לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - קובי

מספר מאמרים למשתמש זה : 5

רעיונות של אטרקציות לבר/ת מצווה בשנים האחרונות, מסיבות בר ובת המצווה נהיו יוקרתיות וחדשניות ואנשים משקיעים הרבה אנרגיה וכסף ביום הגדול של המסיבה, יש דבר אחד שאף מסיבה לא שלמה בלעדיו והוא אטרקציות לבר/ת מצווה, המגוונות את האירוע והופכות אותו לבלתי נשכח.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 7 חודשים
אדריכלות בתים ועיצוב מודרני אדריכלות בתים בעיצוב מודרני, משמע, תכנון בית מודרני המשלב בתוכו עיצוב מודרני ופונקציונאליות מירבית, הבאים לידי ביטוי בשילובי חומרים כגון, זכוכית ופלדה, בטון חשוף ועץ, עם קווים נקיים וישרים, ועדיפות לצבע לבן.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 2 שנים 7 חודשים
עיתוי שאיבת והחזרת ביציות במסגרת טיפולי פוריות העידן בו אנו חיים, גורם לנו לא אחת לקבל החלטות אשר משפיעות על חיינו בהווה ואף בעתיד. כך גם נושא הפוריות, אשר מושפע מקבלת החלטות במסגרת פיתוח הקריירה שלנו והעלייה בגיל הכניסה להריון, או אורח חיים לא בריא אשר משפיע עלינו בריאותית ומקשה על כניסה להריון. כך או כך, נושא הכניסה להריון הוא עניין שיש לתכננו בכובד ראש ולבחון כיצד הרפואה יכולה לסייע לנו, כאשר נחליט כי הגיע הזמן אך קיים קושי בדבר.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 8 חודשים
מה חשוב לדעת בבחירת מצלמות אבטחה לעסק? שוק מצלמות האבטחה הוא עצום ונמכרים בו מאות מותגים שונים של מצלמות אבטחה מכל מיני מקורות. קיימות מצלמות קוויות ואלחוטיות, פנים וחוץ, חכמות ו"טיפשות" במגוון רמות ומחירים. כאשר קיים צורך להתקין מצלמות אבטחה בעסק, בטח אם הדרישה מגיעה מחברת הביטוח, יש להזמין מומחה בתחום, שיגיע אל המקום, יבחן את השטח ויחליט על תכנית התקנה שתכסה את כל המתחם ותענה על הצרכים.
פורסם בקטגוריית טכנולוגיה, לפני 3 שנים 7 חודשים
התמודדות חברות mid-market עם הפער הטכנולוגי מול חברות גדולות ההתקדמות וההתפתחויות הטכנולוגיות המואצות במהלך השנים האחרונות, מחייבות חברות וארגונים בסדר גודל בינוני לאמץ פתרונות מחשוב מתקדמים שנועדו לאפשר לעסק להשתדרג ולעמוד בצורה ראויה בתחרות הקשה מול חברות גדולות
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 שנים 8 חודשים