לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - workfromhome

מספר מאמרים למשתמש זה : 80

רשימת קטגוריות
אינטרנט
עבודה מהבית עבור מתרגמים - למה קשה למצוא בזה משרות איכותיות? מי שיודעי שפות תמיד יוכל להסתדר בחיים וכמעט תמיד יוכל למצוא אפילו עבודה מקצועית בתחום של תרגום משתיים או יותר מהשפות אותן הוא מדבר, אפילו עבודה מהבית בתנאים שלו ובשכר המועדף עליו. לא לשווא רגום נחשב בתור תחום יוקרתי ומבוקש יחסית, לפחות למי שיודע לעשות עבודה מקצועית ומהירה או לתרגם סימולטנית אם מדובר בתרגום פרונטלי, אבל לא כולם מודעים לבעיה שקיימת בעולם של אולפני התרגום שקצת מונעת ממתרגמים את היכולת הזו.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
באיזה מקצועות צריך ניסיון קודם כדי למצוא עבודה מהבית בהכרח? מציאת עבודה מהבית ללא ידע וללא ניסיון מקדים – עד כמה שזה עשוי להישמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי – זה דווקא הרבה יותר קל ממה שזה נשמע וישנן לא מעט אםשרויות שמחכות לאותם מחפשי העבודה ברחבי הרשת. עם זאת, כדי לעשות שכר נאה יותר, לעבוד בתנאים טובים יותר ובעיקר להבטיח את היכולת להרוויח כסף חכם וקל דרך המחשב בבית לאורך זמן רב יותר, אפשר לחפש עבודה דווקא במקצועות היוקרתיים יותר שכן דורשים ידע או ניסיון מקדים לתחילת העבודה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
כדאי להכיר - סוגי האתרים שיכולים לעזור לכם לחפש עבודה מהבית בישראל אי אפשר כבר להגיד היום לאדם שרוצה להתחיל לעבוד דרך האינטרנט ולעשות כסף מהמחשב האישי שלו בבית שמדובר ביעד שאינו בר השגה. למעשה, להשיג היום עבודה מהבית במסגרת קבועה ורציפה שתבטיח לעובד הכנסה לא מבוטלת ואפילו גבוהה ונאה לטווח הארוך היא לא מטרה קשה להשגה והיא דורשת רק מעט חשיבה עצמית, שיקולי אינטרסים ובחירה של המשרה המתאימה, אבל היכן כדאי לחפש את המשרות המאופיינות במסגרת תעסוקה מרוחקת עבור העובד המתחיל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
אילו מדינות מציעות לישראלים דוברי אנגלית אפשרויות של עבודה מהבית? מי שרוצה למצוא היום כל מסגרת קבועה ויציבה שתוכל להכניס לו כסף בטוח וקבוע דרך המחשב האישי שלו בבית, יודע שלא חסרות כאן הזדמנויות בשוק המקומי בישראל. למרות זאת, ישראל היא ממש לא המדינה היחידה שבה אדם ממוצע ללא כישורים מיוחדים יכול למצוא עבודה מהבית אם הוא רק יודע אנגלית בתור שפה בסיסית, מכיוון שיש עוד שתי מדינות לפחות שראוי לציין אן בתור מדינות פוטנציאליות לתחום זה עבור מי שכן יודע אנגלית לפחות ברמה בסיסית של קריאה והבנת משימות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
למה זה יותר קל למצוא עבודה מהבית דווקא אחרי תחילת משבר הקורונה? בתחילתו של עידן האינטרנט, כמו עד לפני שנה בערך, החיפוש אחר עבודה מהבית לא היה אמנם מסובך מאד, אך כך גם לא היו כל כך הרבה משרות שבאמת יספיקו לכולם. כתוצאה מכך, לא כל אחד שהיה רוצה משרה כזו היה יכול למצוא, אבל היום, בעידן הפוסט קורונה שמתחיל ממש עכשיו, זה כבר יותר קל מאי פעם למצוא עבודה במסגרת כזו. מדוע זה כך, ואיך זה בא לידי ביטוי עבור העובד הממוצע שרוצה להתחיל או לשמר עבודה במסגרת קבועה מהבית?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
האם אפשר להתחיל עבודה מהבית בלי שיהיה לך רואה חשבון? מי שרוצה להתחיל לבסס לעצמו מסגרת תעסוקה עצמאית בדרך למציאת משרה של עבודה מהבית ודאי חושב לעצמו שאין לו דרך אחרת להתחיל את המסע מלבד למצוא לעצמו רואה חשבון צמוד חדש שיעזור לו בכל הקשיים הבירוקרטיים שבדרך. המחשבה הזו עלולה לטעת ספק בליבו של מי שרוצה לעצמו עבודה כזו ולו בגלל שנדמה שמדובר במשימה לא פשוטה, אבל בפועל, זאת ממש לא הדרך היחידה לעשות את זה נכון ובצורה חוקית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
האם חובה לרכוש מנוי בתשלום לאתר חיפוש ייעודי כדי למצוא עבודה מהבית? חיפוש אחר עבודה באינטרנט, לא רק עבודה מהבית אלא כל סוג של עבודה רגילה שרק החיפוש אחריה נעשה באינטרנט, כבר מוכר היטב לרבים מאיתנו. לכן, כמעט כולם יודעים שכדי למצוא את המשרות הכי טובות בכל תחום ולהגיע להזדמנויות הכי שוות בכל אתר של מחפשי עבודה, צריך בדרך כלל לשלם מעט כסף על מנוי חודשי לצפייה מורחבת, אך האם ישנה דרך למצוא עבודה במסגרת מרוחקת בלי לעשות זאת?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
מהם הכישורים הנדרשים שצריך כדי למצוא עבודה מהבית במסגרת טובה? יצא לכם לשמוע או לחפש מידע על תהליך הסינון בדרך למציאת עבודה מהבית היום בישראל? אם כן, יכול להיות שגם אתם חלק מגל החיפושים ההולך והגואה במדינתו, שמתכוונן לחיפוש התחום ההתחלתי האופטימלי לצורך כניסה ודריסת רגל קבועה במשרה מלאה בעולם של תעסוקה מרוחקת דרך האינטרנט. ואיך מוצאים את התחום הזה? בקלות יתרה, פשוט מנסים להבין מהו התחום הקל ביותר לחדירה ראשונית לשוק, ובנוסף גם הנו הרווחי ביותר בתקופת התעסוקה הראשונה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
מדוע לא תמיד שווה לבוני אתרים ומתכנתים למצוא עבודה מהבית מראש? האינטרנט הוא הזירה המרכזית בה קורית המציאות היום, וכולם יודעים שלכל חברה גדולה, מותג מוביל או פרויקט רציני, בכל תחום וענף שהוא במשק, יש אתר. לכן, לא לשווא מתכנתים ובייחוד כאלה שיודעים לבנות אתרים נחשבים למצרך נדיר ויקר ומחזיקים ביכולת נדירה לבחור לעצמם כל אפיק שירצו בחיים כולל באפיק של עבודה מהבית, אבל האם זה בכלל שווה למישהו בעל כישרון מסוג זה לחפש עבודה עצמאית כזו?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
