לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדוע יש צורך בשרותי תכנון והקמת גינות

פורסם בתאריך 06/03/2017      /      נכתב ע"י itay123

מדוע יש צורך בשרותי תכנון והקמת גינות 

שרותי הקמה, תכנון ובניה של גינות וגנים מאפשרים לתכנן את התוואי הראשוני של הגינה או הגן בהתאם לתנאי השטח ולהקים את הגינה בהתאם לאופן שבו תוכנן השטח '"על הנייר". תכנון גינות כולל בין השאר מיקום של אלמנטים כגון שבילים, ספסלים, אביזרי גינה, מתקני נוי ואת בחירת הצמחייה שמתאימה הן לעיצוב נוף הגינה והן לאפשרויות הגינון של השטח הספציפי.

תכנון והתאמת השטח להקמת גינה

גינות הן פינות ירוקות שיש להן חשיבות אסתטית וסביבתית, בין שזה פארק עירוני או גינה פרטית. קיימים סוגים שונים של גינות, חלקם מעוצבים בסגנון חופשי ולכאורה ללא תבנית מוגדרת ואחרים מעוצבים כשטחים מדויקים וגיאומטריים. אבל, גם כאשר עיצוב גינה נראה כחלק מהנוף הטבעי, יש צורך בתכנון מוקדם של השטח כדי שיתאפשר לתחזק אותו לאורך זמן.

תכנון גינה הוא תהליך שמבוצע בהתאם להזמנה. מבחינת שרותי הקמת הגינות המטרה היא להתאים שטח קיים לעיצוב שאותו הזמין הלקוח. לפני תכנון הגינה בודקים השטח כדי לוודא שאכן ניתן לעצב את המקום בהתאם לדרישה, אם יש צורך שינויים מינוריים בלבד או בשינוי תוואי הנוף, לדוגמה הגבהה של שטח הגינה, יצירת תשתית לשתילה, בניית אלמנטים כגון בריכות ומסלעות ועוד. לעתים מסתבר שעלויות התאמת השטח גבוהות מדי ויש לתכנן גינה פרטית שעלות הקמתה נמוכה יותר.

שרותי הקמה, תכנון ובניה של גינות כוללים ייעוץ מקצועי לגבי אופן התאמת השטח וההשקעה שנדרשת לצורך כך. עיצוב הגינה כולל תכנון של התקנת מערכות החשמל והמים. גם התקנת מערכות אלו כרוכה בטווח גדול למדי של עלויות ופעמים רבות יש צורך בייעוץ מקצועי של שרותי הקמה, תכנון ובניה של גינות לבחירת סוג מערכת ההשקייה או התאורה ולהתקנת המערכות בהתאם לעיצוב השטח וביחס למרחק מהבית או ממתקני הגינה.

אפיון של עיצוב וסגנון הגינה

בעזרת שרותי הקמה, תכנון ובניה של גינות מתאפשר לעצב את הגינה הפרטית או הגן בהתאם לטעם האישי. ישנם סגנונות עיצוב פופולריים של גינות, ביניהם גינה ארצישראלית הכוללת צמחייה מקומית, גינה יפנית שלווה, גינה מודרנית הכוללת שימוש באלמנטים תעשייתיים ועוד. כמו כן אפשר לאפיין ולהקים את הגינה בהתאם לצורך הפרקטי, למשל לתכנן גינה שמתאימה גם לילדים, להקים בשטחה אזור לאורחים ולברביקיו, לעצב פינות שקטות ומוצלות ולתכנן שילוב תאורה מיוחדת עם אלמנטים כגון גדר חיה או בריכת נוי.

איך לבחור שרותי הקמה, תכנון ובניה לגינה

כאשר מתכננים להקים גינה פרטית או גן חשוב שהשטח יעוצב בהתאם לצורך האישי או לאופן השימוש בשטח. מכיוון שקיימים סוגים שונים של עיצובי נוף וגינות, מומלץ להתייעץ מראש עם החברה המספקת שרותי הקמה, תכנון ובניה לגינות כדי לברר אם לחברה פרויקטים שבוצעו באותו התחום. לחברה לעיצוב גינות שמתמחה בתחום יש את הכלים הנחוצים הן לייעוץ והן להקמת הגינה בהתאם להזמנתו של הלקוח.

1331 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת itay123
שיטות ישנות וחדשות ליישור שיער : שיטות ליישור שיער קיימות כבר זמן רב כיום משתמשים בטכניקות זמניות ליישור שיער ובהחלקות קבועות שמתבצעות באמצעות תכשירי החלקה כימית המשנים באופן פרמננטי את מבנה השערה
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 6 שנים 9 חודשים
קעקועים בעיצוב עדין לנשים שיטות הקעקוע החדשניות מאפשרות לעצב קעקועים עדינים הפופולריים על נשים רבות. קעקועים אלה כוללים שרטוטים דקים, גווני דיו בהירים ואיורים בטכניקה מיוחדת שמזכירים ציורים בצבעי מים.
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 6 שנים 9 חודשים
חשיבות הובלת מטענים לאילת ממרכז הארץ אילת היא עיר תיירות הממוקמת בדרום הרחוק ולכן הובלת מטענים ממרכז הארץ חשובה לחיי המסחר בעיר. מטענים לעיר אילת כוללים מוצרי מזון טריים ומצוננים, מטעני מכולות, ציוד כבד ועוד
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 9 חודשים
איך לנקות מקלחון מזכוכית זכוכית למקלחונים היא חומר שקוף וחזק העמיד גם בלחות ובטמפרטורות גבוהות. ניקוי הזכוכית קל למדי אבל יש להיזהר משימוש בחומרים שאינם מתאימים ושיכולים לפגוע במראה הנקי
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 8 חודשים
תכנון ועיצוב גינות בוטיק גינות בוטיק מאופיינות בעיצוב הייחודי והאיכותי שלהן. גינת בוטיק אפשר לעצב במגוון סגנונות אך יש להביא בחשבון את תנאי השטח ואת עלויות ההקמה והתחזוקה הכרוכות בעיצוב הגינה
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 9 חודשים