לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - שלמה אגמי

מספר מאמרים למשתמש זה : 10

חייזרים בקירבנו באם אכן חוצנים הצליחו להגיע לכאן ממרחק של מיליוני או מיליארדי שנות אור, או אולי מיקום אחר בכלל, משמעות הדבר היא שהם הגיעו לדרגת התפתחות אבולוציונית, מדעית וטכנולוגית המקדימה אותנו באלפי שנים. משמעות הדבר היא שהם גם מקדימים אותנו באלפי שנים באופן שבו הם התפתחו מבחינה גופנית, שכלית ונפשית. על מנת לבחון אותם בפרמטרים שלהם, עלינו לנסות לשער, לנחש ולדמיין כיצד אנו נתפתח, לאן נגיע ואך ניראה ונתנהג בעוד אלפי שנים.
פורסם בקטגוריית מדע פופולרי, לפני 1 ימים 14 שעות
תעלומת הקוונטים על מנת להבין מדוע התנהגות החלקיקים התת-אטומיים מוזרה ומופלאה כל כך ובלתי ניתנת לתפיסה על ידינו, עלינו לחזור למקור היווצרם של אבני הבניין היסודיות האלה של הטבע והוא המפץ הגדול.
פורסם בקטגוריית מדע, לפני 4 שבועות 1 ימים
גוף, נפש והפרעות פסיכו-פסיכוטיות הרצון התת הכרתי למות הוא שגורם לנפש לפגוע בגוף ובעצמה בכל האופנים האפשריים. אף על פי כן רצון זה נחוץ וחיוני ביותר לקיום אורח חיים נורמלי ולרצון לחיות ולהנות.
פורסם בקטגוריית גוף נפש, לפני 10 חודשים 2 שבועות
האני המיסתורי שלנו האני (האגו) והנפש אינם מושגים זהים. כאשר אומרים אגו לא מתכוונים לנפש כולה, אלא רק לחלק ממנה וכשאומרים נפש מתכוונים לדבר שהוא יותר מהאגו. אף כי קיימת חפיפה גדולה ביניהם, הנפש (או התודעה) והאני אינם זהים. אין אף אזור במוח שבו ניתן לאתר את האני. הוא נמצא בכל המוח וזאת בניגוד לתכונות נפשיות, או תודעתיות שאת מיקומן במוח ניתן לאתר וניתן להשפיע עליהן.
פורסם בקטגוריית נפש, לפני 1 שנים 3 שבועות
הצצה אל האינסוף היקום שלנו הוא סופי במהותו. מתופעת המפץ הגדול ומתורת הקוונטים ניתן להסיק על קיומו של יקום מסוג אחר, מעבר ליקום שלנו, יקום אינסופי, בעל חוקים ותכונות השונים לחלוטין מאלה של היקום האינסופי שלנו.
פורסם בקטגוריית מדע פופולרי, לפני 1 שנים 3 חודשים
הורמוני האושר - מדוע כל כך קשה להשיג אושר באמצעותם כיצד ניתן לבצע ניהול עצמי של הורמוני האושר והסטרס המופרשים בגופנו באופן מיטבי
פורסם בקטגוריית שיפור עצמי, לפני 1 שנים 4 חודשים
אינסטינקט ההגשמה העצמית ברמה המיקרוסקופית אינסטינקט ההגשמה העצמית, ולצידו אינסטינקט החיים ואינסטינקט המוות, קיימים ופועלים, לא רק בכל יצור חי, יהא גודלו אשר יהא, אלא גם בכל תא ותא בפני עצמו בגוף החי, ואפילו ביתר שאת.
פורסם בקטגוריית פיתוח תודעה, לפני 1 שנים 5 חודשים
אינסטינקט ההגשמה העצמית אינסטינקט ההגשמה העצמית הוא העומד מאחורי הדחף הבסיסי להשגת אושר והוא למעשה הכוח המניע הנסתר של האבולוציה.
פורסם בקטגוריית פיתוח תודעה, לפני 1 שנים 5 חודשים
אוטוסוגסטיה, היפנוזה וגרעין הנפש האגו התת הכרתי, האמור להיות הגרעין הקשיח שעליו נסמך האגו ההכרתי, דווקא הוא נזיל ובלתי יציב כלל. במקום בו אנו מצפים שאדם ישמור על הזהות החזקה ביותר שלו, דווקא שם זהותו אינה קשיחה כלל
פורסם בקטגוריית זהות, לפני 1 שנים 5 חודשים
מדיסוגסטיה – השילוב היעיל של מדיטציה ואוטוסוגסטיה מדיסוגסטיה הינה טכניקת השפעה עצמית המשלבת את היתרונות של אוטוסוגסטיה ושל מדיטציה
פורסם בקטגוריית שיפור עצמי, לפני 1 שנים 5 חודשים