מדוע לא קיימים הרבה אתרים ישראליים של מציאת עבודה מהבית באינטרנט? התהליך של מציאת עבודה מהבית דרך חיפוש במנועים ייעודיים ברשת הוא תהליך לא מסובך, אבל עד היום ישנם לא מעט אנשים עדיין אין להם עבודה כזו שתעזור להם להרוויח כסף קל וחכם בכמויות בלי להתאמץ ובעיקר בלי ללכת יותר למשרד אלא לעשות הכל דרך המחשב בבית, והסיבה העיקרית לכך, או לפחות הסיבות המרכזיות ביותר במתווה של התשובה המלאה, היא העובדה שאין מספיק אתרים ישראלים ייעודיים לתחום זה. אז, מה המצב בתחום הזה, ולמה זה כך?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
תרגום לערבית - מדוע זה עבודה מהבית ששווה יותר מאשר בכל שפה אחרת? כל אחד שמע כבר בחייו כמה עבודות יש באינטרנט בתחום של תרגום, וזה מאד הגיוני מכיוון שתרגום מהו אם לא גישור בסיסי בין שפות שיוצר את האפשרות ליישם קשר מהותי כלשהו בין שני צדדים, אפילו בין סטודנט לעבודה החשובה שהוא צריך לבצע אך לא מבין. לכן, הגיוני לחשוב שיש לא מעט עבודה מהבית למי שיש לו את הכישורים הנדרשים, אבל לא כולם יודעים את האמת על התנאים שקיימים עבור מי שיודע ערבית בצורה מספיק טובה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
למה בארצות הברית עבודה מהבית לא עובדת טוב לעובד כמו בישראל? הרעיון של להרוויח כסף חכם וקל דרך המחשב האישי בבית ואפילו להצליח לעשות את זה על בסיס קבוע ובהיקף מספק כדי להחליף את העבודה הרגילה, המשרד והבוס שתמיד על הראש, אולי נשמע כמו רעיון ישראלי גאוני, אבל בפועל עבודה מהבית היא הרבה יותר חזון אמריקאי, והיא כבר מומשה שם מעבר לים בארצות הברית אפילו לפני עשורים רבים, לפני האינטרנט. אם כך, בעוד שבישראל זה רק הולך וגדל, למה באמריקה עבודה מהבית זה כבר לא ממש להיט שתופס את הדעת וטומן חזון בעובדים?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
מה עדיין מניע את תעשיית ההייטק לפיתוח מגוון משרות עבודה מהבית? העתיד של העולם שלנו הולך ומתקדם בצעדים בטוחים לכיוון האינטרנט, וזה עוד לפני שהתחיל כל משבר הקורונה שהעביר את כל החברות הגדולות לממתכונת חירום של חובת עבודה מרוחקת כדי להצליח לשמור על כמה שיותר עובדים פרודקטיביים ופונקציונליים ולשמר רווחיות. העובדה הזו רק חיזקה יותר מאי פעם את המעמד של עובדים בתקן של עבודה מהבית והיום זה כבר מעבר רשמי של התעשייה כולה. כיצד זה מתרחש, ומה משפיע על זה לטובה לקראת העתיד?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
איך בונים מסגרת מיסוי עצמאית עבור עבודה מהבית בלי להתאמץ בכלל? אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לעסוק במיסוי, מלבד מי שעובד בכך כמובן, אך עבור האדם הממוצע, ההימנעות מעיסוק במיסוי או בכל דבר אחר שקשור לפיננסים כעצמאי היא סיבה מספיק טובה כדי לא לחפש בגינה כל החיים אחר עבודה מהבית ולו לשם חיסכון כאב הראש. בפועל, האמת הרבה יותר פשוטה ממה שכולם חושבים, וכל מה שצריך לעשות כדי למצוא עבודה במסגרת כזו זה לעבור כמה צעדים פשוטים או אפילו לדלג מעליהם בצורה פשוטה עוד יותר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים
הכנת מסגרת עצמאי לפני התחלת עבודה מהבית - איך עושים את זה נכון ובעיקר קל? הכנת מסגרת עצמאית היא חובה ראשונה בדרך למציאת עבודה מהבית ולכן יש אנשים שכבר כאן מאבדים את הראש ומתחילים להתבלבל עוד לפני תחילת החיפושים אחרי המשרה עצמה. מה כרוך בתהליך של הפיכה משכיר לעצמאי כדי להתחיל לעבוד ולהרוויח כסף קל וחכם מהבית, איך עושים זאת בצורה הקלה והמהירה ביותר, ובעיקר, איך לא עושים טעויות וחוסכים מראש את כל כאבי הראש על ידי עבודה חכמה ויעילה מהרגע הראשון?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
מהו התחום הפשוט ביותר להתחיל בו את הדרך אל עבודה מהבית? בעידן האינטרנט של היום עבודה מהבית מתקדמת אט אט לחזית הבמה והופכת להיות מה שכולם מחפשים ורוצים, אפילו במשרה חלקית ולא רק בתור עבודה במשרה מלאה, כדי מה שנקרא "להכין את השטח" לעתיד שבו לא יהיו הרבה ברירות אלא לעבוד מהבית דרך האינטרנט. מסיבה זו, לא מעט כבר מנסים להבין מהו התחום הנכון להיכנס דרכו אל העלם של תעסוקה מרוחקת דרך האינטרנט, כלומר, מהו התחום הכי קל או הכי רווחי להתחיל בו את הדרך.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
שני דברים שכנראה לא סיפרו לכם על עבודה מהבית מהיום הראשון בעידן האינטרנט של היום עבודה מהבית יכולה להיות דבר נפלא ואין ספק שיש הרבה אנשים שיכולים למצוא במסלול זה את כל מה שרצו אי פעם מבחינה מקצועית ובעיקר מבחינת נוחות ונגישות מיטבית בסביבת העבודה, שבמרבית המקרים מתקיימת בבית בלבד ובלי שום צורך לצאת אי פעם למשרד, אבל במקביל לא כל הנוצץ הוא זהב גם בתחום זה, ויש שני דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים ללכת באפיק זה או אפילו לבדוק אותו בצורה רצינית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
מה מגביל את הנהירה של אנשים לכיוון עבודה מהבית כבר היום? אפשר לחשוב, כך לרגע, שההצעה לקבלת עבודה שמקיימת את העובד בלי לצאת יותר לעולם למשרד היא משהו שאל מהעולם הזה, שוודאי יגרום לכל אחד לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים, אבל בכל זאת, עדיין לא לכל אחד מאיתנו יש עבודה מהבית ויתרה מכך, לא כל אחד רוצה עבודה שכזו או בכלל יודע מספיק על הנושא כדי להבין האם הוא רוצה אותה או לא, בהשוואה לעבודה שכבר יש לו ביד. אז, איך קרה המצב כאשר מדובר בהצעה לכאורה כל כך טובה?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
