לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פחחות וצבע לרכב

פורסם בתאריך 10/09/2017      /      נכתב ע"י דיגידם קידום אתרים

כל רכב סובל בשלב זה או אחר מנזקי פחחות וצבע. אלו יכולים להיות כתוצאה מרגע של חוסר זהירות מצד הנהג בעת חניה, או חלילה עקב תאונה. במקרים אחרים הנזק נגרם על ידי נהגים אחרים, ולעיתים הוא מתגלה רק לאחר חזרת הבעלים לרכב שעמד בחניה. למרבה הצער, אין רבים אשר ישאירו פתק עם התנצלות ופרטי יצירת קשר... במקרה הטוב הנזק יסתכם בשריטה קטנה, ובמקרים אחרים הרכב יוותר עם מכה רצינית בפח. נזקים יכולים גם להיגרם באופן טבעי עם הזמן, דוגמת דהיית צבע הרכב בעקבות השמש ומי הגשם, או היווצרות חלודה, אשר ללא טיפול נכון עלולה להתפשט לאזורים שונים ברכב.  

נזקי צבע ופח מורידים את ערך המכונית. שירותי פחחות רכב וצבע לרכב של מוסך מקצועי יחזירו את הרכב למצבו המקורי. חשוב לדעת כי לפעמים שווה להשקיע בתיקון מעין זה, שכן ההוצאה תתקזז מול שווי ירידת הערך. לעיתים ערך הרכב אף יעלה בשיעור רב יותר. במידה והחלטתם לטפל בנזקים, וודאו כי המוסך יצבע את הרכב בצבע זהה לצבע המקורי של הרכב. יש לדבר חשיבות הן מן הפן האסתטי והן מבחינת ערך הרכב.

עלות שירותי פחחות וצבע משתנה בהתאם לחומרת הנזק. באופן טבעי, תיקון מכה קלה בפח לא יגרור הוצאה גדולה, שכן ניתן לטפל בה על ידי יישור הפח וצביעה נקודתית של האזור שניזוק. לעומת זאת, פגיעה חמורה יותר לעיתים תצריך החלפת חלקים ברכב דוגמת דלתות, פגוש, חלקי פלסטיק ברכב ועוד.

במידה ורכבכם סובל ממראה ישן ומוזנח וברצונכם להעניק לו מראה מחודש, שירותי פחחות וצבע יכללו צביעה מחדש של הרכב כולו. עלות צביעת הרכב תושפע בין היתר גם מעלות החומרים. לדוגמא, צביעת רכב בצבע לבן תהיה זולה יותר מצביעת רכב בצבע מטאלי, וההפרש יכול להגיע לכ-2000 ₪ בצביעת רכב משפחתי. איכות הצבע תשפיע גם היא על מחירו.

ללא ספק, הסינון הראשוני של בעל רכב בבחירת המוסך אליו יכניס רכבו לטיפול יהיה על פי המיקום. כך, תושב עיר הבירה יעדיף באופן טבעי מוסך בירושלים על פני מוסכים בעיר אחרת. מעבר לכך, רמת המקצועיות של המוסך ואמינותו יהיו חשובים לכל בעל רכב.

שיקול חשוב נוסף עבור בעלי רכב רבים יהיה עלות הטיפול ברכב. חשוב לדעת כי שירותי פחחות וצבע של מוסכי יבואן יהיו במקרים רבים יקרים יותר משירותי פחחות וצבע לרכב בירושלים  של מוסך כללי מורשה. ההבדל יכול להתבטא בעלות הטיפול עצמו וכן בעלות חלקי החילוף. חשוב לברר ולהשוות מחירים, ולבחור במוסך מקצועי אשר מנוסה בטיפול בסוג הרכב שלכם, במיוחד אם מדובר בתיקון שאינו אסתטי בלבד ומצריך לדוגמא החלפת חלקי רכב או תיקון שלדה.

