לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4025 מאמרים 1212 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שער חשמלי בבניין משותף

פורסם בתאריך 06/06/2019      /      נכתב ע"י שלומית א.

בעשורים האחרונים התפתחה מאוד בנייתם של מגדלי מגורים רבי קומות בתוך הערים. בבנייני מגורים אלו כמעט תמיד יש חניון תת קרקעי גדול שמטרתו לשמש את התושבים. אחד הדברים החשובים והראשונים שועד של בניין כזה צריך לטפל בו הוא התקנת שער חשמלי להגנה על החניון הפרטי.

אחד היתרונות החשובים של מגורים בבניין כזה הוא החניה הפרטית המקורה. בערים הגדולות ,בעיקר, ישנה בעיה גדולה אם לא מתקינים שער חשמלי לחניה, כיוון שהביקוש לחניה גבוה במיוחד ובמהלך היום תופסים את מקומות החניה אנשים שאינם דיירי הבניין.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם התופעה, היא כאמור, התקנת שערים חשמליים מותאמים לכל חניון פרטי שכזה. רכישה של שערים חשמליים מתבצעת בדרך כלל על ידי הועד הראשי של הבניין או של קבוצת בניינים בפרויקט, זאת לאחר הצבעה באסיפת דיירים.

 

שיקולים ברכישת שער חשמלי לבניין

 

כאשר ועד הבניין מתחיל להתעניין ברכישת שערים חשמליים לחניה, חשוב מאוד שהדיירים יבינו שמדובר בהוצאה על עלות מתמשכת. שערים חשמליים אינם מוצר זול. מעבר להשקעה הראשונית ברכישה עצמה, ישנן הוצאות תחזוקה שוטפות וכמובן פתרון של תקלות בלתי צפויות.

שערים חשמליים יכולים להיפגע מגורמים שונים והם מצריכים טיפול מיידי. פגעי מזג אוויר, תאונות שונות, בלאי טבעי, תקלות חשמליות ועוד, כולם יכולים להשפיע על תפקודו של השער החשמלי וצריך לקחת זאת בחשבון. מעבר לעלות ולמגבלות התקציביות, יש לקחת בחשבון גם את תדירות השימוש הצפויה בשער החשמלי המותקן.כמות הדיירים וכמובן כמות הרכבים הם פקטור משמעותי בבחירת השער החשמלי המתאים. שערים חשמליים נבדלים ביניהם במאפיינים שונים, ביניהם סוג המנוע, צורת הפתיחה ועודץ ככל שתדירות השימוש בעשר צפויה להיות גבוהה יותר, חשוב להשקיע בבחירת שער עם מנוע רציני יותר שיכול לעמוד בעומס הפעילות.

לצורך רכישת שער חשמלי מתאים, חשוב לפנות לחברה מקצועית ורצינית שיועציה ידעו להתאים את השער לצרכי הדיירים בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב לבדוק את שירות התיקונים והאחריות שהחברה מציעה לפני סגירת עסקת הרכישה של שער חשמלי.

 

642 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שלומית א.
יום ספורט לילדים על החשיבות של פעילות גופנית לילדים בתקופת החופש
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 3 שנים 2 ימים
השכרת רכב לחתונה רכבי יוקרה להשכרה ליום החתונה
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 3 שנים 3 חודשים
איך להצליח באתר הכרויות לעשירים? נרשמת לאתר הכרויות לעשירים ועדיין לא מצאת את האחד שלך? הנה כמה טיפים שיעזרו להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך.
פורסם בקטגוריית הכרויות, לפני 3 שנים 6 חודשים
בניה מתקדמת היא גם בניה ירוקה בניה מתקדמת היא שיטת בניה לה לא מעט יתרונות. לא רבים יודעים זאת, אך שיטת הבניה המתקדמת היא גם שיטת בניה ירוקה במהותה, אשר מתחשבת בסביבה ושואפת לצמצום הנזק הסביבתי הנגרם במהלך תהליך הבניה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 4 שנים 5 חודשים
מוצרי חשמל מקולקלים - לתקן או לא לתקן? כשמוצר חשמלי ביתי כמו מכונת כביסה, טלויזיה או מדיח כלים מתקלקל, עולה באפן טבעי השאלה - האם לזרוק אותו ולקנות חדש, או להשקיע בתיקון המוצר? ההחלטה האם לזרוק או לתקן היא לא החלטה פשוטה והיא תלויה במספר גורמים כמו גיל המוצר, עלויות התיקון ועוד.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 4 שנים 8 חודשים