חיפוש עבודה מהבית - במה הוא נבדל מחיפוש עבודה רגילה? למצוא עבודה מהבית זאת לא משימה קשה במיוחד למי שיודע היכן לחפש ובאיזה תחום הוא מעוניין או לפחות מכיר את הכישורים הרלוונטיים שלו בתחום המדובר, אבל לא כולם חוו את התהליך של חיפוש עבודה במסגרת כזו, שלא כמו התהליך הרגיל של חיפוש עבודה אותו כולם מכירים היטב מניסיון החיים. לכן, מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה במסגרת וירטואלית מרוחקת כדאי לו שיכיר את ההבדלים העיקריים בשני שני סוגי החיפוש אחר עבודה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
התחום שהכי קשה יהיה בו למצוא משרה טובה בעולם של עבודה מהבית יש כאלה שאוהבים אתגר ויש כאלה שמעדיפים לפלס את דרכם בצורה נוחה ובטוחה, גם אם איטית יותר, מסביב לכל אתגר משמעותי. לכן, כאשר מחפשים התחלה של קריירה חדשה בתחום של עבודה מהבית אחד הדברים הראשונים שכדאי לדעת, לטובה או לרעה תלוי את מי שואלים, זה מהו התחום שהכי קשה ומאתגר להיכנס אליו ולנסות להתחיל ולפרוץ בו את הדרך, בין אם כדי לחפש אותו בכוונה ובין אם כדי להימנע ממנו ולא ליפול אליו בטעות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
איך אפשר למצוא עבודה מהבית באופן חוקי בלי רישום מס של עצמאי? יש לא מעט אנשים שנמנעים מראש מהמחשבה על למצוא לעצמם משרה חדשה בתחום כלשהו בעולם של עבודה מהבית רק מעצם חוסר הרצון לפתוח לעצמם מסגרת עסקית של עצמאים. תיק במס הכנסה ומע"מ, שכירת רואה חשבון ושאר דברים לא נדמים לאדם שרק מחפש לעצמו פרנסה קבועה ויציבה כמו משהו ששווה לעשות, אבל האם ישנה דרך לעקוף את הבירוקרטיה הזו ולעבוד מהבית בלי מסגרת תקינה של עצמאי?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
חיפוש עבודה מהבית - כיצד עורכים נכון את קורות החיים מראש? מי שרוצה למצוא לעצמו מסגרת קבועה ויציבה בה הוא יוכל לעבוד דרך המחשב האישי שלו בבית ולעשות כסף בצורה יציבה ובטוחה לטווח הארוך בלי לצאת יותר למשרד אפילו יום אחד בחיים, יודע, בתנאי שבדק כיאות את השטח, שלא צריך היום יותר מדי כדי למצוא עבודה מהבית במסגרת שכזו. מה שכן חובה להצטייד בו בדרך למציאת העבודה הוא קובץ קורות חיים, לא בדיוק זהה לקובץ הרגיל שנעשה בו שימוש בדרך כלל בחיפוש עבודה כשכיר, ולכן חשוב לדעת לבצע בו את ההתאמות הנדרשות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
עבודה מהבית שקשה למצוא - סוגי המשרות הנדירים ביותר מי שרוצה למצוא לעצמו משרה כלשהי בעולם של עבודה מהבית לא צריך לעבוד יותר מדי, אבל באיזו משרה הוא יכול לבחור? ובכן, ישנן לא מעט משרות בכל מיני תחומים וקטגוריות, אבל לא תהיה זאת אמת לאמיתה להגיד שכל התחומים אכן פתוחים לרווחה בפני כל אחד שמבקש לנבור בהם ולמצוא לעצמו את המשרה המושלמת, שכן יש משרות שהן, איך לומר, נדירות ומיוחדות יותר, לכל הפחות קיימות בשכיחות נמוכה יותר לעומת השאר, מה שמקנה להן הילה "יוקרתית" יותר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
הדרישות הבסיסיות של עבודה מהבית - למלא לפני שמתחילים לחפש אפשר לחשוב שתהליך החיפוש אחר עבודה מהבית הוא תהליך מורכב לפי זה שלא כולם מדברים על הנושא ורבים לא שמעו עליו דבר מימי חייהם, אבל בפועל כלל לא מדובר ב"מסע מורכב" אם אפשר כלל לקרוא לזה מסע, יותר כמו חיפוש קצר אחרי מטרה ברורה, במידה ויש למחפש מטרה ברורה. כדי לדעת מה המטרה, צריך קודם כל לדעת, לפחות בערך, מה דורשת עבודה במסגרת כזו ממחפש העבודה הממוצע, והאמת היא שזה לא הרבה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
עבודה מהבית בפיתוח תוכניות שותפים - איך פועלת מסגרת העבודה? האינטרנט של היום מאפשר ממש לכל אחד מאיתנו למצוא לעצמו עבודה מהבית וגם מי שחושב שאין בידיו את הידע או הכישורים הנדרשים כדי לעשות זאת, הרי שהוא טועה וכנראה לא מבין את הצרכים של שוק התעסוקה המרוחקת שעובדת דרך האינטרנט. במקצוע אחד, שנקרא פיתוח תוכניות שותפים, יש מקום לכולם ועוד קצת, ולכן כל מי שחושב שהתחום הזה יכול להתאים לו, יכול למצוא לעצמו בקלות דרך להשתבץ בתחום הזה כבר מהיום למחר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
מענה למיילים זה עבודה? לפחות במסגרת של עבודה מהבית מה שאולי מגדיר יותר מכל את המרדף המודרני אחר עבודה מהבית הוא האפשרויות, שעצם קיומה גורם לרבים לבחור בה, של מציאת עבודה שאינה דורשת שום סוג של ניסיון, ידע מקדים, כישורים מקצועיים או כל דבר אחר שיכול להוות חסם ולגרום מניעה של קבלה לעבודה. בגלל שאפשר למצוא עבודה כזו, הרבה רוצים אותה, ויותר חברות מציעות אותה בתצורות הולכות ומשתנות שרק מעלות את המגוון הקיים מיום ליום. אחד התחומים החדשים הללו שכדאי להכיר, הוא מענה למיילים בחברות גדולות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 11 חודשים
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 18 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 ימים
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 ימים
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
הבחירה הטבעית לישראלים? במה הכי הרבה מוצאים עבודה מהבית היום אפשר למצוא באינטרנט מגוון רחב של משרות המאפשרות לעובד מסגרת מלאה של משרה במלאה שכולה בתצורת עבודה מהבית ואפשר להגיד שיש באמת עשרות תחומים שבהם זה קורה ורלוונטי בכל יום ורגע נתון. במקביל, יש תחום אחד שכולם בוחרים בו יותר מכולם, למרות כל הגיוון שזמין לכולם בכל רגע נתון, ולכן יש כאלו אשר קוראים לו התחום של ישראל בתחום של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
