לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3847 מאמרים 1168 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - yair

מספר מאמרים למשתמש זה : 11

ניהול שיווק במיקור חוץ לחברות ועסקים -מי צריך אותו ומהן היתרונות והחסרונות? מה זה ניהול שיווק במיקור חוץ? למי מתאים חברה חיצונית לשיווק? יתרונות וחסרונות של ניהול שיווק באאוטסורסינג
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 ימים 20 שעות
מהו מקור הפחד לעשות שיחות לתיאום פגישות עסקיות - ואיך להתגבר עליו? ביצוע של "שיחות קרות" ללקוחות אפשריים חדשים הנו שלב הכרחי לחברות ועסקים רבים, במיוחד אצל עסקים המשווקים לעסקים אחרים (B2B). לדוגמא: חברות המשווקות תוכנות ארגוניות, הדרכות, השמה, מחשוב, ייעוץ, מכונות תעשייתיות, ביגוד עבודה, מזון ועוד ועוד! לעומת זאת, כולם מכירים את הרתיעה ואפילו "הפחד" מביצוע שיחות קרות. ונשאלת השאלה מדוע קיימת רתיעה ופחד זה ואיך ניתן להתגבר עליו?
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
7 טיפים חשובים ליצירת תסריט שיחה ללידים קרים חלק חשוב בדרך לסגירת עסקאות מכירה הנו פנייה טלפונית ללידים "קרים". הפנייה הטלפונית יכולה להיות ע"י טלמיטינג, כלומר לתיאום פגישות עסקיות עם לקוחות אפשריים לעסק, או ע"י טלמרקטינג, כלומר למכירה בפועל של מוצר או שירות מסוים. אין זה משנה מה מהות הפנייה- בכל מקרה יש צורך ליצור תסריט שיחה לצורך הפנייה. חשוב ליישם כמה טיפים חשובים כדי להשיג את המטרות העסקיות של הטלמיטינג והטלמרקטינג. המאמר נותן 7 טיפים חשובים ליצירת תסריט שיחה איכותי לטלמיטינג או לטלמרקטינג.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 4 חודשים 2 שבועות
טלמיטינג לחברות הייטק – צריך הכשרת מהנדס לביצוע טלמיטינג להייטק ? חברות המשווקות תוכנות לניהול פרוייקטים, לשיפור הייצור, בינה מלאכותית, רובוטיקה, תוכנות שכר, תוכנות ניהול פיננסי, תוכנות לענף ההסעדה והאירוח, לתחום ניהול וגיוס כ"א ועוד מתקשות לפעמים לגדול ולשווק עצמן. טלמיטינג לחברות הייטק הנו כלי זמין ומעשי להגיע ללקוחות עסקייים B2B באופן יומיומי ורציף. מה נדרש מחברת טלמיטינג כדי להצליח בתחום מאתגר זה?
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 4 שבועות
מחקר ענק מוכיח: תיאום פגישות עסקיות – שלב הכרחי לסגירת עסקאות! עכשיו זה רשמי! מחקר ענק מוכיח: תיאום פגישות עסקיות הנו שלב הכרחי לסגירת עסקאות, כיוון שאנשים רוכשים באופן אמוציונאלי\רגשי והרבה פחות ממניעים רציונאליים\מבוססי עובדות. המאמר גם עומד על חשיבות טלמיטינג ככלי ליצירת פגישות עבודה עסקיות באמצעות "שיחות קרות" עם לקוחות אפשריים.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 10 חודשים 1 שבועות
מי צריך שירות הקמת מוקד טלמיטינג לעסקים קטנים? מי צריך ומדוע שירות הקמת מוקד טלמיטינג? מה כולל בד"כ שירות של הקמה ושל ליווי מוקד טלמיטינג?
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 1 שנים 5 חודשים
שירות טלמרקטינג לעסקים קטנים – איך לבחור חברת טלמרקטינג ולמה לשים לב? מה זה טלמרקטינג לעסקים קטנים? מהם היתרונות של שירותי טלמרקטינג חיצוניים לעסקים? איך לבחור חברות טלמרקטינג ושירותי טלמרקטינג?
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 1 שנים 5 חודשים
9 פרמטרים לבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים שיעבוד עבורך! מה זה בכלל מוקד טלמיטינג? לאיזה צורך הוא עונה? לאיזה עסקים מתאים שירות תיאום פגישות - טלמיטינג? מהם 9 פרמטרים לבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים שיעבוד עבור העסק שלכם ויביא לכם "לידים חמים" של לקוחות איכותיים באופן יומיומי?
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 1 שנים 5 חודשים
איך להשיג לקוחות ע"י טלמיטינג חיצוני לעסק? מחפשים איך להשיג לקוחות חדשים לעסק שלכם? או מחפשים שיטה להבאת לקוחות חדשים שבאמת עובדת, אך אתם מרגישים שאתם טובעים בים של משימות מבלי להצליח למנף את הפוטנציאל של העסק בצורה משמעותית? מאמר זה נועד בשבילכם.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 2 שנים 7 חודשים
לוח מחיק למשרד – רעיונות, טיפים והיכן רוכשים? מחפשים לוח מחיק למשרד? לפניכם כמה טיפים שימושיים לשימושים השונים של הלוחות, מידע על אלו סוגי לוחות קיימים כיום בשוק ואיפה כדאי לרכוש לוח מחיק איכותי.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 2 שנים 7 חודשים
יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה– המדע שמאחורי הלוחות מתעניינים בלוחות אמייל לכתיבה והוראה? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוח אמייל על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 2 שנים 7 חודשים