לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4019 מאמרים 1209 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פטישים מיניים

פורסם בתאריך 08/06/2017      /      נכתב ע"י Zoremet

פטישיזם סקס ומיניות הנו דבר מאוד נפוץ בין נשים לגברים אשר מחפשים לגוון את חיי המים ולנסות משהו חדש ומרגש--במדריך זה תמצאו את מה שאתם מחפשים:

על ידי הגדרת כמה תרגילים יוצאי דופן נוספים עבור הלקוחות שלך. הקדימו את ההזדמנות שלכם כדי להגדיר את עצמכם, חשוב על כל לקוח סטנדרטי אחרון שיש לכם ועל יחסי המין והאובססיות שלו ותכנן משהו מדהים. לאורך השורות האלה לא רק כי אתה מדגים להם כי הטיפול שלך, אבל אתה גם לשמור אותם כדי הממשלים שלך.

רגליים אזוקות של דוגמנית סקסית לבושה בגרביונים רשת

זוהי גישה מהנה ופרובוקטיבית להתבונן. אז לשים את הנפש שלך תחת זכוכית מגדלת ולתכנן כמה מינית מדהימה מדהים! לנצל את הדלת הפתוחה, כדי יראה הקבועים שלך עם היצירתיות שלך כיף הטבע אוהב. לשמור על השקפה פתוח ולהרוס אותם בברכה נדירה, אטרקטיבי.

להפגין להם תצלום שבו הם יכולים לראות רק חלק קטן של התלבושת שלך, לשלוח להם הקלטה של ​​לך שבו אתה מדווח על ההלם העצום שלך, שכב על המיטה את כל הצעצועים מין שובב וציוד זה תשתמש בתוך התאריך שלך, לצלם ולשלוח להם. התוצאות האפשריות של דחיפתן הן נצחיות, אתה פשוט צריך להיות תוסס דמיון בזמן שאתה מזמין נערה שולטת אשר אוהבת אזיקים בפורטל נערות ליווי.

הנה כמה מחשבות על כמה תקנונים נדיר שמתאימים מושלם במקרה זה:

פטיש פרוותי

זה עניין מוזר אך מזיק, כי לוקח את המראה של צעצוע רך מרקם. האינטרס מורכב מהקסם המיני שאדם זקוק לפוריירים, יצורים אנושיים. אז לשים על הרכב מטושטשת, מטושטש ולהציע ללקוח הסטנדרטי שלך את שביעות הרצון של החלום שלו. אתה יכול אפילו להפוך אותו לתוך באשי שעיר, היכולת היצירתית שלך הוא הגבוה ביותר!

הלקוח שלך הוא אדם כל הזמן צריך לראות שתי נשים במקום של אנרגיה העוסקת ביחסי מין יחד? או, אז שוב, למעשה, הלקוח שלך היא גברת כי צריך משהו רציני יותר מאשר הגברת הצעירה עקבית על פעילות הגברת הצעירה? בשלב זה יש כמו בראש סדר העדיפויות - אינטרס המורכב בשני אנשים הומואים או נשים, ההלבשה וגברים במיטה - לא משנה מה הסיגנון שלכם תמיד תוכלו לקרוא עוד מדריכים וכתבות כאן.

קיבעון זה נועד לתת לגברת חלק מכריע יותר. לאורך השורות האלה, אם הלקוח שלך מעריך את הצעירה הצעירה על פעילות הגברת הצעירה, למה לא טעם דברים קצת על ידי קבלת פנים לוויה מעל ומציע לו סצנה עם שתי גבירות למעלה כמו גברים ולהפוך החוצה. אנו מבטיחים לך שזה יהיה מוצדק, למרות כל הצרות!

פסל סטייה אהוב

האם זה מדויק לומר כי אתה יודע על המונח? זה מצביע על התרגשות מינית וסיפוק שמקורו בבובות ובפסלים. לאורך השורות האלה, ליל כל הקדושים הזה אתה יכול להתבשל באנסמבל חשוף להניח את חלק הפסל, עוזב את התאריך שלך לעשות כל מה שנשאר מהעבודה. זה יכול להיות באמת כיף וממריץ עבור שניכם!

המשך הכתבה באתר ynet.

3090 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת Zoremet
כיצד לשפר את היצר המיני זהו דבר נפוץ לאבד עניין ויצר במין מידי פעם, במיוחד כאשר רמת הליבידו נוטה להשתנות דרך החיים. לכן הידיעה על ליבידו ויצר מיני נמוך ואיך זה בא לידי ביטוי ואיך זה גורם לנו להרגיש חשובה מאוד.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 5 שנים 3 חודשים
מחפשים להכיר עם תמיכה? לאנשים עמידים אשר מחפשים הכרויות עם בחורות צעירות כוסיות למפגשים עם תמיכה פיננסית וכספית קבוע - קראו עוד למידע נוסף...
פורסם בקטגוריית הכרויות באינטרנט, לפני 5 שנים 2 חודשים