לאילו כישורים אתם זקוקים כדי למצוא היום בישראל עבודה מהבית? החיפוש אחרי עבודה מהבית הפך לאחד הדברים הבסיסיים בעולם שלנו, אבל מה קורה כאשר אנשים חושבים שהם יכולים פשוט לצאת לדרך בלי שום הכנות? יוצא בלאגן, שחלק מאיתנו כבר חוו אותו בעצמם. לכן, חשוב לדעת כמה דברים שלא כל אחד יגיד לכם בזמן שהוא מנסה לפרסם את הרעיון של "תעברו למסגרת של עבודה מהבית" כמה שיותר מהר מתוך אג'נדה אישית כלשהי, ועדיף לדעת אותם שעה אחת קודם מה שנקרא, לפני שאתם מתמודדים עם הבלאגן בעצמכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
חושבים שאתם מתאימים למסגרת עבודה מהבית? זאת הסיבה שאולי לא החיפוש אחרי עבודה מהבית הפך לאחד הדברים הבסיסיים שחווה כל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו בעידן האינטרנט המודרני, אבל מה שלא "כתוב בתנאי השימוש" ולא תמיד נאמר לכל אחד מראש, הוא שמסגרת כזו של תעסוקה מרוחקת, מנותקת ובעיקר וירטואלית בכולה, לא מתאימה לכל אחד ובעיקר לא לאנשים שצריכים מסגרת כדי להחזיק את עצמם יציבים ופרודקטיביים, בשל מספר סיבות מהותיות שכעת נמנה שלוש מהן.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
תחום אחד ייחודי בזה שאי אפשר למצוא בו עבודה מהבית בישראל המעבר למסגרת של עבודה מהבית הוא מעבר לא פשוט בהכרח אבל כזה שיכול לעשות לכם המון טוב בחיים. לכן, יש הרבה מאד מקצועות שלא לומר כמעט כל המקצועות הווירטואליים בעולם שרק מחכים לכם שתבואו לעבוד במסגרת מגרת של עבודה מהבית וככה תוכלו לעשות יותר כסף בפחות זמן, לא לבזבז שעות על הכביש ולא להתעצבן יותר על הבוס. נשמע מצוין? חבל מאד שאי אפשר ליישם את זה בתחום אחד יחיד ומיוחד שממשיך להישאר סגור לכל מי שמחפש עבודה מהבית בישראל.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
למה מכירות לא שולטות בעולם של עבודה מהבית? מכירות הן תחום מאד "ישראלי" שכולם יודעים שישראלים עובדים בו, בישראל ובחו"ל עד אפילו "עגלות" ארה"ב ואוסטרליה, ולכן הגיוני מאד לחשוב שגם במישור של מציאת עבודה מהבית מה שכנראה יהיה התחום הכי נפוץ בישראל יהיה תחום של מכירות. עם זאת, האמת היא שונה מהותית מהסטיגמה ולמעשה התחום של מכירות הוא בכלל לא תחום שמאד מתפתח בישראל וגם לא במדינות אחרות בעולם שבהן נבחן את השוק של תעסוקה מרוחקת דרך המחשב הביתי, ולמה זאת?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
כיצד ישראל עקפה את ארה"ב בסיבוב בנושא של עבודה מהבית? למצוא עבודה מהבית בישראל של היום זה כבר מזמן לא דבר מסובך אלא כבר יותר כמו דבר של מה בכך, בלי הרבה מאמץ ואפשר לומר אפילו בכמה קליקים, בתנאי שאתם סגורים לפחות במה אתם רוצים לעבוד או פחות או יותר באיזה תחום. הרמה שבה זה קל נחשבת אבסורדית למרבית האנשים שכן קשה לחשוב על עולם שבו כולם עובדים מהבית, אבל זה מה בדיוק שהתעשייה הישראלית שואפת להגיע אליו או לפחות להתקרב אליו באופן אסימפטוטי ככל האפשר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 שבועות
קידום במסגרת של עבודה מהבית - איך מקבלים ולאן מגיעים? אחד הדברים שמאפיינים יותר מהכל את הסטיגמה החברתית הרווחת והשגויה מאד שקיימת סביב עבודה מהבית פחות או יותר בכל משרה שקיימת בתחום הזה, הוא המחשבה שהמאפיין העיקרי של משרה כזו הוא האבסולוטיות שלה בתור משרה שקיימת בתצורה בודדות ותו לא, ללא שום יכולת לקבל קידום, שדרוג בשר ובתנאי העבודה וכן הלאה, כלומר שמי שעובד במשרה כזו נגזר עליו לעבוד בה לתמיד. זאת כמובן תפיסה שגויה כאמור, כאשר האופציה של כל אחד מאיתנו להתקדם במסגרת עבודה מרוחקת היא לא מבוטלת בכלל.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 שבועות
משרות פחות "נוצצות" שכדאי להתרחק מהן בעת חיפוש עבודה מהבית כמו בכל תחום אחר בחיים בו אתם יכולים לבחור לעבוד, גם במסגרת המגוונת והרחבה של עבודה מהבית אתם יכולים למצוא לא רק יהלומים אלא גם הרבה מאד גושי פחם מיותרים ושחורים שלא הייתם רוצים לקחת איתכם חזרה הביתה. במילים פשוטות, גם כאשר מדובר במסגרת בה כל עבודה יכולה להיות משרת החלומות שלכם שלא ידעתם אפילו שקיימת, ובאותה מידה יש משרות שממש לא הייתם רוצים לעבוד בהן במסגרת הזו או למען האמת גם בכל מסגרת אחרת.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 שבועות
האופטימיזיה הנדרשת בלוח העבודה היומי והשבועי באימוץ מסדרת של עבודה מהבית כל אחד חושב שהוא רוצה לעצמו עבודה מהבית בגלל הסטיגמה הרווחת לפיה מדובר בשינוי חיובי נטו שאין לו השפעות שליליות על העובד, אך חשוב לציין שהמעבר ממסגרת של עבודה רגילה למסגרת מרוחקת וברובה וירטואלית של עבודה מהבית, יש לא מעט התאמות והתרגלות מחדש שצריך לעשות ולעבור, לא מעט בתחום העיקרי שהוא האופטימיזציה וההתאמה של לוח הזמנים בעבודה למסגרת החדשה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 שבועות
למה כל אחד מאיתנו חייב לשקול כבר עבודה מהבית? סיבה אחת חשובה מציאת עבודה מהבית יכולה לשנות לכם את החיים, בזה אין ספק, אלא מה עוד אפשר לצפות משינוי מהותי באחד התחומים הכי מרכזי בחיים, שעבור רבים אפילו תופס בגאון את המקום הראשון בסולם החשיבות. למרות שאכן מדובר באחד השינויים הכי מהותיים שאפשר לעשות היום בחיים המודרניים בקלות יחסית בלי "להפוך עולמות", אבל בכל זאת לא כולם אפילו מודעים לסיבה הכי חשובה, או יותר נכון לאלמנט הכי מהותי בשינוי הזה, שהופך אותו לכל כך מהותי בפני עצמו.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 שבועות
