לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - czhipirodshteyn@gmail.com

מספר מאמרים למשתמש זה : 18

מפנה דירות מוזנחות שהיו סגורות הרבה שנים 0507454504 זה לא פשוט, לראות בית מלא בחפצים, בפסולת, דירה שלא טופלה, אף אחד לא גר שם. לאחר כמה שנים, הכול התמלא אבק, אי אפשר לגור שם, אי אפשר להשכיר את הנכס מה כן אפשר? צוות פינוי דירה מציע לכם מפנה דירות מוזנחות אשר כל מטרתו לייעד את הדירה שלכם למגורים, רוצים למכור? כדי שהערך של הדירה יהיה ראוי לדרישתכם, אתם מחויבים לנקוט בפעולת פינוי שלרוב לא תוכלו להתמודד איתם לבד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
ניקיון דירה מלאה אשפה חברה לפינוי דירות 0507454504 זה קורה, יש כל מיני סיבות שבסופן אתם עלולים למצוא את עצמכם עם המון פסולת בנכס שירשתם או הגיע לידיכם. פתאום, הבית הזה הפך מוזנח, המון חלקים שבורים בו, פרצה קטנה שאפשרה לבעלי חיים להיכנס. פסולת והרבה, איך מזיזים את זה משם?
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 5 חודשים
פינוי דירה בבת ים מיון חפצים והובלה 0507454504 אני שי פינוי דירה ואם אתם ממשיכים לקרוא את המאמר הזה, כנראה שאתם צריכים שירות שיקנה לכם ביטחון. שאלתם את עצמכם מזה ביטחון? ממה מורכבת המילה? שירות המספק לכם ביטחון מציג בשקט שלו את השקיפות, את האמינות, הזריזות והפרפקציוניזם. עכשיו, תשאלו למה זוכרים את שירותי פינוי דירה? בעיקר בזכות פינויים רגישים, מורכבים, מפנים שלא חוששים משום דבר, אסרטיביים, חזקים, לא רואים שום דבר מלבד המטרה בעיניים אבל בפנים? רכים, עדינים, רגישים ולוקחים כל פינוי לגופו.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 5 חודשים
שי פינוי בתים מאגירה כפייתית ניקיון וחיטוי 0507454504 שואלים אותי מה קודם למה? פינוי דירות במהות הן דירות של אגירה כפייתית ידרשו מכם סיור מוחות יותר גדול מסתם פינוי. לפעמים אני שומע אנשים שמדברים על פינוי דירות כאל העברת דברים ממקום אחד למשנהו ובזה מסתיים העניין.
פורסם בקטגוריית בריאות נפשית, לפני 6 שנים 5 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בבת ים 0507454504 מוזנח, משמע דירה מלאה בפסולת, מקרר ישן ולא שמיש, תנור שבור, כילים קהים. אי אפשר לעבור בין המעברים, השלבים שבורים, הכול רעוע ועומד ליפול. זה רק תיאור חלקי של דירה מוזנחת שלעיתים נמצאת במרכז העיר במקום הכי טוב ולא ממומשת משום המתקלים הנ"ל. מה כדאי לעשות? רוצים למכור או להשכיר את הדירה הישנה שהשארתם סגורה כי לא הצלחתם לפנות? אל תתמודדו עם זה לבד, התקשרו עוד היום אל שי פינוי דירה ואפשרו לו להגיע ולספק לכם הצעת מחיר ממוקדת לדירה שאתם "מתים" להפוך שמישה אבל לא יודעים איך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
פינוי דירה בתל אביב מיון חפצים והובלה לעיתים מגיע שלב בו צריכים להגיד שלום לעבר וברוך הבא עתיד, זה קורה כאשר עוברים לבית חדש- אז לפני שנגיד לכם לחיי התחלות חדשות, בואו נדבר על פינוי דירה רגיל, מורכב, אבל קצת יותר פשוט ופחות מסובך ולמרות שמדובר בפינוי פשוט יש דברים שלא עושים לבד- אחד מהם קשור בבחירת מפנים או בהליך של מיון והובלה. רוצים להחליט נכון? מפחדים לשגות נוכח בחירה זולה מדי או לא נכונה. לשי פינוי דירה יש כמה דברים להגיד לכם על פינוי דירה בתל אביב מיון חפצים והובלה.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
מפנה בתים מוזנחים שהיו סגורים הרבה שנים דירות מוזנחות אפשר למצוא בכל מקום, הם סגורות במשך שנים מחמת ירושה שלא טופלה, או לחילופין חוסר רצון או יכולת להתמודד עם המעמסה הפיזית והרגשית. נשמע לכם מוכר? האם גם לכם יש דירה עם המון פגמים, ברזים שבורים ועוד פגמים קשים? אתם משלמים מיסים על נכס שאתם לא ממצים את הפוטנציאל שלו?
