לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גילוי נזילות

פורסם בתאריך 30/08/2015      /      נכתב ע"י targetil

גילוי נזילות

אילו סיבות ישנם לנזילות מים?

פיצוץ בצנרת היא הסיבה השכיחה ביותר לנזילות מים ורטיבויות למיניהן. למה זה קורה? רוב הדירות שהגענו אליהן הן דירות ישנות מאוד, להערכתי 30 שנה ויותר והצנרת שהורכבה שם , מיותר לציין , לא בטכנולוגיה של היום. רוב הצינורות שנתקלנו בהם היו חלודות בצורה כל כך משמעותית שרק נגיעה קלה במה שהיה פעם צינור פשוא פירר אותו לחלוטין.

התקנה לקויה של מוצרי חשמל העושים שימוש במים כגון מזגן או מדיחי כלים ומכונות כביסה, כאשר לא מתקינים נכון את הצנרת אז סביר להניח שמתישהו תתבצע נזילה ברמה כזאת או אחרת.

מרזבים שלא מטופלים ולא מפונים מהעלים שהצטברו בהם פשוט לא יכולים להזרים מים וכך מצטבר שם מסה של מים שגורמת לנזילות.

חלונות לא אטומות+ ימי גשם מטורפים יכולים כמובן להביא לכך שהמים יחדרו לבית, ירטיבו את הקירות ויגרמו גם לנזק אסתטי וגם לנזק תעבורתי, הרי קירות רטובים שלא מטופלים מזמנים עובש ובדירות ישנות מאוד גם יכולים להוביל לקריסה של קירות.

ברגע שבעל הבית מזהה נזילה עדיף לו לפנות ישר לבעל מקצוע שיבוא ויטפל בבעיה. טיפול לא נכון של הנזילה יכולה פשוט מאוד להרחיב אותה.

היום ע"י טכנולוגיה משוכללת אפשר לאתר את הנזילות בצורה מהירה ואפקטיבית יותר ואפשר לעתים גם להמנע מהחלפת כל הצנרת.

חברת Target - איתור נזילות הנה חברה המעסיקה צוות של בעלי מקצוע שמכירים את עבודות האינסטלציה כבר שנים רבות מאוד ולכן אין בעיה שהם עוד לא נתקלו בה ובטח כזאת שהם לא פתרו.

החל מגילוי נזילות דרך פתיחת סתימות ועד עבודות איטום החבר'ה שלנו יודעים לטפל.

אז אם גם אתם נתקלתם במקרה SOS של דליפה עד כדי הצפה, אנחנו לשירותכם כאן ועכשיו.

חייגו ל 073-7969752

1592 צפיות
13 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
איתור נזילות הזזתם את הארון באמבטיה ופתאום מגלה אל מול עיניכם כתם גדול של מים? במילים אחרות רטיבות? מה עושים? האם להכנס לפניקה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
עבודות אינסטלציה חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
פתיחת סתימות ומניעת הצפות כשיש לכם הצפה בבית כל העולם חרב עליכם באותו הרגע..... טוב, לא נהיה דרמטיים! זה בהחלט לא נעים אבל לא נורא כשיש לכם במועדפים בטלפון את המספר של טרגט-איתור נזילות 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני? נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 4 חודשים
עבודת אינסטלציה כשאתם נמצאים במצב חירום בגלל בעיית אינסטלציה אתם צריכים לפנות לטובים ביותר! TARGET- איתור נזילות, חברת אינסטלציה שנותנת פתרונות אינסטלציה והשירות מהיר(במקרה של SOS). חייגו ל 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים