לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4259 מאמרים 1291 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חופשה במרכז

חופשה במרכז

פורסם בתאריך 15/05/2017      /      נכתב ע"י M.a.s

מלונות לפי שעות במרכז החופשה עבורנו היא כמו שובע לקיבה, אנו חייבים אותה מידי פעם על מנת להרגיע אצלנו לחצים, כדי להשפיע על הנפש שלנו לטובה ובעיקר להרגיש כאילו אנו לא עבדים שרק פועלים ללא הפסקה אלא שגם יש לנו חיים יוקרתיים ובעלי משמעות. אם אין לכם את התקופה והאמצעים לצאת לנופש ארוכה ויקרה הנכם מוזמנים להשתעשע ממגוון צימרים לפי שעות במרכז המדינה אשר יספקו לכם את כל מה שאתם חייבים- גם קרוב לבית שלכם וגם במחיר שווה לכל כיס.

צימרים וחדרי אירוח לפי שעות במרכז בעצם מעיקים לכם את ההזדמנות לצאת לנופש קצרצרה, כזו שממש לא תגרום לכם להפוך עולמות כדי לצאת אליה (כמו לקחת חופש מהעבודה, לחפש בייביסיטר לילדים, לארוז מזוודות, לאתר מלונות...) חופשה אשר תעניק לכם מרווח נשימה וצבירת כוח להמשך השגרה המעייפת. מה הם חדרי אירוח לפי שעה? חדרים לפי שעות הם בעצם חדרי נופש וחדרי נופש, המציעים לכם הזוגות ההחשים חיבה אחד לשני להגיע למספר שעות מוגבל- לפי בחירתכם, כאשר הנכם משלמים על החדר אירוח לפי מספר השעות ששהיתם בו.

כמה פעמים רציתם ללכת להתפנק בצימר, לעשות חיים מהג'קוזי ומהאטרקציות השונות אבל לא יכולתם ללכת ללילה שלם ואז פשוט ויתרתם? כמה פעמים התחשק לכם לכיף רק שניכם במתחם דיסקרטי לגמרי אבל לא יכולתם לאתר את התקופה או את הסכום שבעלי החדרים דורשים עבור לילה בצימר? לכן עכשיו הנכם יכולים לצאת לנופש קצרה בחדרים לפי שעות, להיכנס אל החדר אירוח, לעשות חיים ממה שיש לו להציע לכם ולצאת כעבור כמה שעות וכמובן, לשלם רק עבור אותן השעות- לא מחיר יקר מידי שיגרום לכם סתם להוציא כסף מיותר. האירוח בחדרים לפי שעות במרכז דוגלים בשמירה על הדיסקרטיות,

אם באתם לשם סימן שאתם חייבים תקופה התייחדות בלי שכולם ידעו שיצאתם לנופש, עכשיו זה הרגע שלכם בפרטיות ליצור קשר חזק, לאהוב מחדש, לחוות ביחד רגעי אושר פרטיים.

לכן, בעלי החדרי אירוח ידאגו שאף אחד לא ישבש לכם בסביבה, הכל יהיה מוכן בשבילכם שתגיעו ואפילו התשלום שלכם יכול להיות אנונימי ויתבצע באמצעות ארונית קטנה תשלום הנמצאת מחוץ לחדר, ממנה תיקחו את המפתח לצימר וגם תחזירו אותו לשם ביציאתכם ביחד עם התשלום. חדרים לפי שעות יכולים להעצים את הקשר הזוגי, לתרום לכם במידה והשגרה גורמת לכם לשכוח אחד מהשנייה, לשכוח שצריך תמיד להשקיע בבן/בת הזוג ואף פעם לא להתייחס לזה כמובן מאליו.

אז עזבו את הכביסות, הבישולים, המקלחות וההרדמות, בואו לשעתיים- שלוש של חיבה טהורה רק אתה והיא בגלובוס משלכם....

1016 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת M.a.s
חדרים יוקרתיים חדרים יוקרתיים
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 5 שנים 10 חודשים
חדרי נופש בדרום חדרי נופש בדרום
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 שנים 7 חודשים
חדרי נופש בטבריה חדרי נופש בטבריה
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 5 שנים 3 חודשים
אופציות שונות לאירוח אופציות שונות לאירוח
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 5 שנים 1 חודשים
חדרים יוקרתיים לפי שעות חדרים יוקרתיים לפי שעות
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 5 שנים 1 חודשים