לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - אלירן

מספר מאמרים למשתמש זה : 16

איך מחלקים זמני שהות של הילדים בזמן הכנת הסכם גירושין כאשר בני הזוג מחליטים להתגרש, אז הם אמורים לקבל לא מעט החלטות. כאשר בין הבולטות ביותר זה משמורת ילדים. למעשה בעזרתה כל אחד מבני הזוג יהיו מעורבים בתהליך גידול של הילדים כפי שנקבע.
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 1 שנים 8 חודשים
למה צריך עורך דין ארנונה יש לא מעט הוצאות אצל בעלי העסקים אבל בין הגדולות נחשבת תשלומי ארנונה. כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך דין ארנונה. בעזרתו לעתים ניתן להפחית תשלום ארנונה וכך לחסוך אלפי שקלים בשנה. בשביל לבדוק אם מגיעה גם לכם הנחנה או הוזלה בתעריפי ארנונה, תתייעצים עם עורך דין ארנונה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 8 חודשים
מה תפקידו של עורך דין הגירה? כאשר מדברים על הגירה לארצות הברית לרב נשאלת השאלה : מה תפקידו של עורך דין הגירה ואם באמת צריכים לפנות עליו. במאמר הבא תקבלו סקירה קצרה לעניין.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 1 שנים 8 חודשים
טיפים לפני התחלת שיפוץ או בנייה לפני שמתחילים לעשות שיפוצים בבית או תוספות בנייה כדאי מאוד לקרוא את הכתבה. יכול להיות שזה יעזור לכם לחסוך כאב ראש, זמן וכסף. בהצלחה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 8 חודשים
שדרוג הבית לפעמים שדרוג הבית אינו דורש השקעה רבה, אלה קצת מחשבה ויציאה מהקופסא. רוצים לשמוע על פתרון שיעשה את העבודה אך לא ידרוש לקיחת משכנתא?
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 9 חודשים
איך מקבלים משמורת משותפת ומה זה אומר תהליך גירושין הינו תהליך אינו פשוט עבור שני בני הזוג, אך יתרה מכך כאשר יש במשפחה ילדים. במהלך הגירושין מומלץ שבני הזוג יצליחו להגיע להסכמות בכל השאלות ובמיוחד כאשר זה קשור לילדים, בין אם מדובר על משמורת משותפת או משמורת מלאה.
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 1 שנים 9 חודשים
למה חשוב לערוך הסכם ממון? הסכם ממון עבור בני הזוג זה מין תעודת ביטוח שבמידה ומשהו ישתבש אז כל אחד מבני הזוג לא ישאר עם ידיים ריקות. לא פעם בני הזוג מתביישים לדבר על כך לפני המעבר של יחסים לשלב הבא, אבל יחד עם זאת הסכם הזה יכול לחסוך המון כבא ראש ומריבות במקרה של פרידה ובמיוחד כאשר לאחד מבני הזוג יש בבעלותו נכס, עסק, חברה ועוד.
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 2 שנים 1 שבועות
הגירה לארצות הברית הגירה לארצות הברית - זה חלום של לא מעט אנשים בכל העולם ובישאל בפרט. ישנם מסלולים ודרכים לעבור לחיות ולעבוד בארצות הברית. היום נדבר על חלק מהם.
פורסם בקטגוריית הגירה, לפני 2 שנים 1 חודשים
מחשוב ענן לעסקים בתקופת הטכנולוגיות המתקדמות ובתקופת כמויות המידע הולכות וגדלות, חשוב לספק לעובדים את הגישה הנדרשת לאותו מידע לצורך הבטחת תפקוד רציף של החברה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 2 חודשים
עיצוב מרפסת רעיונות פילו מרפסת קטנה ניתן לשדרג ולהפוך למקום נעה ונוח ושימושי. לצורך זה חייבים לעובוד לפי תוכנית מסודרת ולבחור בפריטים נכונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 שנים 2 חודשים
איך מקבלים אזרחות ישראלית עבור בני הזוג זרים איך אפשר לקבל אזרחות ישראלית עבור בן/בת זוג אזרחי מדינה אחרת? במה כרוך התהליך וכמה זמן זה יכול לקחת?
פורסם בקטגוריית אזרחי, לפני 2 שנים 2 חודשים
שינויים בקריירה עקבות משבר קורונה מה קרה לאותם אנשים ששהו בחופשה ללא תשלום עקב התפרצות הקורונה? האם זו הייתה הזדמנות או להפך נקודת תסכול?
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 2 שנים 3 חודשים
על מה חשוב לשים לב בהקמת האתר כאשר בעל העסק או אדם פרטי נמצאים בשלב לפני הקמת האתר, תמיד יש לא מעט התלבטויות ושאלות. הרי כולם רוצים למנוע טעויות וגם שהכל יהיה מושלם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 3 חודשים
מה עושים אם לא מוציאים קבצים במחשב? בתקופה אחרונה שימוש במחשב תפס חלק בלתי נפרד מחיי האדם ובנוסף, גם הפך להיות למקום שמירת מסמכים, תמונות, סרטונים, פרויקטים ועבודות. אבל כמו דבר גם מחשב יודע להתקלקל ואז מה קורה עם אותה כמות מידע שנשמר במחשב במקרה התקלה?
פורסם בקטגוריית טכנולוגיה, לפני 2 שנים 3 חודשים
מניהול עסקים בתקופת משבר קורונה עולם העסקים עבר תלתלה לא קטנה בעקבות התפרצות נגיף קורונה וכללי המשחק השתנו. יתרה מכך הוא כבר לא יחזור להיות כפי שהוא היה. לכן על בעלי העסקים "לחשב את המסלול העסקי מחדש".
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 2 שנים 3 חודשים
איך אפשר לקבל הנחה בארנונה לעסק? בתקופה כה קשה עבור מספר לא קטן של בעלי העסקים, חשוב לדעת איך ניתן לצמצם הוצאות בצורהמשמעותית. אחת הדרכים זה לקבל הנחה בתלומי ארנונה לעסק. אפילו במקרים שבעל העסק אינו זכאי לקבל הנחה עקב מגפת הקורונה יש עוד מספר אפשרויות שחייבים לבדוק.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 2 שנים 3 חודשים