לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - dosql

מספר מאמרים למשתמש זה : 8

מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה אם אתם שואלים את עצמכם מה עושים נגד תולעי עץ בפרגולה, חשוב לפעול כמה שיותר מהר ולא להתמהמה. ככל שתיקחו את הזמן לטפל בבעיית תולעים בפרגולה, ככה אתם תיתנו יותר זמן לתולעים לעכל ולפרק לכם את ההצללה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 2 שבועות
הובלת ארגזים וקרטונים הדרך הנפוצה ביותר להובלת קופסאות וקרטונים היא באמצעות משאית, מה שתוכלו למצוא אצל חברות ההובלה הרבות בענף. עם זאת, אם אתם מחפשים אפשרות אחרת או בעצמכם, חשוב לקחת כמה דברים בחשבון במהלך הובלת ארגזים וקרטונים. הנה מה שחשוב לדעת, בשורות הבאות.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 2 שנים 2 שבועות
מהו תקן איטום גגות תקן איטום גגות הוא מכלול דרישות, תקנות וחוקים שעל קבלני איטום הגגות לעמוד בהם כדי לקבל הסמכה כמי שעומדים בתקן. כמו כן, גם לחומרי איטום שונים יש תקן, כאשר ישנם הבדלים בין התקנים בחו"ל לבין התקנים שיש לנו כאן בארץ. אם אתם שואלים המו תקן איטום גגות, השורות הבאות עבורכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 2 שבועות
אילו סוגי מזיקים יש בגינה? ישנם מגוון מזיקים שיכולים להזיק לגינה שלכם, אך הנפוצים שבהם הם נמלים, כנימות, חשופיות וכן מכרסמים למיניהם. נמלים, למשל, ניזונים מסוכר וחלבון, כאשר חלקם עלולים לגרום נזק לצמחים ואף לריהוט גינה. מה עוד חשוב לדעת? המשיכו קריאה זריזה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 2 שבועות
מהו מחיר שיפוץ דירה 100 מטר אם אתם שואלים מהו מחיר שיפוץ דירה 100 מטר, חשוב להבין שעלות שיפוץ דירה תלויה בגורמים רבים, ביניהם גודל ומיקום הדירה, מיקומה בעיר וכמה זמן ייקח לסיום. תלוי גם איזה סוג שיפוץ אתם רוצים, באילו חומרים תשתמשו ועוד. הנה מדריך קצר לשיפוץ דירה 100 מטר, המשיכו לקרוא.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 2 שבועות
האם צריך אישור חשמלאי מוסמך לעסק לפי החוק בישראל וברוב המדינות המתוקנות בעולם, אישור חשמלאי מוסמך לעסק הכרחי אם מעוניינים לקבל רישיון עסק חדש. כמו כן, אישור מסוג זה ניתן גם במקרים בהם יש צורך בהארכת תוקפו של רישיון עסק קיים.
פורסם בקטגוריית חשמל, לפני 2 שנים 2 שבועות
מעבר דירה: מה צריך לעשות? מעבר דירה יכול להיות חוויה מורכבת, בלשון המעטה. ובתוך כל הבלגן הזה שנקרא מעבר דירות, חשוב לדעת מה אתם צריכים לעשות, כמה זמן זה ייקח ולמה אתם צריכים לצפות. קבלו מדריך שיסייע לכם עם העניין, המשיכו לקרוא.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 2 שנים 2 שבועות
פשפש המיטה תרופות סבתא כאשר מדברים על פשפש המיטה תרופות סבתא, מתכוונים בעצם לשיטות ביתיות שלפעמים עובדות ולעיתים פחות. איך תדעו אם ההדברה הביתית שלכם עבדה? אתם כנראה תפסיקו להתגרד ולהיעקץ בלילה. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא של תרופות סבתא לפשפש המיטה. כמו כן, נדבר על תרופות סבתא (טיפול ביתי) לעקיצות פשפש המיטה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 2 שבועות