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
פינוי מחסן עמוס בבניין משותף כדי לסמן בוי פינוי מחסן עמוס, צריך קודם כל לחשוב על ההשלכות של מחסן כזה. מעבר למראה הפחות אסתטי, אילו סכנות עורבות לכם ולילדיכם ובפרט אם אתם גרים בבניין משותף? במיוחד עבור זה, פינוי מחסן עמוס בבניין משותף הינה משימה ליחידי סגולה ומביני עניין בתחום- למה?
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
דודה שלי חיה בדירה מוזנחת מלאה גרוטאות דודה שלי אגרנית כפייתית, היום אני יודע את זה, היא איבדה את בן זוגה לפני יותר מעשור ומאז שקעה בדיכאון. היא אוספת הכול, חיה במצב תברואתי קשה ביותר. מלא גרוטאות, קושי גדול מאוד. לא פעם שאלתי את עצמי מה עושים? איך בכלל ניגשים למישהי שאוגרת ולא שמה לב למצב אליו נקלעה. היא מבוישת זה בטוח, משהו מפחיד אותה אחרת הייתה מבקשת עזרה ממזמן.
פורסם בקטגוריית אינטיליגנציה רגשית, לפני 6 שנים 5 חודשים
איסוף מהרחוב ואגירה בבית מי מפנה ומנקה דירות מוזנחות אגירה מסתמנת כמצב קשה ביותר של איסוף דברים וחפצים שאינם רצויים מהרחוב, מה שהופך את הבית למסוכן ובעיקר למוזנח. בישראל קיימים היום יותר מ40 אחוז אנשים שעושים זאת. הם אוגרים לבית כל מיני חפצים ודברים העלולים להעמיד אותם בסכנה חלקם בגלוי חלקם בהסתר. בני המשפחה בעיקר דואגים להם, הם רוצים להשיב להם את חייהם בחזרה אבל בתת מודע שלהם- בני המשפחה בעיקר מחפשים את עצמם ואת הדאגה שלא מניחה להם. הם רוצים שבני משפחתם יחיו טוב אבל בו זמנית שהם עצמם יפסיקו לחשוש ממה שיקרה אם לא יתרחש שינוי בזמן.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 5 חודשים
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 6 שנים 5 חודשים
ניקוי מזגנים אם תקפידו על מספר פעולות יסודיות, ייתכן והמזגן הזה יישאר אתכם הרבה אחרי. רוצו וחסכו באנרגיה, הימנעו ממחלות של קורוזיה ואבק וכמובן, שמרו על המזגן. זה אפשרי, באמצעות כמה פעולות פשוטות הייתם מאמינים?
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 6 שנים 6 חודשים
פינוי בית מלא בגדים אספנות מהרחוב ואגירה בבית אנשים אוהבים לקנות, הם אוהבים לאסוף בגדים ומסרבים לזרוק או למסור, מה הם עושים את זה? לצד אלו שאוהבים לאגור מכשירי חשמל, רהיטים, יש גם אנשים שאוהבים לקנות בגדים או לאגור אותה מהרחוב בדיוק כמו בסיפור שלפניכם.
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 6 שנים 6 חודשים
פינוי דירה אחרי פטירה אחד הדברים היותר עצובים, בית שלם מספר סיפור ואין אפשרות להבין בכלל עד שלא נמצאים "בסיפור נעליו של הבית" .
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 6 שנים 6 חודשים
איך מנקים גללי צואה מבית? יש המון משפחות שמחפשות ושואלות, איפה אפשר למצוא מפנה דירות שמבין באגרנות כפייתית? אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, אם בני המשפחה שלכם מתביישים לבקש עזרה, אם אתם מתביישים, החדשות הטובות הן, שיש לכם אפשרות לעשות את זה אחרת- יש לכם שירותי פינוי דירה המנוצחים על ידי שי פינוי דירה המתקיים מזה שלושים שנה מלאהוב אנשים.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 6 שנים 6 חודשים
מה צריך להיות רשום בהסכם כשבוחרים שירותי פינוי דירה? כמו בכל דבר, גם כאן נדרש מכם לעשות את כל המאמצים כדי לייצר סביבה נכונה ובעיקר לקבל את הטוב ביותר בגין התשלום שלכם. נוכח העובדה כי מתקיימות היום לא מעט חברות פינוי דירה וכפי שהן נוצרות הן מתפוגגות. דווקא משום כך, מציג בפניכם שי פינוי דירה חוזה הסכם פשוט שיגונן עליכם מפני הבטחות שווא ופינוי לוקה בחסר.
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 6 שנים 6 חודשים
איזה מפנה עוסק בתחום אגרנות כפייתית? 0507454504 מפנה מקצועי מכיר את כאבם של האגרנים, שאחרת, זה נועד לכישלון, אומר שי פינוי דירה. מפנה מקצועי חייב לשמור את פרטיות האגרן ולא לשפוט אותו על כל המשתמע מכך. אלו שני כללים שעליהם אינני פוסח וזאת כדי לשרוד ולנצח כל פינוי עיקש, עצוב ובעיקר מורכב נוכח סירובם של האגרנים לשתף פעולה.
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 6 שנים 6 חודשים