מוסך מקצועי יטפל ברכבכם בהתאם להוראות היצרן, ויוכל להציע לכם שימוש בחלפי חילוף מקוריים או חלופיים לבחירתכם, שכן במקרים רבים, ניתן להשתמש בחלקי חילוף איכותיים אשר מתאימים לסוג רכבכם, גם אם אינם מקוריים. לכן, במידה והתרשמתם שמדובר במוסך מקצועי ואמין אשר מציע מחירים הוגנים, אל תחששו לטפל ברכבכם במוסך מורשה כללי דוגמת מוסך יונדאי בירושלים, מוסך פורד או כל מוסך אחר בהתאם לסוג רכבכם.

1369 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת דיגידם קידום אתרים
טיפים לשיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ אמבטיה הינו נושא שעולה בדרך כלל לקראת מעבר לבית חדש או לקראת תהליך שיפוץ כולל של הבית הקיים. שיפוץ חדר האמבטיה יכול לשפר משמעותית את איכות החיים בבית ולהעניק לנו אפשרות להתפנק ולהירגע ב"ספא" פרטי משלנו.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 5 חודשים
מוסכים בירושלים בכל יום מגיעים לירושלים אלפי אנשים חדשים. כיוון והדרכים לירושלים עוברות דרך הרים, ישנם מקרים רבים בהם המון נהגים נתקלים בתקלה ברכב ונתקעים בירושלים. מקרים בהם התקלה לא קשה לטיפול, נהגים עצמם בדרך כלל מטפלים ברכב, אך אם זו תקלה מסובכת יותר, הם מוצאים את עצמם בחיפושים עבור מוסך טוב לסוג הרכב שלהם.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 7 חודשים
מטופלים חולי לב – השתלות שיניים ביום אחד המשמעות של בעיות רפואיות כמו מחלות לב היא השתלת אביזרים מלאכותיים כגון קוצבי לב, מסתמים מלאכותיים, תומכי עורקים (סטנטים) ו/או נטילת תרופות קבועות לדילול דם ותרופות אחרות. מחלות לב יכולות להיות נרכשות (התקף לב, אי ספיקת לב ועוד) או מולדות (מומים בלב כמו דליפות מסתמים ובעיות מבניות נוספות). במהלך טיפולי שיניים לחולי לב עלולים להיווצר סיבוכים דוגמת זיהומים במסתמים, הפרעות לאביזרים המלאכותיים, תגובה לתרופות הניתנות בזמן הטיפול ואף התנגשות בין תרופות. חולי לב רגישים לטיפולים רפואיים ולכן יש לבדוק היטב את מצבם הרפואי לפני טיפולי שיניים, למשל, השתלות שיניים. במידה ומקפידים על הכנה נכונה ועל טיפול מקצועי, חולי לב יכולים לעבור את כל סוגי טיפולי השיניים, כמו השתלות שיניים בהרדמה מלאה או השתלות שיניים ביום אחד.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 6 שנים 11 חודשים
איך לבחור מוסך ללא ספק כל בעל רכב מבקש להכניס את מכוניתו לטיפול במוסך מקצועי אשר יספק לו את השירות הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר. אם כן, מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מוסך?
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 7 שנים 3 חודשים
מוסכי יונדאי יונדאי היא חברת רכב קוריאנית אשר נחשבת לאחד ממותגי הרכב המובילים בין יצרני הרכב בעולם, ודגמי המכוניות שלה לפופולריות רבה גם בישראל. זאת, כיוון שרכביה נחשבים לאמינים, איכותיים ומתאימים לצרכים של הנהג הישראלי ומשפחתו. חברת יונדאי מיובאת דגמים שונים לארץ, ביניהם רכבים פרטיים דוגמת יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i30, יונדאי i35 Elantra, יונדאי Veloster ועוד, כמו גם רכבים מסחריים דוגמת יונדאי i800 וכן רכבי שטח ופנאי כגון יונדאי ix35 ויונדאי Santa Fe. כתוצאה מן הפופולריות הרבה של רכבי יונדאי בישראל, קיים צורך גובר בשירותי מוסך מקצועיים ברחבי הארץ, ובכלל זאת בשירותי מוסך יונדאי בראשון לציון.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 7 חודשים