שלוש השפעות עיקריות בפן חיובי שנכנסות לחיים עם עבודה מהבית המעבר למסגרת של עבודה מהבית הוא מעבר חיובי ברובו שעשוי להוות שינוי מהותי בחיים של מי שחווה אותו, אך כדי להגדיר מהותיות וחשיבות של שינוי בחיים בצורה נכונה, צריך קודם כל לדעת להגדיר בצורה מדויקת את הפרמטרים שעל פיהם נמדדת ההשפעה של אותו שינוי על אורח החיים באופן כללי או על אספקטים מסוימים באורח החיים של מי שעובר את השינוי. במקרה של מעבר לעבודה מהבית, ישנם שלושה פרמטרים עיקריים שעל פיהם ניתן למדוד את צידו החיובי של השינוי.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 שבועות
האם מתכנתים יכולים למצוא גם הם עבודה מהבית? המצב בעידן הקורונה ואחריו זאת אולי נשמעת כמו שאלה מוזרה, שהרי אנשים חושבים שאנשים שיש להם כישרון בתכנות הם קצת כמו אלים בעולם בני האדם, אבל אחד התחומים שבהם למתכנתים יש באמת חיסרון יחסי לבני התמותה הרגילים הוא ביכולת שלהם למצוא לעצמם עבודה מהבית. האם בכלל יש דבר כזה ומהם התנאים בהם אדם צריך לעמוד כדי למצוא לעצמו עבודה במסגרת כזו היום בישראל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
עבודה מהבית בתרגום מאנגלית - מה ההזדמנויות שפתוחות לכולם? כולם יודעים שיש הרבה כסף ובעיקר הרבה עבודה ופרנסה בתחום של תרגום, אבל ממש לא כל אחד חושב או מאמין שהוא מתאים לתחום הזה פשוט בגלל שיש יותר מדי שפות בעולם, ורובנו, בצורה נורמלית לגמרי, לא דוברים, קוראים או כותבים ברובן המוחלט. מי שכן יודע אנגלית, שהיא שפה נפוצה יחסית בישראל, הרבה פעמים עדיין לא מגיע לחפש עבודה בתחום פשוט בגלל חוסר היכרות עם האפשרויות והמגוון הרחב שבאמת קיים שם בחוץ, ולכן חשוב להכיר את יסודות שוק התרגום שזמין באינטרנט באופן חופשי לכל עצמאי שיודע את השפה וכמובן יודע עברית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
עבודה מהבית במקום חל"ת - שיפור יציבות הפרנסה, ההכנסה וההרגשה הרעיון מאחורי דמי החל"ת אשר משולמים כבר חודשים רבים לכל כך הרבה אנשים עד שהקופה הציבורית נכנסה לגירעון חריג שלא ידענו כמותו בשנים האחרונות אם בכלל מעולם, הוא לאפשר לאנשים להתפרנס "בכבוד" לפחות באופן מינימלי, בעיקר כדי לרכוש לעצמם מצרכים בסיסיים ולא להגיע למצב של מחסור אמיתי בבית, אך בפועל מדובר לרוב בסכום כסף שלא מספיק לשום דבר. מי שרוצה למצוא לעצמו כלי יעיל יותר לחפור איתו את הדרך החוצה ממצב הביש, יכול לנסות לחפש לעצמו עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
מדוע עדיין לא נוצר הוואקום ההפוך במגמת המעבר למסגרת עבודה מהבית במשק? החיפוש אחר עבודה מהבית הוא אחד התהליכים שהיו אמורים לאפיין מאד את השנה האחרונה, בה היה מצופה בצורה סבירה כי חלק מאד נכבד מהמשק יעבור לעבוד מהבית, מה שכמובן קרה בצורה חלקית במגזרים מסוימים אבל ממש לא במגזרים אחרים. ישנם אנשים רבים שנותרו היום אפילו ללא עבודה כלל או בתצורה לא ברורה ולא מובטחת של חל"ת ואפילו הם עוד לא התחילו לנהור בהמוניהם לכיוון מציאת עבודה מהבית, וזאת עקב שני גורמים עיקריים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
כמה הפסד בשכר עשוי להיות כרוך במעבר למסגרת עבודה מהבית? תקופת הקורונה יותר מכל תקופה אחרת בעבר גורמת לאנשים לחשוב על מעבר למסגרת של עבודה מהבית, שלמרות הכל אולי יותר בטוחה ממה שכולם חשבו, בעיקר לאור העובדה שהמילה "סגר" עוד רגע הופכת למילה נרדפת לצמד המילים "יום ראשון". עם זאת, רבים עדיין חוששים לעשות זאת כיוון שישנה סטיגמה לפיה עשויה להתרחש להם הרעה בתנאי השכר, לכאורה בשל העובדה שהם "מרוויחים" את הנוחיות שעבודה בחלל הביתי שלהם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
יתרון כלכלי משמעותי שישי לעבודה מהבית מלבד השכר רוצים לדעת איך אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה מאד כסף? אתם יכולים למצוא לעצמכם עבודה מהבית ולהתחיל עם הצעד הראשון והחיוני בדרך לחיסכון כלכלי מהותי והוא ניתוק מהמרחב המסחרי ומהסביבה שנועדה במיוחד כדי להוציא מכם מקסימום כסף, לרווחתם של אחרים, כמו בכל מערכת כלכלית טובה ומתפקדת. המשוואה כאן היא פשוטה, והיא נוטה בצורה מוחלטת, בתצורת היתרון אולי הגדול ביותר של המסגרת, לטובת מי שכבר מצא לעצמו עבודה במסגרת מרוחקת.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
עבודה מהבית בתחום של כתיבת תכנים - דרישות ואפשרויות שזמינות לכולם היום התהליך של מציאת עבודה מהבית הוא תהליך פשוט יותר ממה שהיה אי פעם בעבר, אבל בכל זאת אנשים רבים אפילו לא מתחילים אותו או מסתכלים לכיוונו בצורה רצינית, כיוון שהם בטוחים מראש שאין ביכולתם לעשות שום דבר ולעבוד בשום דבר שיהיה לו ערך במסגרת העסקה מרוחקת. משהו אחד שכולם יודעים, אבל לא יודעים שהם יודעים, זה לעבוד בתור כותב תוכן, במגוון רחב של פרויקטים שכמעט לא דורשים מכם כלום, מלבד רצינות, אחריות ומסירות למנהל או מקום העבודה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
איך עובד ביצוע עבודה משרדית דרך מסגרת עבודה מהבית? עבודה מהבית נשמעת כמו הדבר הרחוק ביותר בעולם ממשרד, ממש כמעט ההפך המילוני, אבל מה תגידו אם תשמעו שאחד התחומים החזקים ביותר בענף זה, בו קיימות הכי הרבה משרות שמחכות לאנשים ללא ניסיון שאין בידם מקצוע אינטרנטי ייעודי ונחשק, הוא דווקא ביצוע של עבודה משרדית מרוחקת? אכן, ביצוע עבודה מהמשרד בבית יכול להישמע קצת "לא בסדר" אבל זה בהחלט אחד התחומים בהם שוק התעסוקה הביתית המרוחקת בישראל וגם במדינות אחרות בעולם צפוי להתפתח אליהם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
