לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2663 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס עזרה ראשונה

מהם היתרונות של מקום העבודה בהכשרת העובדים בקורס עזרה ראשונה

פורסם בתאריך 20/06/2019      /      נכתב ע"י linoyka

בקורס עזרה ראשונה ישנם יתרונות רבים עבור מעסיקים ועובדים

להעניק עזרה ראשונה לעובד הנפגע

לא כל עבודה היא מסוכנת, אבל כל מעסיק אחראי לביטחונם של עובדיהם במקום העבודה. אחת הדרכים הטובות ביותר למעסיקים לעמוד בהתחייבויות המשפטיות והמוסריות שלהם לעובדיהם היא לספק הכשרה עזרה ראשונה לעובדים. המצב שבו העובדים מאומנים מספק יתרונות אשר הן לא תמיד ברורות. במאמר זה נסתכל על כמה מן הדרכים שבה קורס עזרה ראשונה יכול להועיל הן למעסיקים והן לעובדים.

 

 

הטבות למעסיקים


תגובה מהירה יותר במהלך שעת חירום

במקרה חירום, תגובת עובדים מהירה יכולה להציל חיים. עובדים אשר הוכשרו בעזרה ראשונה יבינו את הצעדים לנקיטה במהלך חירום, תודות להגדלת בתחושת הביטחון והאימונים. תגובה מהירה יכולה להפחית את זמן ההחלמה, המוביל לפחות זמן יקר ערך מבוזבז מפציעות.

 

להפחית תאונות במקום העבודה באמצעות מודעות

הכשרה עזרה ראשונה מסייעת לעובדים ללמוד להיות מודעים יותר לבטיחות של מקום העבודה, המוביל למספר מופחת של תאונות ופציעות. מזעור הסיכון לעובדים ולהפחתת האירועים במקום העבודה הוא יתרון לכל הנוגעים בעסק, אך עבור מעסיקים ישנם השלכות על כל ההיבטים התפעוליים והיומיומיים של העסק.

 

סביבת עבודה חיובית יותר

על ידי נתינת האפשרות לעבור קורס עזרה ראשונה, מעסיקים יכולים להראות לעובדים ולשותפים שלהם שאכפת להם לספק סביבת עבודה בטוחה לכולם. הכשרה עזרה ראשונה המסופקת במקום העבודה יכול לשמש גם כתרגיל מצוין בניית צוות ועוזר להעלות בצורה ניכרת את תחושת השייכות והמורל.

 

הטבות לעובדים

בטיחות במקום העבודה

עובדים נהנים מהיתרון של חבריהם סביבם אשר עברו קורס עזרה ראשונה כי זה נותן להם תחושת ביטחון. מלבד היתרונות למעסיקים שכבר ציינו, סביבת עבודה בטוחה היא יתרון אטרקטיבי לעובדים.

הכנת עצמך לכל אסון

בטיחות בבית

אימון בעזרה ראשונה הוא שימושי בדיוק כמו מחוץ למקום העבודה. לעבור הכשרה של עזרה ראשונה יכול להביא ליום שבו יעזר כדי להציל את חייו של חבר או בן משפחה. אימון עזרה ראשונה חשוב במיוחד לכל מי שחי עם מישהו בסיכון לדום לב.

 

בטיחות כאשר עובדים לבד

הכשרה עזרה ראשונה יכולה ללמד עובדים כיצד להשתמש כראוי בערכות עזרה ראשונה, ולהישאר רגועים במהלך מקרה חירום. מיומנויות אלה חשובות לספק עזרה ראשונה לאחרים, אבל עבור עובדים שעובדים לבד כישורים אלה יכולים לעזור לקנות זמן נוסף עד שהעזרה תגיע.

87 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
בריתה במרכז עיצד בוחרים מקום לאירוע כמו בריתה, הארגון עצמו במיוחד שמדובר בחגיגה של ממש וחדש הוא מורט עצבים, במדריך הבא נקל עליכם שלב אחרי שלב
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שבועות 5 ימים
השתלת שיניים במודיעין מאמר מתומצת כאשר באים למצוא את רופא השיניים המומחה להשתלת שיניים
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 5 ימים
מסעדה לארועים קטנים ואירוע במסעדה הדרכה למציאת מסעדה לארועים קטנים
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 2 שבועות 1 ימים
רופא שיניים במודיעין הסבר על טיפולי שיניים וללא הרדמה
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 2 שבועות 4 ימים
הסרת שיער בתל אביב מדריך להסרת שיער בתל אביב
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 3 שבועות 1 ימים