לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - sherziud@gmail.com

מספר מאמרים למשתמש זה : 7

מכירת דירה עם מתווך תיווך הנדל\"ן הוא תחום העסקים שמסייע למוכרים ולמשתכנים למצוא את הנכס המתאים להם ביותר. המתווך מציע יכולת מקצועית של מומחה בתחום הנדל\"ן, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות כדי ליצור חוויות משתמש טובות יותר. מתווך מנוסה וטוב יכול להיות מאוד שימושי בתהליך הזה, ולכן כדאי לבחור במתווך שלכם בזהירות ובהתאם לצרכים והדרישות שלכם. לפני שבוחרים במתווך, כדאי לפגוש מספר מתווכים על מנת לבחור את המתאים לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 11 חודשים 1 שבועות
הזמנת מומחה לאיטום גגות כשלקוח מצלצל אלינו בפעם הראשונה בעקבות חדירת מים מהגג אל תוך ביתו אנו מגלים הבנה וסימפטיה לנוכח המצוקה שהוא חש ומשתדלים לתת לו יחס חם, מחירים נוחים והגעה מהירה ככל האפשר כדי למזער את הנזקים שיש לו. זאת בנוסף למקצועיות וגיוס כל כוחותינו וניסיוננו הרבים שצברנו עם השנים.
פורסם בקטגוריית בתים משותפים, לפני 11 חודשים 2 שבועות
הפקת עצמית של אירועים בין אם מדובר ביום כיף או יום של פינוק ורוגע לכל העובדים בשילוב של מתנפחים לילדים וכן גם מופע בהשתתפות אומנים וקהל. בין אם מדובר בחתונה, בטקס חינה, בבר מצווה, ביום הולדת, במסיבה או כל אירוע אחר, כל אלמנט חשוב שנוגע לאירוע מתחילתו ועד סופו אמור להיות מסופק על ידי חברה שמספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 6 חודשים
סודות השיפוץ לבית עבודות חשמל שלא מתבצעות על ידי חשמלאי מוסמך מסכנות את המבנה ודיריו ועלולות לגרום אף לשריפה. אם אתם זקוקים לשיפוצניק בשרון פנו עוד היום לשיפוצניקים מומחים הטובים מסוגם אלעד וגילי.
פורסם בקטגוריית בתים משותפים, לפני 6 שנים 10 חודשים
כיצד לגרום לאורחים שלנו להתרשם מהפקת אירוע כדי להרשים את האורחים באירוע שנפיק צריך להיות מקוריים ולתכנן את העיצוב והציוד שיכלל באירוע בחוץ תחת כיפת השמים, בחצר הוילה או בפארק או סביב בריכת שחיה או בגן אירועים - האם לעשות זאת ברמה קלאסית, ברמה שנוכל לעצב את האירוע על פי קונספט, בתכנון קפדני ומיוחד. את ההחלטה איזה מין אירוע נחליט בהתאם לערכים שלנו, בהתאם לתפיסה לנו, בהתאם לתרבות שלנו, בהתאם לכמות האורחים וסוג האוכלוסיה שתגיע לאירוע ואז נוכל לשכור את הציוד בחברה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים באזור שבו נערך האירוע.
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 6 שנים 10 חודשים
הטרנד המוביל את סצנת המסיבות אם הטרנד מאפשר שימוש ציוד ששיך ללוקיישן - אין בסצנה כל כך הרבה מקום למקוריות ולגמישות אך אם הלוקיישן מאפשר הבאת ציוד משלכם - נצלו זאת לטובת יד הדמיון הטובה וצרו קשר עם חברה שמספרת שרותי השכרת ציוד לאירועים שם תחשפו למגוון ציוד שיאפשר לכם לתכנן את האירוע כראות עינכם ולהפתיע את האורחים שלכם בסגנון, בסוגים, בצבעים ובגדלים שתחפצו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 10 חודשים
כיצד יש לתכנן אירוע מוצלח כל מפיק אירועים יודע שעל מנת לתכנן אירוע מוצלח עליו לדאוג לציוד ולתוכן. בלי תוכן ואטרקציות לאירועים האורחים ישתעממו ואם הציוד לאירועים לא יהיה מתאים ונוח, יחושו האורחים בחוסר נוחות והאירוע עלול להתקלקל. לכן מומלץ להכיר את הנושא היטב ובמיוחד את אירועי הקונספט
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 8 שנים 1 חודשים