מה דוחף את השוק ברשת לכיוון משרות עבודה מהבית ללא ניסיון? מציאה של עבודה מהבית בימי הקורונה יכולה להוות לאנשים את כל ההבדל בין אושר לדיכאון, בין רווח כלכלי והישרדות תקינה לבין קשיים מעיבים ובין אורח חיים סביר בימים של משבר לבין אורח חיים שהוא משבר יום יומי בעצמו. לכן, קצת קשה לאנשים להאמין, וזה נשמע אפילו בצדק, שיש דבר כזה עבודה מהבית בלי ניסיון. איך בכלל יכול להיות שיש דבר כזה בעולם שבו צריך להתאמץ כדי להרוויח וכיצד זה נוצר מלכתחילה בהיבט מגמתי בעולם האינטרנט העסקי?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
האינטרס שעומד מאחורי גיוס עובדים בחברות במסגרת עבודה מהבית אם גם אתם מאותם אנשים שעדיין לא בטוחים באפשרות שלהם לסדר לעצמם עבודה מהבית בתחומים מגוונים ואפילו ללא ניסיון, תדעו שיש מי ששומר עליכם או לפחות יותר נכון על האינטרס שלכם למצוא עבודה כזו. למרבה הפתעתכם, ככל הנראה לפחות, מדובר בלא אחר מאשר מי שתמיד מחפש דווקא את ההפך – החברות הגדולות – שלראשונה נמצאות בצד שלכם במגרש ורוצות בשנים האחרונות בדיוק את אותו הדבר כמוכם: לסדר לכם עבודה שלא תדרוש מכם להגיע למשרד.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
תכנות מהבית ולא מהמשרד - מה צריך כדי להתקבל לעבודה כזו? מתכנת בימים של היום הוא כמו רופא בימים של פעם. היום, מתכנת מוכשר שיודע מספר שפות תכנות רלוונטיות ובעיקר מחזיק בכישורים המתמטיים והמוחיים הנדרשים לשם ביצוע מוצלח של העבודה, יכול למצוא לעצמו עבודה מתחת לכל סלע בפלנטה, ואפילו בלי לצאת מסביבת העבודה האישית שלו במחשב בבית. אז מה מצופה ממי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית בתחום התוכנה, ומה הדבר הכי חשוב שחובה לעמוד בו?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
מה מונע מאיתנו את הקידמה בתחום של עבודה מהבית באינטרנט? הקידמה בעולם שלנו היא דבר בלתי נמנע, שכמו חוקי פיזיקה חשמליים ומגנטיים, יש גם לו חוקים תיאורטיים מדויקים שכתבו גדולי המוחות לאורך הדורות. הקידמה תגיע, בזה אין ספק בשום תחום בחיים, אבל בעולם של היום יש כמה דברים שמעכבים אותה בתחום של תעסוקה מרוחקת, הנקראת בפשטות יותר "עבודה מהבית". בין הגורמים הללו, ישנם שני גורמים עיקריים שאחראים לעיכוב הזה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
מהי תקרת שכר הגיונית עבור עבודה מהבית ללא ניסיון? יש כאלה שדואגים שאם הם יתחילו לחפש עבודה מהבית ובכך יוותרו על סביבת העבודה הרגילה במשרד, גם אם הבוס מציע להם לעשות כך, הם יפסידו חלק מהשכר שלהם. בעיקרון, זה יכול לקרות, אבל בפועל זה כבר מזמן לא קורה, לא רק בגלל הצרכים המשמעותיים של המעסיקים אלא גם בהיבט הכלכלי, שנשאר שווה בשבילם כך או כך. לכן, דווקא מתקרת השכר שלכם בעת עבודה מהבית, אתם לא צריכים לדאוג כמו שחשבתם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
שינוי מהותי בשוק של עבודה מהבית - מה דוחף אותו? השינוי המהותי שקרה בעולם של עבודה מהבית, בעיקר במקצועות אינטרנטיים מרוחקים שמחליפים מקצועות פיזיים (כמו למשל עבודה משרדית מרוחקת) בשנים האחרונות הוא מגמה משמעותית מאד לעומת מגמות שהיו בעבר בשווקי תעסוקה גלובליים שונים. היום, המגמה של מעבר עובדים רבים בעולם לעבודה מרוחקת מהבית היא כבר עובדה ברורה בשטח, ויש לה סיבות או יותר נכון גורמים ברורים מאד שדוחפים אותה קדימה בכל הכוח.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
החסרונות שיש בכל משרה במתכונת עבודה מהבית החיפוש אחר עבודה מהבית טומן בחובו בעיקר הפתעות טובות, בעיקר עם המחפש הוא כזה שלא נחשף עד היום לממדים ולצרכים המודרניים של שוק התעסוקה הביתית ולכן לא היה לו מושג שהוא יכול למצוא את משרת חלומותיו מחכה לו ממש מתחת לאף. במקביל, חיפוש זה צריך להיות מלווה בלימוד הצדדים הפחות נעימים של עבודה מהבית, שקיימים בתור חסרונות בעסקה בדיוק כמו בכל דבר אחר בחיים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
איך עבודה מהבית מספקת פתרון זמני לקורונה במשק הבית החיפוש אחר עבודה מהבית קיים היום יותר מתמיד, בשל ההשפעות השליליות של משבר הקורונה על משק התעסוקה הכללי והשפעות המשנה של הסגרים הנשנים על האפשרות של רבים למצוא עבודה שגרתית בשוק התעסוקה הרגיל. עבודה שכזו לא רק פוטרת אתכם מדאגות רגילות של הגעה למשרד ודיווח יומי לבוס, אלא מאפשרת לכם להתנהל בצורה שגרתית למרות הסכנה של סגר חוזר שמשפיע על האפשרות ללכת לעבודה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
כיצד מנהלים חיסכון פנסיוני עם עבודה מהבית? רוצים לבסס את עצמכם בעזרת עבודה מהבית בתור כלי פיננסי עיקרי ולדאוג לעצמכם ולכל העתיד שלכם על בסיסה, בשאיפה עד היציאה לפנסיה בפועל? אתם צריכים לדאוג לעצמכם קודם כל למשרה עצמה ולאחר מכן לדאוג לתהליך המוסדר של פתיחה הקופה וההפקדה לתוכה, מה שלא מהווה בעיה מיוחדת אבל בכל זאת מהווה ידע חשוב שכדאי שיהיה בבעלותכם לפני שאתם יוצאים לדרך עצמה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 2 חודשים
תרגום בלבד - עבודה מהבית שיכולה לסדר לכם את העתיד אם אתם חושבים שאתם יכולים למצוא לעצמכם שלווה נפשית יותר גדולה מזו שתקנה לכם עבודה מהבית אז כנראה שיש לכם מחשבות יצירתיות או משאבים ניכרים שתומכים בהן. בעולם האינטרנט המודרני, עבודה כזו מהווה את אחד הכלים המרכזיים שעומדים לרשותו של אדם שאינו בעל כישורים מיוחדים או ידע נדרש במקצועות טכניים, בעיקר אם יש לו ידע בשפות. מי שיודע לדבר או לכתוב ולקראו בשפות, ולפיכך יודע לתרגם, יכול לסדר את עצמו היטב בעזרת עבודה בתחום זה שמתבצעת כולה מהמחשב בבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
