לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ערוץ 1 שידור חי

פורסם בתאריך 25/06/2015      /      נכתב ע"י yortem

ערוץ 1 הוא הערוץ הישראלי הראשון שנפתח אי פעם. הרבה לפני הטלוויזיה הצבעונית וכשמסכי הטלוויזיה היו קטנים בהרבה מגודל של 60 אינץ' קם לו הערוץ החדש והציג לעם ישראל משהו שעוד לא נראה כמותו בארץ. בפעם הראשונה סיפק ערוץ 1 שידור חי של תוכניות חדשות ואפילו סדרות לילדים ולזוגות שיוכלו לראות משהו בערב. הערוץ היווה שינוי עצום לתרבות הישראלית ולעם ישראל כולו.

עם השנים, כשהתרבו ערוצי הטלוויזיה וביניהם ערוץ 2, ערוץ הילדים, ערוץ הספורט וערוצים נוספים, הפך ערוץ 1 לפחות פופולרי וליותר 'עתיק' ביחס לערוצים החדשים והחדשניים. ערוץ 1 נאלץ להתמודד עם תחרות שלא הייתה לו בעבר ונאלץ לשפר את תכניו. למזלו של הערוץ מדי פעם צצו כל מיני תוכניות בלעדיות כגון שידורי ספורט מיוחדים או תוכניות האירוויזיון שעליהם היה ערוץ 1 אחראי לשדר אך עם זאת נעשו כשלים רבים במהלך תוכניות כאלו. אפילו באחד מגמרי האירוויזיונים קרתה תקלה מביכה לערוץ 1 ודווקא במהלך הביצוע הישראלי יצא הערוץ לתשדיר פרסומות. פאדיחה גדולה כזאת לא זכורה ממקומות אחרים וזו אחת הטעויות הגדולות שזכורות לערוץ.

בשנים האחרונות מנסה ערוץ 1 לשקם את עצמו ומפתח סדרות ותוכניות חדשות ומודרניות בהפקה יחסית חדשנית ועם רעיונות שינסו לתפוס את הקהל הצעיר שאוהב את אותן סדרות בערוצים אחרים. את התדמית השלילית שיצאה לערוץ בשנים האחרונות קשה לתקן וערוץ 1 עושה אמצים רבים בתקווה שהוא יצליח להביא את השינוי המיוחל. סדרות רבות שפותחו על ידי הערוץ דווקא הצליחו להתחבב על הקהל וחלקן אף יצרו שיח ברחבי המדינה כמו למשל הסדרה 'היהודים באים' שגרמה לזעם רב בקרב אנשי ימין רבים בטענה שהיא פוגעת בקהל גדול בארץ לטובת רייטינג. למרות מחאה גדולה לביטול הסדרה עלתה בסופו של דבר הסדרה וזכתה להצלחה יחסית לערוץ. תוך כדי נסיונות השיפור של הערוץ אף העלו אתר אינטרנט חדש ותכנים המשודרים בערוץ מועלים לצפייה ישירה ואפילו שידורים חיים של הערוץ עצמו בלייב. לא ברור מה עתידו של הערוץ והאם הוא יצליח להוציא את עצמו מהתדמית שיצר אך הצלחתו היא הצלחתנו.

2579 צפיות
105 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 2 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 3 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 11 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 1 חודשים
מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר אם אין לכם מנשא אופניים לרכב אתם חייבים שיהיה לכם אחד, זה עדיף על כלום זה בטוח.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 9 חודשים