לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך בוחרים עבודה בחו"ל?

פורסם בתאריך 13/04/2017      /      נכתב ע"י FunJob

באתר תוכלו למצוא מענה לכל שאלה שתהיה לכם בנוגע לעבודה בחו"ל, נעזור לכם בתהליך הוצאת הויזה, תקבלו את כל הטיפים החשובים ביותר לפני הגעתכם לעבודה בחו"ל ואם תרצו תקבלו גם מספר הצעות עבודה.

אחד הדברים הכי חשובים שצריכים לדעת לפני שמגיעים לעבודה בחו"ל הוא לאיזה סוג עבודה אתם בעצם מגיעים, אתם חייבים לדעת כל פרט ופרט על סוג העבודה שאתם מגיעים אליה ואתם צריכים להיות בטוחים שהעבודה הזאת היא בשבילכם.

באתר תוכלו לקרוא מאמרים מעניינים בנושא עבודה בחו"ל, תוכלו לקרוא חוויות של אנשים שחזרו מעבודה בחו"ל, וגם מאנשים שעדיין עובדים בחו"ל, נציג לכם כמה תמונות מהעבודה בחו"ל כדי שתבינו לאן בדיוק אתם מגיעים וגם נפרט לכם בדיוק על כל סוגי העבודות שמוצעים לנו הישראלים בחו"ל.

תקבלו מאיתנו את ההמלצות שלנו לגביי מקום העבודה ואם תרצו גם תקבלו המלצות על חברות שונות שמציעות לכם עבודה, חשוב לציין שהעצות מגיעות מאנשים עם נסיון תעסוקתי של הרבה מאוד זמן בחו"ל.

עבודה בארה"ב לבעלי ויזה לארה"ב

היום להוציא ויזה לארה"ב לא פשוט בכלל, אנשי שגרירות ארה"ב בתל אביב מערימים קשיים רבים על החבר'ה הצעירים שמעוניינים להוציא ויזה למדינתם ארה"ב, חבר'ה משוחררים טריים יתקשו מאוד בהוצאת הויזה לארה"ב, אנשי השגרירות חוששים מעובדים זרים והגירה בלתי חוקית למדינתם ולכן הם מקשים מאוד במדיניותם של קבלת הויזה. אפילו סטודנטים בזמן לימודיהם לא תמיד מקבלים את הויזה הדרושה למרות שהם בשלב מתקדם מאוד של הלימודים שלהם ואפילו באמצע שנת לימודים.

היום על מנת להוציא ויזה לארה"ב עליכם להביא עמכם את האישורים המתאימים לכך, אתם צריכים להביא הוכחות מוצקות שיש לכם זיקה למדינה ואתם בטוח תחזרו אחרי הטיול שאתם מתכננים בארה"ב, זיקה למדינה זה אומר מקום עבודה מסודר עם תלושי משכורת גבוהים של לפחות 6000 ש"ח בחודש, אישור מהמעסיק שאתם רשאים לטוס לחו"ל לתקופה קצרה של זמן ואתם מחוייבים לחזור לעבודה, עליכם להציג תדפיסי בנק שמראים שיש לכם כסף לטיול שאתם מתכננים.

ארה"ב היא מדינה לא זולה וההוצאה הכספית היא גבוהה מאוד אם אתם מתכננים טיול, לכן אתם צריכים להראות שיש לכם כסף בבנק המיועד לטיול, אם אתם סטודנטים אתם צריכים להביא אישור מהאוניברסיטה או מהמכללה שאתם לומדים שם ואתם באמצע שנת לימודים, עליכם להציג קבלות תשלום מהמכללה שאתם לומדים בה, חובה עליכם להראות ששילמתם סכום לא מבוטל של כסף (ולא דמי הרשמה של 500 ש"ח!) שאתם בטוח תחזרו להמשך הלימודים.

אם תביאו את האישורים הללו או לפחות חלק מהם יגדלו הסיכויים שלכם לקבל את הויזה המיוחלת, לא לשכוח שההחלטה נתונה בידי האנשים שיושבים מולכם והיא לא ניתנת לשינוי בשום דרך. כמובן שלא פחות חשוב החזות שלך בהגעתך לראיון בשגרירות, עליך לבוא לבוש נאה ולהראות טוב, השיחה שלך חייבת להיות חלקה עם המראיין וחובה לתת תשובה בהירה ומהירה על כל שאלה שישאל.

עבודה בארה"ב לצעירים - בקרו עכשיו באתר עבודות בחו"ל לישראלים!

1197 צפיות
9 כניסות
מאמרים נוספים מאת FunJob
עבודה בחו"ל לצעירים מדי שנה טסים למעלה מכ- 30,000 צעירים וצעירות לאחת ממשרות עבודה בחו"ל המוצעות מעבר לים. המדינות הנפוצות ביותר שמגיעים אליהן אנשים לעבודה מישראל הן ארה"ב, אוסטרליה וקנדה, ישנם גם לא מעט ישראלים שפוקדים את מדינות אירופה.
פורסם בקטגוריית קריירה, לפני 6 שנים 7 חודשים