כיצד עבודה מהבית משיגה לכם ניהול כלכלי חכם של הארנק והבית? ניהול כלכלי חכם של משק הבית מושג על ידי הגדלת ההכנסה שנכנסת לקופה האישית או הזוגית או המשפחתית תלוי מי מחזיק את הבית כמובן, אבל בכל מקרה זאת הדרך הראשונה והעיקרית שבאמת מגדילה את האפשרויות וטווח העשייה והרווחה הפוטנציאלי. מנגד, גם הקטנה וצמצום של ההוצאות יכולה ליצור את אותה תוצאה בדיוק מהכיוון ההפוך של הסקאלה ולתרום לא פחות. בסופו של דבר, זה משחק של מספרים מדויקים, ואם תהיה לכם ביד עבודה מהבית זה יכול לבוא מאד לטובתכם בסיכום הכללי.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
הסארט-אפ שיסדר לכולם בישראל עבודה מהבית רוצים למצוא סטארט-אפ שבאמת ישנה לכם את החיים? התחום שהכי משפיע על חיי היום יום שלכם מבחינה טובה או רעה הוא העבודה, ולכן זהו תחום מצוין להתמקד בו כדי לבדוק כיצד ועד כמה ניתן לשנות לעצמכם את החיים בלי להשקיע יותר מדי זמן או מאמת מיוחד ובעיקר בלי להזדקק לידע, ניסיון, קשרים או כישורים מקצועיים מיוחדים שאין לכל אחד. בדרך מסוימת, עליה נפרט מיד, כל אחד יכול להגיע למטרה של למצוא לעצמו עבודה חדשה לעתיד, במסגרת שונה מכל מה שהוא הכיר עד היום.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
תמלול והקלדת נתונים - עבודה מהבית שגם אתם יכולים למצוא בקלות אם גם אתם מחפשים לעצמכם עבודה מהבית בתחום שלא דורש יותר מדי ידע או ניסיון מקצועי, בטח שלא במקצועות טכנולוגיים וחדישים שקיימים בעולם האינטרנט המודרני, כדאי לכם לבדוק את התחום של תמלול והקלדה – תחום שבו רוב האנשים לא נגעו מעולם, למרות שלכל אחד יש את כל הכישורים הנדרשים כדי לעבוד בתחום זה, אפילו שנים ארוכות ובהיקף גדול מאד. מה צריך כדי לקבל עבודה כזו ומי היא כוללת בפועל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
פיתוח תוכניות שותפים - איך מוצאים בזה עבודה מהבית? תוכניות שותפים – זה משהו שכבר שמעתם עליו? בעידן האינטרנט המודרני של היום, מכירות זאת מילת המפתח, ומי שיודע למכור או לפחות מבין במכירות, יוכל לסדר לעצמו את אחד מסוגי העבודה המרוחקת (מה שנקרא עבודה מהבית) הטובים ביותר שקיימים בשוק התעסוקה הביתית. יש דבר כזה שלא דורש מכם שום מקצוע אלא רק הבנה במכירות? יותר מזה, אתם אפילו לא באמת צריכים להביות תותחי מכירות אלא רק להבין את בסיס העבודה, ובעיקר מה זה בדיוק תוכניות שותפים ואיך הן עובדות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
הזנת נתונים יכולה לתת לכם עבודה מהבית - מה נדרש ואיך זה עובד? עולם התעסוקה הביתית בישראל הוא עולם מגוון ומלא אפשרויות, אבל אחת האפשרויות הנפוצות ביותר שקיימות בתוכו וכמעט כל אחדש היה אי פעם בחיפוש אחר עבודה מהבית כבר שמע על התחום הזה, הוא תחום הזנת הנתונים. רוב האנשים בכלל לא יודעים מה זאת עבודה מהבית בהזנת נתונים, אבל יש כל כך הרבה משרות כאלה שזמינות עבור כל אחד מאיתנו ובכלל בלי שום דרישות מקצועיות, שכדאי גם לכם לדעת במה מדובר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
תהליך פשוט שיעזור לכם למצוא עבודה מהבית מאז תחילת משבר הקורונה וחוסר היציבות שדבק בכל הענפים ובתי העסק במשק, הרבה מאד אנשים התחילו לחשוב בכיוון של מציאת עבודה מהבית, למרות שהרוב אינם יודעים אפילו איפה בדיוק לחפש. אם גם אתם רוצים להתחיל לעבוד דרך המחשב שלכם בבית מה שאתם צריכים לעשות הוא די פשוט ואפילו לא עומד לגזול מכם יותר מכמה דקות בסך הכל. אם זה נשמע כמו משהו ששוה לכם להקדיש כדי למצוא אפשרות תעסוקה חדשה לעתיד, וודאי תשמחו לדעת שזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שחשבתם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
התחומים בהם ניתן למצוא בישראל עבודה מהבית רוצים למצוא לעצמכם עבודה מהבית אבל לא יודעים בדיוק איפה לחפש או במה אתם יכולים לעבוד בתחומים שונים בלי ניסיון או מקצוע מסוים? אל חשש, כי בדיוק לשם זה מעט הדרכה באינטרנט. הדרך שלכם למציאת עבודה מהבית היא הרבה יותר פשוטה ממה שחשבתם, והנה מה שאתם צריכים לעשות כדי להתחיל לצעוד בה ואולי גם כדי למצוא את העבודה הבאה שלכם:
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
כיצד עבודה מהבית בונה לכולנו משק חזק לעתיד? עבודה מהבית הפכה כבר לפני שנים רבות לאחד היסודות של משק העתיד, זה העתידני באמת שלא כולל לייזרים וחלליות מעופפות אלא פשוט הרבה דרכים חכמות ויעילות לעשות כסף שמבוססות כולם על הנגישות הגבוהה ויש יגידו הכמעט אבסולוטית של מידע בעידן האינטרנט. לכל אחד יש מחשב, חיבור לאינטרנט ויכולת לעשות הרבה יותר כסף ממה שהוא חושב ממש בקצות האצבעות שלו, ויש הרבה חברות שכבר מזמן למדו את השוק החדש ומציעות לכל עובד חדש את ההצעה הזו.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
אתר חדש שיעזור לכם למצוא עבודה מהבית מהיום למחר מחפשים לעצמכם עבודה מהבית כבר שנים אבל חושבים שאין שום היצע בשוק הזה? מסתבר שפשוט לא חיפשתם במקום הנכון. אם אתם רוצים למצוא לעצמכם עבודה מהבית בישראל, בלי לדעת שום כישור מיוחד בעולם האינטרנט ובלי שיהיה לכם ניסיון במשרד פרסום, חברות תכנות או כל מוסד טכנולוגי אחר, יש מקום אחד בלבד לעשות בו את זה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
עבודה מהבית בלי ניסיון ודרישות - יש דבר כזה שחובה להכיר רוצים למצוא לעצמכם חיים חדשים אבל חוששים שאין לכם את מה שצריך כדי לסדר לעצמכם עבודה מהבית במבחר שקיים היום בחוץ? אני שמח לבשר לכם שאתם טועים, אבל כדי שזה יוכל לחלחל פנימה כמו שצריך עד כדי קבלת ההחלטה, אתם צריכים להבין את הנושא הזה קצת יותר לעומק בעצמכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 3 חודשים
