. 

מהו הום סטיילינג?

הום סטיילינג או הלבשת הבית זו גישת עיצוב מתקדמת המאפשר לחולל מהפל גדול באמצעות כלים זמינים, ללא שיפוץ או שינויים במבנה הבית. תהליך העיצוב מסתמך על כלים הכוללים טקסטורות, צבעים, בדים, מרקמים, שכבות, רהיטים, אביזרים, שינוי מיקום ואלמנטים נוספים. הלבשת הבית מאפשרת לשנות את הבית ללא הכר - להאיר פינות חשוכות, להכניס צבע ומצב רוח, ליצור תחושת מרחב גדולה יותר ולשלב בין יופי ופונקציונאליות. 

מתי נבחר לעשות הום סטיילינג לבית?

אפשרות זו מתאימה לכל מי שרוצה לעשות מהפך בעיצוב ללא שינויים גדולים. הום סטיילינג מתאים לשדרוג עיצוב קיים או לעיצוב דירה חדשה לחלוטין. לעיצוב דירה יד 2 ככה שתשקף טוב יותר את העדפות הדיירים החדשים, לשינוי בדירה שכורה על מנת להפוך אותה נעימה יותר למגורים של הדיירים החדשים ועבור דירות המיועדות למכירה או השכרה כדי להפוך אותן ליותר אטרקטיביות. 

כיצד מתבצע הום סטיילינג?

התהליך מתחיל מפגישה עם מעצבת פנים המתמחה בשינוי או עיצוב בתים. המעצבת תקשיב לבקשות, דרישות ורצונות של הלקוחות על מנת להתאים את העצוב הנכון ביותר עבורם. בשלב הבא נעשית הסקירה של הדירה, מדידות, צילום ורישום הערות. על סמך המידע שנאסף ובשילוב בקשות הדיירים נבנית תכנית עבודה מפורטת. לאחר סיום התכנון התכניות מועברות ללקוחות לקבלת אישור סופי. לאחר שיש אישור מתחילה העבודה. לרוב תהליך זה אינו מצריך זמן רב והמהפך מושלם בתוך תקפוה קצרה. 

765 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת helenamorcoil