לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - yonatan123

מספר מאמרים למשתמש זה : 6

רשימת קטגוריות
חינוך ילדים הוראה
הפעלת סיפורו של אליעזר והגזר: 10 עצות מומחים הסיפור של אליעזר והגזר הוא סיפור מענג שיכול לרתק מוחות צעירים ולעורר את דמיונם. אם אתם מחפשים להביא את הסיפור הזה לחיים בצורה משמעותית, ריכזנו עבורכם 10 טיפים של מומחים שיעזרו לכם להפעיל את הסיפור ולעניין את הקהל שלכם. משילוב חברת רעיון בקרטון ועד לארגון פעילויות לגני ילדים ושימוש במצנחי פעילות, הטיפים הללו בוודאי יהפכו את החוויה לבלתי נשכחת.
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 2 חודשים 2 שעות
הפעלת סיפור תירס חם: 10 טיפים למומחים חושבים להקים דוכן תירס חם? הפעלת סיפור תירס חם מוצלח דורשת תכנון וביצוע קפדניים. כדי לעזור לכם לנווט במיזם זה, ריכזנו עבורכם 10 טיפים של מומחים המשלבים מילות מפתח כמו חברת רעיון בקרטון, פעילויות לגני ילדים, מצנחי פעילות וסיפור מאויר. בואו לצלול פנימה!
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 2 חודשים 2 שעות
איך לכתוב מערכי שיעור לחוג חיות אנחנו הולכים להתעמק בעולם המרגש של שיעורי בעלי חיים ולגלות כמה מערכי שיעור מרתקים כדי להעמיק את הבנתנו את ממלכת החיות. הצטרפו אלינו להרפתקה חינוכית זו כשאנו חוקרים פעילויות שונות שירתקו ויעוררו השראה בלומדים צעירים.
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 2 חודשים 3 שבועות
איפה מחפשים ערכות המחשה ויצירה לגן ילדים הגן הוא תקופה קסומה מלאת דמיון ופליאה. לפעילויות יצירתיות תפקיד מכריע בטיפוח התפתחותם של הלומדים הצעירים שלנו. פעילויות אלו מעודדות ביטוי עצמי, פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית, והכל תוך מתן חווית למידה משמחת ומרתקת.
פורסם בקטגוריית הוראה, לפני 2 חודשים 3 שבועות
השמחה של לבד על השטיח: גילוי מענג של מעגל חמוד! ברוכים הבאים למעגל החברים החמוד שלנו! היום, אנחנו הולכים לחקור את העולם המופלא של לבד על השטיח. התכוננו להרפתקה מענגת כשאנחנו חושפים את השמחה והקסם של החומר הנעים הזה.
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 2 חודשים 3 שבועות
אליעזר והרפתקת הגזר הקסומה! שלום לך, חברים קטנים! היום, נחקור את עולמם המופלא של הברווזים. התכוננו להרפתקה טעימה כשאנחנו מגלים כמה עובדות מהנות על החברים המנוצים האלה!
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 2 חודשים 3 שבועות