מקצועות המאפשרים עבודה מהבית ללא ניסיון בשנת 2020 עידן האינטרנט המודרני בכלל ומשבר הקורונה בפרט, יצרו יחד שילוב מסוכן שגורם לסגירה ופירוק חלקי של המשק "הרגיל" שקיים שם בחוף. במסגרת הקשיים שחווה המשק, אנשים רבים מאבדים את עבודתם ונותרים בתחושה של חוסר ביטחון תעסוקתי ונפשי, במקום להסתמך על כלי חשוב שקיים בשוק כבר שנים רבות: עבודה מהבית. הנה המקצועות בהם עושים את זה:
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
אתר ישראלי שיעשה לכם סדר בעולם של עבודה מהבית מחפשים ביטחון תעסוקתי בעידן של משבר שרק הולך ומחריף את השפעותיו על המשק ועל מצב התעסוקה של כולנו? רוצים להגיע כבר ליום שבו תוכלו להוריד מעצמכם את העול של ללכת למשרד ותוכלו להתחיל להרוויח את הכסף שלכם בצורה חכמה ויעילה יותר בלי לצאת בכלל מהבית ובלי לבזבז זמן על דרכים, פקקים ועצבים מיותרים? יש אתר אחד שיעשה את זה בשבילכם:
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
איך היום כבר לא צריך מקצוע כדי למצוא עבודה מהבית? חזית הטכנולוגיה כבר מוכרת לציבור הרחב והיום כל אחד כבר יודע שאפשר לטוס לחלל על טיל אוטומטי, אבל משום מה עדיין ישנה עובדה אחת שלא חלחלה מספיק טוב לראשים של כולם: עבודה מהבית היא מזמן לא חלום רחוק אלא מציאות שידו של כל אחד משגת אותה די בקלות, והיום כל אחד כבר יכול לאפשר לעצמו להרוויח כסף רק מהכיסא בבית בלי לתת יותר דין וחשבון לבוסים במשרד.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
איך פותרים את בעיית הקורונה עם עבודה מהבית? עידן הקורונה הוא עידן מורכב שמציג בפנינו את אחד המשברים התעסוקתיים המודרניים הבעייתיים ביותר שידעה האנושות במאה האחרונה, בעיקר מבחינת הסגר על המרחב הציבורי וחוסר האפשרות של אנשים לצאת לעבוד מחוץ לבית, אפילו בתחומים פשוטים כמו מסעדות ובתי קפה. בעידן בו אסור אפילו להיות מלצר בחוץ, הגיע הזמן שכל אחד יחשוב לעצמו כיצד ניתן להרוויח היום את הכסף מבלי לצאת מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
מה עוצר אנשים מלמצוא עבודה מהבית? החסמים שצריך לעבור אנשים רבים היום רוצים להשיג עבודה מהבית ולהרוויח את הכסף שלהם בצורה חכמה, מהירה ונוחה שלא מבזבזת להם רגע אחד מיותר של עמידה בפקקים או ישיבה אחת מיותרת במשרד. למרות זאת, אין כל כך הרבה אנשים שפונים בפועל לאפיק של עבודה מהבית ובאמת עושים את הצעד שיבטיח להם ביטחון תעסוקתי ושקט נפשי, וזאת כיוון שקיימים מספר "חסמים" המונעים מאנשים את ההבנה המוחלטת שעידן הטכנולוגיה כבר כאן והיום העתיד כבר הפך להווה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
עבודה מהבית – הסיבות להתחיל בשינוי כבר היום עידן הטכנולוגיה המתקדמת כבר מזמן מהווה את המציאות של כולנו אבל בכל זאת ישנם עדיין לא מעט אנשים שרואים בכל התחום של עבודה מהבית משהו שיותר קרוב לחלום רחוק מאשר למציאות ברת השגה שמחכה לכם מעבר לפינה. לכן, חשוב מאד שכל אחד יכיר היום את היכולות והאפשרויות שלו בעולם החדש, ובעיקר את הסיבות בגינן כדאי גם לכם להתחיל את השינוי כבר היום.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
למה אנשים חוששים לחפש עבודה מהבית? משום מה נוצרה עד היום סטיגמה שאי אפשר למצוא עבודה מהבית אם אין לכם קשרים עם אנשים רמי מעלה או כישורים מאד מיוחדים ששווים הרבה כסף בשוק החופשי, וזאת סטיגמה שלא יכולה להיות יותר רחוקה מהאמת. הסטיגמה הזו נוצרה בגלל שתי סיבות עיקריות, שהן אלו היוצרו לאנשים את הפחד מלנסות דברים חדשים בכלל ובאופן פרטני לנסות למצוא לעצמם עבודה מהבית ולהפסיק ללכת למשרד כל יום.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
היתרונות החשובים של עבודה מהבית לרצות עבודה מהבית זה כבר מזמן לא משהו מוזר או חריג ואי אפשר אפילו להגיד שזה כבר מאד מיוחד בעידן היום. העתיד של פעם כבר הגיע היום הרבה יותר מהר ממה שאנשים חשבו בתחילה, וכבר היום אפשר להגיד שאחד מהדברים שהם לכאורה עתידניים שפעם חשבו עליהם בתור נקודות קיצון בזמן: עבודה מהבית זה כבר לא סתם כאן ועכשיו אלא אפילו קצת מאוחר לקפוץ על זה ראשונים. היום עבודה מהבית זה לא עתיד אלא הווה חי וקיים שכדאי לכם מאד לראות איך אתם נכנסים לתוכו כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 4 חודשים
למה כדאי היום לעבוד רק דרך עבודה מהבית? בעידן של היום והרבה יותר מאי פעם, אפילו לא קרוב לאיך שזה היה לפני כמה שנים בודדות אפילו, הגענו חיש מהר למצב בו עבודה מהבית היא לא רק פינוק למי שידו משגה או למי שפתח את הראש, אלא אפשר לומר במילים קצת גסות שזה יכול להוות עבורכם את ההבדל בין עבדות לחירות, או לפחות את ההבדל בין ללכת כל יום למשרד ולהיתקע בפקקים ולקבור את עצמכם בעצבים לעומת האפשרות החדש והנוחה יותר של לא לצאת יותר מהבית בחיים אלא מתי שמתחשק לכם באמת.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 5 חודשים
איך עבודה מהבית שינתה לי את החיים בעידן האינטרנט, הידע והכישורים האינסופיים ומגוון האפשרויות הרחב שמציע לנו האינטרנט היום בכל האתרים המגוונים שלו, הגיע הזמן כבר להודות אחת ולתמיד שכל הנושא של עבודה מהבית לא רק יכול לשפר לנו את החיים אלא לשנות אותם מקצה לקצה. כמעט כל מה שאתם שונאים או לפחו לא אוהבים בחיי היום יום שלכם קשור לעבודה שלכם או לפקקים שאתם תקועים בהם בדרך לעבודה הזאת אבל מה אם הכל היה נעלם בבת אחת והייתם נשארים רק עם התכלס? זה בדיוק הקסם מאחורי עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 5 חודשים