לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - sperel

מספר מאמרים למשתמש זה : 4

דיאטה ים תיכונית הדיאטה הים תיכונית עשירה בקטניות, ירקות, שמן זית, דגנים וקל לממן את מצריכה. נוסף על כך, ייתכן שהיא תורמת לעלייה בתוחלת החיים. כך שאם נרצה לתמצת: אפשר לחיות יותר, לקנות בזול (יחסית), ולאכול הרבה דברים טעימים.
פורסם בקטגוריית דיאטה, לפני 3 שבועות 1 ימים
אי ספיקת לב אצל זקנים באופן עקרוני, אי ספיקת לב, לא אמורה להופיע טרם גילאים מאוחרים, וגם אז הוא לא אמור, אלא אם הוא כבר קורה, אזי שמדובר על טווחי גיל מאוחרים להפליא, שיש להם רקע של מחלות לב אחרות. כך שאם יש לאנשים מבוגרים, מצב בו הלב לא פועם בעצמה מספקת על מנת לתת לגוף את זרימת הדם הנכונה לו, אפשר לקורא לזה אי ספיקת לב. בעיקרון, המצב מגיע אחרי שהשרירים בלב, נחלשו במידת מה, ובאופן הדרגתי, אולי בעקבות מחלות לב, או התקפי לב, יתר לחץ דם או הפרעות קצב
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שבועות 1 ימים
אשווגנדה – סופר פוד חובה בכל בית באופן עקרוני, אין באמת הגדרה יחידנית למושג מזונות העל (super foods), אלא ניתן להתייחס אליו כמותג שיווקי, המתייחס למזונות שאמורים להיות להם הטבות בריאותיות, יתר על המידה. כלומר, הם אמורים להיות בריאים במיוחד.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 3 שבועות 1 ימים
פרופיל - מעצב תעשייתי מעצב תעשייתי הוא קודם כל מעצב. כפי שיש עיצוב חזותי, או עיצוב גרפי; יש גם עיצוב תעשייתי, ויש כאלו, שנותנים לו קרדיט רב. אלו שעוסקים בעיצוב תעשייתי, כנראה עוסקים בפיתוח כמו גם בעיצוב של מוצרים. או במילים פשוטות, יש להם רעיון: הם נותנים לו צורה. שזה, לדעתנו, חלק מהיופי שבדבר.
פורסם בקטגוריית טכנולוגיה, לפני 3 שבועות 1 ימים