לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3529 מאמרים 1015 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דניה סיבוס ופרוייקט פסגת דן

פורסם בתאריך 13/01/2019      /      נכתב ע"י סער

החברה המובילה בענף הבנייה מזה למעלה משמונים שנה, דניה סיבוס מתמחה בתחומי הבניה והתשתיות, תכנון וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים עם דגש על מצוינות ניהולית והנדסית, טכניקות בניה מתקדמות , ואיכות ושירות ללא מתחרים.

 

החברה מבצעת בניה איכותית למגורים, כגון פרויקט פסגת דן ברמת גן, המהווה עד היום גרעין פעילות ומקור גאווה. לחברה מערכת הקשרים מצוינת עם החברות היזמיות המובילות בארץ, וגאה בבניתן של יחדות דיור ומגדלים שונים לעשרות אלפי דיירים בארץ.

 

לאורך השנים הקימה החברה גם עשרות פרויקטים מרשימים של בניה ציבורית ,משרדים, מסחר ותעשיה עבור גופים ציבוריים ויזמים פרטיים.

 

במקביל לפרויקטים של בניית מגורים כדוגמת פסגת דן ופרוייקטים ציבוריים מגוונים, התמחתה החברה בפרויקטים מורכבים וגדולים של הקמת תשתיות, הכוללים סלילת כבישים, תשתית מסילות ברזל, הקמת גשרים, כריית מנהרות ופיתוח תשתיות הכרחיות נילוות לפרויקטים אלו.

 

מפעל סיבוס רימון לבניה מתועשת מספק פתרונות מתועשים איכותיים לכל סוגי הבניה והתשתיות, והוא מקור גאווה לחברה ולחברות הבת שלה.

 

בשילוב של יכולת הנדסית עצמאית לתכנון עבודות הנדסה אזרחית ולבחינת פתרונות חליפים יעילים לתכנון קיים, מייחד את החברה כשותף מרכזי הן בתחום הפרויקטים המורכבים מסוג תכנון וביצוע, הן במסגרת קבלנית והן במסגרת של פרויקטים של הסקטור הציבורי בשילוב הסקטור הפרטי

 

במקביל על מספר רב של מייזמים בישראל עליהם החברה אמונה, החברה מייצאת מזה שנים את יכולותיה הניהוליות וההנדסיות לפרויקטים מצליחים בחו"ל. החברה ממשיכה לבנות באירופה ובארה"ב פרויקטים מרשימים בתחומי הבניה למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות עבור אפריקה-ישראל ויזמים נוספים. פרויקטים אלו נמצאים בשלים שונים- מפרויקטים שהושלמו בהצלחה, דרך פרויקטים שבבנייה כגון פסגת דן, ועד פרויקטים עתידיים שבשלבי תכנון מתקדמים.

 

בשנים האחרונות הקימה החברה חברות בנות המתמחות בתחומים נישתיים יותר של עולם הבנייה- בביצוע עבודות גמר ושימור ובביצוע עבודות גאוטכניות.

 

בסוף שנת 2009 רכשה דניה את חברת אפריקה ישראל מגורים היוזמת ומפתחת מעל 1,000 יחידות דיור בשנה ופועלת תחת המותג "סביונים", אך גם בונה את פרויקט פסגת דן.


 

החברה נבחרה להיות אחת מ-100 החברות המובילות בישראל לשנת 2012 עפ"י "קבוצת דן אנד ברדסטריט"

 

441 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת סער
מגדלי מגורים בישראל - פרויקט פסגת דן דוגמא למגמות בתחום מגדל מגורים הוא בניין מגורים גבוה - מעל 10 או 12 קומות. בקרב אדריכלים ומתכנני ערים קיימים ויכוחים עד כמה מגדלים באמת תורמים לצפיפות העירונית והאם צפיפות זו באה על חשבון איכות החיים של התושבים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 6 חודשים
פסגת דן- שוברים את המחיר זה לא סוד שבשנים האחרונות מחירי הדירות בתל אביב לא מפסיקים לעלות. המסעדות, התרבות, האווירה המיוחדת, הים ובעיקר אווירת החופש – כל אלה הופכים אותה לעיר ללא הפסקה שכל כך הרבה רוצים לגור בה. בה ולא בכל עיר שכנה, שהמחירים בה הם בסביבות 20% פחות, דוגמאת הפרויקטים של פסגת דן.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 8 חודשים
פסגת דן- עיצוב מנצח עיצוב דירה חדשה לדוגמה בפרויקט פסגת דןהוא דבר לא רק כייפי מאוד, אלא גם מדובר באתגר לא קטן. מצד אחד יש את חופש הפעולה ליצור ולעצב את הדירה עליה חלמתם כבר מספר שנים, ויש גם מקום להתפרע עם יצירתיות ומענה על צרכים, ומצד שני הבית "ערום" לחלוטין ואם את או אתה לא בוגרי מגמת עיצוב באיזה בית ספר, איך מלבישים אותו מאפס בצבע ואופי שיתאימו אחד לשני ויממשו את הרצונות שלכם בבית?
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 8 חודשים
בנייה רוויה כאשר אנחנו מדברים על בנייה רוויה כגון פרויקט פסגת דן, אנחנו מדברים על בנייה צפופה בשטח שבו יש רבי קומות המאוכלסים במשפחות מרובות.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 10 חודשים
מעליות בבניה בישראל בפסגת דן ישראלים רבים מעוניינים לגור בבניין עם מעלית כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר כמו בפרויקט פסגת דן. ללא מעלית הדיירים צריכים לעלות ולרדת במדרגות הצרות מספר רב של פעמים בכל יום, ובכל פעם שהם צריכים לקחת את הכלב לטיול, ללוות את הילד לבית ספר, לחבר או לחוג, או לסחוב קניות לדירה
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 6 חודשים