לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
סביבה טבעית לגינה

תכנון ועיצוב גינות בוטיק

פורסם בתאריך 06/03/2017      /      נכתב ע"י itay123

תכנון ועיצוב גינות בוטיק

גינות בוטיק מאופיינות בסגנון ייחודי המותאם לטעם האישי. אלו גינות המתוכננות בקפידה, אבל התוצאה הסופית אינה בהכרח גינה מסודרת בפרוטרוט ועיצוב הגינה יכול לכלול צמחייה טבעית ושילוב של נופים טבעיים ומלאכותיים כיד הדמיון והטעם הטוב. תכנון ועיצוב גינות בוטיק כולל בדיקה מראש של השטח ותכנון השינויים או הבנייה מחדש בהתאם לתנאים הקיימים ולדרישות עיצוב הגינה.

איך מעצבים גינת בוטיק

ניתן לתכנן את הגינה בהתאם לתוואי המקורי שלה כאשר סביבה טבעית לגינה יכולה לכלול תלוליות או מורדות טבעיים שאותם ניתן לעצב כטרסות או כמדרגות. מאידך גיסא ניתן לעצב את השטח באמצעות יישורו ועיצובו מחדש. כאשר בוחרים בין שתי אפשרויות העיצוב יש להביא בחשבון שיקולים כגון גודל הגינה והעלויות הכרוכות בהקמתה. יצירה מחדש של סביבה טבעית לגינה מתאפשרת באמצעות שימוש בתוואי המקורי והוספת אלמנטים דקורטיביים המעניקים לה את העיצוב הייחודי. לדוגמה, הקמת בריכת נוי קטנה עם מפל, התקנת מסלעה לפרחי נוי, יצירת פינות צל עם צמחייה מיוחדת וכדומה. מכיוון שגינות בוטיק מאופיינות בסגנון עיצוב מאופק ואיכותי יש חשיבות לשמירה על תוואי הקרקע הטבעי אך אפשר לשנות את הנוף כדי ליצור מבנה חדש לחלוטין, לדוגמה גינה יפנית הכוללת בנייה מחדש של השטח באמצעות חיפוי אבנים ובריכות מים מלאכותיות או הקמת גינה מזרח תיכונית עם עצים מקומיים ועשבי תבלין.

מדוע לתכנן מראש את הצמחייה בגינת בוטיק

גינות בוטיק מוקמות בשטח קטן יחסית ולכן יש צורך להתייחס לכל הפרטים בעיצוב הגינה. כאמור, גינת בוטיק אינה בהכרח "פינה ירוקה" וניתן לעצב את שטחה באופן מינימליסטי, אך כאשר מעוניינים בשטח ירוק ופורח יש לתכנן סביבה טבעית לגינה בהתאם לסוגי הצמחייה. לתכנון מראש של הצמחים בגינת בוטיק חשיבות מכמה סיבות – ראשית, כאשר בוחרים בצמחים מטפסים ומשתרעים הם מוסיפים לנוף אך בשטח קטן הם יכולים להתפתח במהירות ולהשתלט על אזורי גינה נוספים. כמו כן, חשוב לבחור בסוג הצמחייה המתאימה לאקלים ולמיקום הגינה כדי למנוע היווצרות שטחי צמחייה פגומים. לדוגמה, יש לבחור את הדשא המתאים לסוג הקרקע, לבחור בשתילים בהתאם לגובהם כדי לא ליצור סביבת צל לצמחים הזקוקים לתאורה מלאה וכדומה. בחירה נכונה של הצמחייה תאפשר ליצור גינת בוטיק משגשגת ופורחת כל ימות השנה. כמו כן, עיצוב גינה אינו חייב להתבסס על סגנון גינון קלאסי וגינת בוטיק יפהפיה ניתן לעצב באמצעות שתילה בכדים דקורטיביים, יצירת שטחי צמחייה תלויים ועוד.

כיצד לחסוך בהקמת גינת בוטיק

גינות בוטיק ניתן לעצב במגוון סגנונות, אך כדי לשמור על גינת בוטיק מטופחת יש לתחזק אותה באופן שוטף. כאשר הקמת הגינה מתבצעת באמצעות שרותי תכנון ועיצוב גינות בוטיק ניתן להתייעץ עם החברה בנושאי התקציב המיועד להקמה ולתחזוקה השוטפת ובבחירת הדרכים החסכוניות לעיצוב הגינה האידיאלית.

 

1242 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת itay123
שיטות ישנות וחדשות ליישור שיער : שיטות ליישור שיער קיימות כבר זמן רב כיום משתמשים בטכניקות זמניות ליישור שיער ובהחלקות קבועות שמתבצעות באמצעות תכשירי החלקה כימית המשנים באופן פרמננטי את מבנה השערה
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 6 שנים 8 חודשים
קעקועים בעיצוב עדין לנשים שיטות הקעקוע החדשניות מאפשרות לעצב קעקועים עדינים הפופולריים על נשים רבות. קעקועים אלה כוללים שרטוטים דקים, גווני דיו בהירים ואיורים בטכניקה מיוחדת שמזכירים ציורים בצבעי מים.
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 6 שנים 8 חודשים
חשיבות הובלת מטענים לאילת ממרכז הארץ אילת היא עיר תיירות הממוקמת בדרום הרחוק ולכן הובלת מטענים ממרכז הארץ חשובה לחיי המסחר בעיר. מטענים לעיר אילת כוללים מוצרי מזון טריים ומצוננים, מטעני מכולות, ציוד כבד ועוד
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 8 חודשים
איך לנקות מקלחון מזכוכית זכוכית למקלחונים היא חומר שקוף וחזק העמיד גם בלחות ובטמפרטורות גבוהות. ניקוי הזכוכית קל למדי אבל יש להיזהר משימוש בחומרים שאינם מתאימים ושיכולים לפגוע במראה הנקי
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 7 חודשים
אליטליה מאמר המסביר על שדה התעופה אליטליה וכן על היעדים השונים בחוץ לארץ שניתן להגיע אליהם דרכו. מומלץ בחום!
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 8 שנים 4 חודשים