לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - רון יפרח

מספר מאמרים למשתמש זה : 5

רשימת קטגוריות
ספורט, תזונה וכושר גופני
ירידה במשקל הדרגתית VS ירידה מהירה במשקל מה עדיף?! ירידה במשקל הדרגתית VS ירידה מהירה במשקל סקירה שיטתית ומטא אנליזה (ממוצע משוקלל של תוצאות המחקרים) מיוני 2020 עושה לנו סדר בנושא לאחר מספר מחקרים אשר לא סיפקו תוצאות אחידות
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 2 ימים 9 שעות
האם אני באמת מבוגר מידי להתחיל להתאמן..? מטה אנליזה מיוני 2019 מצאה כי מתאמנים מעל גיל 60 אשר סובלים ממחלת אלצהיימר הראו פחות ירידה קוגניטיבית כאשר ביצעו פעילות גופנית. משפרת את מצב הרוח: בפשטות, פעילות גופנית גורמת לנו להרגיש טוב. ועוזרת להקל על תסמיני חרדה ודיכאון, להגביר את תחושת ההרפיה וליצור תחושה כללית של רווחה ורוגע. מחקר משנת 2019 על גברים בוגרים בני 65 מצא כי היתרונות של פעילות גופנית לשיפור מצב הרוח נמשכים גם בגיל מבוגר.
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 1 שבועות 1 ימים
האומנם הכל גנטיקה? - השפעה של ביצוע פעילות גופנית על תאומים זהים. הפעם בנושא קצת שונה ומרתק בדרכו אני ממש נהנתי מהקריאה וכמובן מהממצאים אז המחקר שלנו פורסם ב2018 European Journal of Applied Physiology למה דווקא תאומים זהים: "תאומים זהים ידועים גם בתור תאומים מונוזיגוטים. הם נובעים מהפריה של ביצית אחת שמתפצלת לשניים. תאומים זהים חולקים את כל הגנים שלהם ורק עקב הפרעה נדירה יהיו בעלי מין שונה" למה זה חשוב: על מנת למדוד בצורה איכותית השפעות שנגרמות כתוצאה מפעילות גופנית ללא הבדלי גנטיקה.
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 2 שבועות 6 ימים
תוכנית האימון הטובה ביותר קווים לדמותה?! אז מזה זמן רב אני מקבל מספר הודעות מסרונים/דוא"ל ובקשות רבות : "רון, מה עלי לעשות לאימון ואיך תוכנית האימון שלי צריכה להיראות?" אז היום לאחר שגיבשתי לכתב אתן את הדגשים שלי לתוכנית אימון טובה אשר מתבססת על עקרונות מדעיים ומכוונת במיוחד עבורך האינדיבידואל.
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 1 חודשים 1 שבועות
ההשפעה של דיבור עצמי על הביצועים באימון כושר! ההשפעה של דיבור עצמי - ניתוח ביצועים במהלך תרגיל לחיצת חזה בספסל. בואו ונכנס לעניין מיקסום הביצועים ועכשיו קצת לאספקט פסיכולוגי חשוב ביותר. נקודה לציון - יש בידנו כבר המון כלים ואשמח לשיתוף של סקירה/סקירות שאהבתם בין אם זה עם חברים משפחה או למכרים אשר מבצעים פעילות גופנית אני מאמין שהם יעריכו אם תחשבו עליהם וגם על הדרך עזרתם למישהו. אז בואו ניגש לנושא...
פורסם בקטגוריית ספורט, תזונה וכושר גופני, לפני 1 חודשים 2 שבועות